|
Зворотній зв'язок
Наші координати: 21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 (колишня вул. Блюхера, 250) 097-365-20-20 (0432) 68-87-93 - приймальня директора (0432) 68-88-03 - заступник директора з НВР (0432) 68-79-85 - заступник директора з ВР E-mail: headmaster@sch20.vin.ua
Два роки поспіль наш заклад ставав переможцем у міському конкурсі «Бюджет шкільних проєктів» та отримував фінансування для реалізації цих проєктів. У 2020 -2021 навчальному році учнівська громада знову вирішила спробувати свої сили і найактивнішими представниками були розроблені сучасні, креативні проєкти. Для участі в шкільному етапі конкурсу «Бюджет шкільних проєктів» координаційною радою було відібрано чотири найкращі учнівські проєкти: • «Алея казок» (створення території для відпочинку та проведення екоуроків); • «Від порядку до науки» (встановлення локерів, упорядкованих за таблицею М.Мендєлєєва); • «Спортивна зала нашої мрії» (створення сучасної спортивної зали); • «Школа патріотичного гарту» (створення військово-спортивного клубу на базі закладу). У голосуванні, яке відбулося в режимі онлайн, взяли участь 510 учнів. За результатами голосування переміг проєкт «Школа патріотичного гарту», спрямований на створення на базі закладу військово-спортивного клубу (автор проєкту Голумбйовський Богдан, учень 9-Б класу). Проєкт-переможець буде представлений на міському етапі конкурсу «Бюджет шкільних проєктів». Ми віримо в свій успіх та перемогу, а Богдану Голумбйовському бажаємо достойно захистити проєкт.
17 березня у закладі відбувся шкільний етап міського конкурсу серед учнів 2-3 класів "Майстер краснопису". У конкурсі взяли участь 13 учасників 3-х класів та 15 учасників 2-х класів. Перемогу отримали учениця 2-Б класу Шевченко Анна (вчитель Дода Л.Г) та учениця 3-Д класу Косован Уляна (вчитель Лучкова Л.В.). Лауреатами шкільного етапу конкурсу стали Слободянюк Софія, 2-Б; Погосов Данило, 2-В,; Гамулінська Анна, 2-А; Федорук Віталіна, 2-Г; Чернишук Олександра, 2-Д; Кліщук Анастасія, 3-А; Марчук Маргарита, 3-Ж; Зварич Ангеліна, 3-Д.
Роботи переможниць Шевченко Анни, 2-Б Косован Уляни, 3-Д
25 лютого - 150-та річниця з дня народження відомої письменниці Лесі Українки. Попри своє коротке життя вона неабияк збагатила українську поезію та культуру.
20 лютого в Україні на знак вшанування відваги, сили духу й стійкості громадян, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, вшановують Героїв Небесної Сотні. Вони віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права й свободи людини, європейське майбутнє України. Герої загинули за честь, за волю, за право бути народом, за країну, у якій не страшно жити й народжувати дітей. Усього під час Майдану постраждали 2,5 тисячі людей, більше 100 з них загинули.
Горить свіча і пам'яті сльоза додолу з неї краплями стікає. Земля ридає, плачуть небеса - Героїв Україна пам'ятає. «Сотня небесна» хай в небо злетить, Лиш у молитві ти стань на коліна, Свічка скорботи у душах горить... Молись Україно!
З 8 лютого по 12 лютого 2021 року в закладі проходив тиждень зарубіжної література «Мандрівка в океані книг». Девіз тижня «Люди перестають мислити, коли перестають читати »Д.Дідро. Головна мета вивчення предметів «Зарубіжна література» в загальноосвітній школі - підготовка учнів до кращих здобутків зарубіжної літератури та культури, розвиток творчої особистості (читача). Основними завданнями вивчення зарубіжної літератури в основній школі є:
1. формування стійкої мотивації до читання художньої літератури, до вивчення зарубіжної літератури як скарбниці духовних цінностей людства; 2. ознайомлення учнів із найкращими зразками оригінальної й перекладної літератури («золотого» фонду класифікації та сучасної літератури); 3. поглиблення уявлень про спеціальність художньої літератури як мистецтво слова; 4. формування читацької та мовленнєвої культури; 5. розвиток умінь та навичок учнів сприймати, аналізувати літературний твір у культурному контексті, у зв'язку з іншими видами мистецтва, в аспектах актуальних питань сучасності та становлення особистості; 6. розвиток творчих здібностей, культура спілкування, критичного мислення; 7. розширення культурно-пізнавальних інтересів особистості. Вчителі зарубіжної літератури цікаво організували роботу для здобувачів освіти. Був оформлений тематичний презентаційний стенд, який доповнювався різними завданнями. «Загадкові конверти» - літературна задача для дітей (5 -11класи). Було проведено виховний захід «Інтелектуальна гра« На літературному стежині »для 5-х класів (вч. ДорохГ.В); «Літературні кросворди» для 7 - х класів (вч.Циркун Г.С.) «Літературна мозаїка» для 8-х класів (вч.Циркун Г.С); літературна вікторина «Шанувальники зарубіжної літератури» для 6-х класів (вч. Андреєва І.А). Були проведені презентаційні уроки, оцінка онлайн- музеї письменників, оформлені класні куточки «Автори та їх літературні герої» серед 5 -11 класів. Протягом тематичного тижня вчителі та учні закладу змогли створити атмосферу любові до мистецтва слова: брати участь у різноманітних заходах, рекламувати улюблені твори, спілкуватися, цікавити таким глибоким та самодостатнім явищем як літературу. 
Закінчився інженерний тиждень. Здобувачі освіти кожного з класних колективів випробовували себе у майстерності моделювати, спробувати щось винайти, створити власними руками. В рамках інженерного тижня здобувачі освіти разом з вчителями створювали моделі: "Ракета", "Сніговик", "Махольоти" та інше. Під час роботи учні використовували підручні матеріали: соломки та паперові стаканчики для напоїв, папір, скотч, харчову соду, засіб для миття посуду, кольоровий папір та інше. Участь в таких проектах дозволяє здобувачам освіти стимулювати розвиток мозку та креативності, що є важливим для всіх дітей без виключення, а також сприяє соціалізації одних та розвитку навичок емпатії інших учнів - навчає працювати разом та налагоджувати зв'язки. Окрім цього, для багатьох дітей з порушеннями психофізичного розвитку та інвалідністю, це може стати реальним шансом збудувати у майбутньому успішну кар'єру у STEM-сфері .
У Вінницькі області розпочався перший інституційний аудит. Наш заклад виявив бажання про проведення позапланового інстутуційного аудиту. Відбулася спільна нарада за участі представників педагогічного колективу, директора закладу Олега Слушного, батьків здобувачів освіти, членів експертної групи з адміністративних закладів, представників громадськості та представників засновників - Оксаною Яценко, начальником управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області, Володимиром Малініним.
30 січня 2021 року учні нашого закладу зіграли товариський матч з спортивним клубом "Темп" (школа №16).
29 січня День пам'яті Героїв Крут - однієї з трагічних і водночас високо легендарних сторінок в історії української визвольної боротьби 1917-1921 років. 103 роки тому 300 мучеників України пішло в безсмертя. Юнаки-герої показали приклад мужності, відданості й незборимості духу. Герої не вмирають. Вони живуть у пам'яті та справах наступних поколінь.
Багато хто не надає булінгу значення. Але насправді це не просто пустощі або грубість, а особлива форма взаємин, яка з часом переростає в насильство. А фізичне насильство є злочином, за вчинение якого наступає кримінальна відповідальність. Учні 5-А класу разом с класним керівником Юрченко Н.В. провели годину спілкування «STOP bullyng», переглянули короткометражний фільм, и проговорили проблему булінгу в Україні, визначили його ознаки, також дізналися, чому виникає булінг. По завершению спілкування здобувачі освіти створили свої власні правила безпечної поведенки та захисту в ситуаціях булінгу.
26.01.2021 року у закладі відбулася педагогічна рада на тему: "Робота школи за новим стандартом: результативність адаптаційного циклу як передумова розвитку ключових компетентностей учнів в основному циклі навчання НУШ" На педагогічній раді було розглянуто наступні питання: 1. Новий стандарт початкової освіти: схоже і відмінне (вчитель початкових класів Літв'якова І.Д.). 2. Особливості адаптаційного циклу. Критерії, правила та процедури оцінки учнів (вчителі початкових класів Матюха А.А, Мірчук Л.В.). 3. Навчання на основі результатів адаптаційного циклу НУШ. Особливості навчання в 3 класі (вчитель початкових класів Головня І.В.) 4. Комплексні діагностичні роботи інтегрованих курсів з предметів "Українська мова" та "Я досліджую світ" (вчителі початкових класів Зайцева Л.С., Шарапова Г.П., Попова Л.В.).
Вивчення іноземної мови в сучасному світі - це одна з найважливіших складових сучасної успішної людини. Сьогодні мільйони людей в усьому світі вивчають іноземні мови. Знання іноземних мов свідчить про всебічний розвиток особистості, розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу. Людина, яка вивчає іноземну мову, у той же час знайомиться з культурою країни, її літературою, історією і географією. Крім того, іноземна мова допомагає краще пізнати свою власну. Як казав відомий німецький письменник Вольфганг Гете: «Той, хто не знає іноземної мови, не знає своєї власної». На виконання річного плану та плану роботи методичного об'єднання вчителів іноземних мов, наказу по закладу №5 від року «Про організацію та проведення Тижня іноземних мов у 2020/2021 навчальному році», з метою розширення знань учнів з іноземної мови, розвитку їх творчих та інтелектуальних здібностей, залучення учнів до різноманітної діяльності за інтересами, підвищення професійної майстерності вчителів, впровадження інноваційних технологій в систему навчально-виховної роботи зі школярами різних вікових категорій та забезпечення надання якісних освітніх послуг в період з 05 по 10 жовтня 2020 року у закладі пройшов тиждень іноземних мов. Мета проведення тижня - формування комунікативної компетентності учнів Для досягнення мети були поставлені наступні завдання. - розширення світогляду учнів, узагальнення і систематизація знань, підвищення рівня мотивації до вивчення англійської мови; - формування таких якостей особи як толерантність, уміння працювати в команді, поважати думку товариша, уміння слухати, уміння ставити і досягати поставленої мети; - розвиток творчих здібностей учнів, пам'яті, уваги.
22 січня ми святкуємо День Соборності України Це свято символізує єдність наших земель Українці, пам'ятаймо! У нас єдина держава, і ми - єдиний народ! Живи, Україно, живи для краси, Для сили, для правди, для волі! Шуми, Україно, як рідні ліси, Як вітер в широкому полі!
18 січня в 7-А класі відбулася година спілкування на тему: "Навчання під час карантину. Академічна доброчесність". Зустріч відбулася на платформі ZOOM. Класний керівник Канюк Валентина Михайлівна презентувала урок з платформи ЕДЕРА, який урізноманітнила цікавими завданнями. Метою захода було виховання в учнів академічної доброчесності. Колектив розглянув основні принципи академічної доброчесності. Діти схематично їх зобразили (за власною уявою), а також намалювали те, з чим (або ким) асоціюється для них чесність. Захід пройшов у дружній, невимушеній атмосфері.
У зв'язку з пандемією, традиційна зустріч міського голови із кращими учнями з усіх вінницьких шкіл цьогоріч не відбулась. Проте стипендіати уже почали отримувати грошову винагороду у своїх навчальних закладах. За підсумками І семестру 2020-2021 навчального року відбулось нагородження стипендіями міської ради кращих учнів і нашої, 20 школи!
05.01.2021 року в початковій школі відбулося методичне об'єднання за темою: "Основний цикл навчання: урахування вікових особливостей дітей у контексті впровадження НУШ. Математична освітня галузь."
До уваги батьків та учнів!!! На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», яка набрала чинності 12 грудня 2020 року та наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради №11 від 04.01.2021 р. «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти всіх типів та форм власності у період з 08 до 25 січня 2021 року», з 11 по 22 січня 2021 року для учнів 2-11 класів, а з 18 по 22 січня - для 1-х класів освітній процес в комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради» буде здійснюватися з використанням технологій ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ відповідно до розкладу уроків та дзвінків. З 01.01.2021 р. набув чинності новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, тому згідно його вимог тривалість навчальних занять із застосуванням технічних засобів становить: для учнів 1 класів - 10 хвилин; для учнів 2-4 класів - 15 хвилин; для учнів 5-7 класів - 20 хвилин; для учнів 8-9 класів - 25 хвилин; для учнів 10-11 класів - 30 хвилин. Якщо виникають питання щодо організації навчання, звертайтеся до адміністрації закладу: 097-365-20-20 або на e-mail: headmaster@sch20.vin.ua.
До уваги батьків майбутніх першокласників! З 05 по 29 січня 2021 року відбувається ЕЛЕКТРОННА реєстрація дітей на підготовку дітей до школи на заняттях гуртка "Пізнайко". Через карантинні обмеження не буде особистого прийому та збору письмових заяв. Усі необхідні документи подаватимуться батьками у процесі роботи гуртка.
Велика і дружня родина Школа 20 м. Вінниці долучається до флешмобу #святковашкола від Освіторія! Обов'язково долучайтесь до флешмобу!)) #святковашкола #топ10 #GlobalTeacherPrizeUkraine #Вчителіважливі
🎄Всеукраїнський Фестиваль Партнерства "Освітній Хакатон-2020"! 🎄11 грудня- День благодійності. У закладі впродовж трьох тижнів проходила благодійна акція "Монетки на життя". 11.12.2020 р. відбувся підрахунок зібраних монет: 25 коп - 31 840 шт; 5 коп - 27974 шт; також благодійники передавали монети іншого номіналу та паперові купюри. Усі кошти будуть перераховані на рахунки родин Мейко, Буйненко та Дробинко. #ОСВІТНІЙ_ХАКАТОН_2020 #фестиваль_партнерства #ПОХАКАТОНИМО_НА_СЛАВУ #Утвори_Освітнє_Коло
🎄🎄🎄 Нагорода під ялинку! У 2020 році педагоги школи брали участь у Одинадцятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2020» та виставці освіти за кордоном «World Edu», яку організувала компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук України. 📖На розгляд авторитетного журі подано методичний посібник "Міжнародне співробітництво як засіб реалізації компетентнісного підходу закладі загальної середньої освіти". Автори-укладачі: Слушний О.М., Стукаленко Л.В., Дрейчук О.В., Слободянюк І.С., Сішко М.Л., Шевченко С.В., Парамзіна І.С. За підсумками проведення виставки нашу школу нагороджено золотою медаллю🥇! 
Вітаємо з перемогою Куксу Ларису Володимирівну, вчительку фізики та інформатики!
☂️Всеукраїнський Фестиваль Партнерства "Освітній Хакатон-2020"! ☂️9 грудня - День академічної доброчесності. Сьогодні відбувся конкурс малюнків на тему "Кодекс честі моєї школи" серед учнів 3-11 класів. ☂️ Запрошуємо на вернісаж! (роботи учнів додаються після модерації) 
☂️☀️💨❄️🌊Всеукраїнський Фестиваль Партнерства "Освітній Хакатон-2020"! 🌈8 грудня - День клімату, під час якого учні, батьки, вчителі проходили електронне анкетування щодо якості організації освітнього процесу та життя школи в цілому! Анкети опрацьовуються, з нетерпінням чекаємо на результати!
Вітаємо нашу вчительку фізики та інформатики Ларису Володимирівну Кукса, яка стала фіналісткою ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ! Знай наших! Вітаємо!!!
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради" уже вдруге бере участь у Всеукраїнському Фестивалі Партнерства "Освітній Хакатон-2020"! Тема Фестивалю: «Комфортний клімат в освітньому середовищі». Термін проведення: 07.12-11.12.2020. Формат: дистанційний. За програмою Фестивалю - 7 грудня - День самоврядування. У школі пройшов обмін освітніми ролями: учень - вчитель для учнів. Директором школи сьогодні був Богдан Голумбйовський, а команда Президентської ради самоврядування проводила уроки математики та української мови для п'ятикласників.
Напередодні Дня святого Миколая в нашом закладі організували благодійну акцію "Монетки на життя" для трьох хворих учнів. У холлі установлені контейнери для копійок номіналом 5 та 25, які нещодавно виведені с обігу. Гроші збирають для трьох школярів навчального закладу. Серед них двоє чнів, які мають онкологічні захворювання, та дівчина с ДЦП. Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до акції. ❤❤❤❤❤
Відповідно до Плану заходів щодо проведення у 2020-2021 навчальному році Року математичної освіти у закладах освіти та з метою популяризації та активізації вивчення математики, розвитку математичних здібностей учнів у закладі була проведена «Декада математики» у період з 16.11.2020 р. по 27.11.2020 р.. Завданням декади математики було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації. Впродовж декади математики використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу. Заходи були спрямовані на: розвиток творчої фантазії; логічного мислення; вміння орієнтуватися в інформаційному просторі; підвищення інтерес до вивчення математики; розвиток пізнавальної діяльності; формування обов'язковості, відповідальності, креативності 
 
З метою удосконалення організаційної та практичної роботи з питань безпеки дітей та учнівської молоді, свідомого та дбайливого ставлення дітей, учнівської молоді до свого здоров'я, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу у закладі з 16.11 по 20.11.2020 р був проведений «Тиждень знань з безпеки життєдіяльності». Під час проведення тижневика були проведені: відкриті уроки, заняття з питань пожежної безпеки, охорони праці, безпеки життєдіяльності та профілактики всіх видів травматизму; бесіди щодо дотримання правил безпечного користування електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, сірниками. Під час занять з учнями, приділяли увагу усвідомленню необхідності вироблення навичок дотримання відповідних правил поведінки, оволодіння основними прийомами, методами і засобами захисту від несподіваних травм.
З 02 по 06 листопада 2020 року в навчальному закладі було проведено тиждень мистецтва «У кожній дитині таланту краплина». Вчителі початкових класів дуже цікаво організували роботу для учнів. Діти розгадували цікаві кросворди, загадки, ребуси мистецького характеру. Відвідували віртуальні екскурсії до Вінницького художнього музею, оперного театру та Лувру. Створювали неймовірні картини сіллю на тему «Крижані малюнки», з геометричних фігур, використовували метод танграм для створення різноманітних зображень. Частина класних колективів використала роботи відомих на весь світ художників та митців України, інша частина інтегрувала математичні знання учнів з мистецькими витворами. Незабутні емоції та цікаві форми роботи відобразились на уроках музичного мистецтва. Учні створили галерею робіт під назвою «Малюємо музику». Діти спробувати себе у ролі справжніх музикантів, граючи на перкусії та діатонічних дзвіночках. Учні четвертих класів мали можливість зіграти в музичній вікторині «Перший мільйон». Незабутнім стало і «Караоке на майдані», яке подарувало масу емоцій. Цінною грою з музичного мистецтва у Тижневі стало знайомство з українськими народними музичними інструментами. 4 листопада оголошено днем театру у тижні «У кожній дитині таланту краплина». Учні віртуально відвідали різні вистави Вінницького лялькового театру «Золотий ключик». Дітки інсценізували у класних колективах казки «Пан Коцький», «Золота рибка», «Колобок». Гарні колективні та індивідуальні роботи учні створювали у творчій майстерні «Пальчики поспішайчики». Учні малювали природними штампами, в тому числі долонями та пальцями, тубусами та трубочками, створювали різні сюжетні та предметні картини. Впродовж тижня на уроках читання та української мови вчителі використовували міжпредметну інтеграцію опрацьовуючи загадки, народні прислів'я та приказки про мистецтво та засоби його створення. Вчителі початкової школи провели ряд відкритих уроків та заходів. Всі класні колективи було нагороджено Подяками закладу за «активну участь у тижні початкової школи».

13 листопада весь світ відзначав Всесвітній день доброти. Не секрет, що в сучасному світі високих технологій, з божевільним ритмом життя, доброти залишається все менше. Тому такий день насамперед потрібен для того, щоб нагадати про мораль і людяність, про чуйність і взаємодопомогу. Робити добро - дуже легко, потрібно лише почати! У бібліотеці закладу було проведено захід, в якому взяли участь учні 4-Б класу. Дітки з цікавістю розповідали історії про добрі вчинки з власного життя. Створили разом Дерево доброти, заповнюючи його хорошими словами, які діти асоціювали лише з позитивними емоціями. Говорили з учнями про добрих та злих героїв казок та переглядали короткометражні мультфільми про добро. Також була створена тематична виставка, де школярі вибрали для читання цікаві книги.
🕊Толерантність - це те, що уможливлює досягнення миру.🕊 16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Тому 5-А клас 20 школи м.Вінниця також долучились до святкувань. 🥳Класний керівник Юрченко Н.В. пояснила учням визначення даного слова, різновиди розуміння цього терміну. ⭐️Толерантність - це милосердя.⭐️ ⭐️Толерантність - це доброта душі.⭐️ ⭐️Толерантність - це співчуття.⭐️ ⭐️Толерантність - це повага.⭐️ ⭐️Толерантність - це дружба.⭐️ ⭐️Толерантність - це терпіння.⭐️ Людина, яка робить інших щасливими, не може сама бути нещасною.😀 
Інтеркультурность. Що це таке? Інтеркультурність - це взаємообмін культурними досягненнями між людьми різних національностей, віросповідання та політичних поглядів. Просто кажучи, це встановлення зв'язків між різними групами людей, які мають різні погляди на життя. 16.11 - Всесвітній день толерантності. В цей скрутний для нас час, нам особливо, потрібно бути толерантним один до одного. Ми не повинні забувати про просте живе спілкування, співпереживання та повагу один до одного. Давайте з'ясуємо : 1. Чи потрібно це людству сьогодні? 2. Що потрібно робити , аби встановлювати зв'язки з різними групами людей?
1. Сміливо можемо сказати - Так! Тема інтеркультурності актуальна у наш час. В світі існує безліч різних груп людей, у всіх сферах діяльності людини. Візьмемо до прикладу - віросповідання. У світі існує багато віросповідань, які відокремлюються на окремі групи. Приклади: християни, католики, мусульмани, євреї та багато інших. Усе це - окремі групи людей, так як в них різні обряди , звичаї та традиції. Але найголовніше, що їх об'єднує - це спілкування один з одним. У них немає, такого, що "Я католик, і не буду спілкуватися більше ні з ким, тільки з католиками" , а навпаки наше суспільство , робить усе, аби люди не зважали на особливості іншої людини. Щоб люди вільно спілкувалися, не дивлячись ні на віросповідання, ні на національність. Аби усі ми - були рівні між собою!
2. Найперше, що потрібно, - це бути толерантним до інших. Це перше і найголовніше правило сьогодення. Людина не має дивитися на національність людини чи політичний погляд, а розуміти, що перед нею стоїть така ж людина , як і вона. Але, не потрібно забувати про особливості групи, до якої належить ця людина. Наприклад, в деяких віросповіданнях жінкам заборонено розмовляти з чоловіками. Ми це повинні розуміти та прийняти , бо людині це важливо і людина хоче так робити. Отже , дуже круто, що в нас час є люди з різними вподобаннями, які можуть спілкуватись без бар'єрів. Пишіть вашу думку в коментарях. Будьте здорові та носіть маску на носі.
У цей день традиційно відзначають найкращих популяризаторів українського слова та заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою. Вже кілька років поспіль учні нашого закладу приймають активну участь в написанні радіодиктанту, який проводиться для українців в Україні напередодні Дня української писемності та мови. Своїми творчими напрацюваннями поділились юні поети, прозаїки читали свої твори на тематичних виховних годинах, а це були і вірші про сім'ю, про природу, поезії філософського звучання, вірші про перше почуття- кохання. Поки житиме українське слово в устах народу, доти житиме й сам народ. Цей висновок зробили всі учасники тематичних виховних заходів, яке насправді виховує почуття любові до української мови, гордості за нашу рідну Україну, за людей, які мають таку багату спадщину.
З метою пропаганди здорового способу життя, учні та вчителі нашого закладу прийняли активну участь в районих сільських спортивних іграх, присвячених до дня фізичної культури та спорту. Команда дівчат "Амазонки" отримали - ІІІ місце з волейболу, команда хлопців "Вовки" - І місце з волейболу, команда вчителів та випускників "Ковбої" - ІІ місце з волейболу; збірна команда вчителів та учнів команди "Реал" - ІІІ місце з міні футбола. Наш шкільний інвентар поповнився трьома м'ячами. «Здоров'я кожної людини - це його багатство»
28.10.2020 відбулась першість ВСДЮСШОР з легкої атлетики з легкоатлетичного чотириборства (біг 60м + стрибки у довжину + кидання м'ячика + біг 500м) серед юнаків і дівчат 2008-2009 років народження. Переможцем став учень нашої школи 6-А класу Шаповал Станіслав. Тренер Апостол-Шаповал Інна Валеріівна Вітаємо Станіслава з перемогою!!!
У Вінниці започаткували стипендію для талановитих дітей та молоді. Юні науковці, спортсмени, а також ті, хто хоче підвищити свій рівень спеціально-професіної освіти - їх зібрав перший конкурс, який провели ГО «Вінницький бізнес-клуб» та БФ «Подільська громада». Відповідно до набраної кількості балів за оцінками Експертної комісії, стипендію отримав і учень нашої школи - Крижанівський Віталій (11-А клас). (щоб переглянути відео - натисніть на фото)
«Стипендіальна програма для талановитих дітей та молоді» (Фонду громади «Подільська громада» спільно з Громадським об'єднанням «Вінницький Бізнес Клуб», за підтримки Isar Ednannia) 7 жовтня відбулось вручення ваучерів стипендіатам і стипендіаткам, які отримали підтримку в рамках Стипендіальної програми для талановитих дітей та молоді. Виконавчий директор ГО «Вінницький Бізнес Клуб», Артем Калініченко, вручив 10 ваучерів талановитим жителям і жителькам м. Вінниці і Вінницької області. Відповідно до набраної кількості балів за оцінками Експертної комісії, стипендію отримав і учень нашої школи - Крижанівський Віталій (11-А клас).
Шановний Олег Миколайовичу!!! Вітаємо Вас з ювілеєм!!! Поздоровляючи з цим чудовим святом, зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі!!! (посилання на відеопривітання - тисни на картинку)
Психологічна служба закладу приймала участь у Всеукраїнському освітньому афілійованому оn -line марафоні mini - EdCamp Kozjatyn! 10 жовтня 2020 року на тему: «Формування компетентного громадянина в сучасних умовах». Дремко Ірина Петрівна, практичний психолог та Сокор Світлана Сергіївна,соціальний педагог провели партнерську сесію у веблокації «Відповідальність» для учасників і учасниць практичних психологів і соціальних педагогів України,на тему: «Гармонізація емоційного стану в умовах пандемії. Життєвий ресурс поряд».
30 вересня 2020 року до Міжнародного дня бібліотек у нашому оновленому приміщенні шкільної бібліотеки EDULIBHUB було проведено захід для учнів 2-х класів. Учні із захопленням заходили до бібліотеки та з цікавістю розглядали її оновлений вигляд. Учні потрапили у казковий книжковий світ, де з цікавістю брали участь у вікторинах, згадували героїв казок, повторювали правила як поводитися з книгою та робили закладки для книжечок. Діти мали можливість почути про історію виникнення перших книг та розібратись, що ж таке медіаграмотність. Учні були під враженням від проведеного заходу та обіцяли, що повернуться до бібліотеки ще не раз!
Шкільні омбудсмени комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради» підготували відео «Я дитина, але я маю права» у рамках міського конкурсу соціальних медіа «Правові орієнтири - кожній дитині». Для перегладу відео, натисніть на фото
Двічі Чемпіон! 26 вересня 2020року на стадіоні в центральному парку, відбувся Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 років народження та молодші. Учень 6-А класу Шаповал Станіслав став переможцем одразу у двох дисциплінах, у стрибках в висоту він переміг з результатом 1м45см, та в бігу на 60 метрів з бар'єрами 11.1с Щиро вітаємо Станіслава з перемогою та бажаємо нових!!!
Шановні учні 1-11 класів та батьки! Зерніть, будь ласка, увагу, що 30 вересня з 09:00 по 18:00 буде тимчасово припинено водопостачання у школі №20 у зв'язку із виконанням ремонтних робіт за адресою вул. Чехова, 43-45. Тому освітній процес у закладі 30 вересня буде проходити зі використанням технологій дистанційного навчання. Центр дистанційної підтримки освітнього процесу в КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР"
З глибоким сумом колектив, випускники та учні двадцятої школи сприйняли звістку про смерть Каньшина Валерія Михайловича, директора, учителя фізики, який пропрацював у навчальному закладі з 1991 по 2014 р. Валерія Михайловича ми завжди будемо пам'ятати як висококваліфікованого фахівця, мудрого наставника, оптиміста, який завжди приходив на допомогу, міг порадити по-батьківськи. Валерій Михайлович був порядною, щирою і чесною людиною. Висловлюємо щире співчуття дружині Людмилі Володимирівні, доньці Олені, онучці Даші та близьким. Вічна пам'ять... Прощання відбудеться 30.09.2020 р. з 11.30 до 12.30. на подвір'ї школи №20
18.09.2020 перемога наших учнів на чемпіонаті України в м. Корестень
Тюльпанове диво розквітне біля 20-ї школи навесні. Батьківський колектив 2-Б класу (класний керівник Дода Л.Г.), за ініціативи Семик Марини Василівни, запланував створити часточку квітучого дивосвіту біля школи - алейку різнокольорових тюльпанів. У вересні підготували ділянку, а в жовтні будуть висаджувати цибулини сортових тюльпанів та дивовижну рослину хосту. Небайдужі батьки створять часточку краси для всієї дружної родини 20-ї школи. Щоб створити справжнє тюльпанове диво, щоб викликати захоплення в очах учнів, батьків, педагогів, мешканців мікрорайону, достатньо було однієї натхненної ідеї та невтомних реалізаторів. Красу та диво для всіх створити так легко!
Традиційно у вересні проходить День фізичної культури і спорту України. У цей день юні спортсмени разом з тренерами провели показові виступи для учнів школи з метою популяризації здорового способу життя!💪 Цьому сприяла гарна погода та оновлена матеріально-технічна база шкільного стадіону🥅🏐. Бажаємо нашим спортсменам досягати нових висот та виборювати ще більше нагород!🏆🏆🏆 Спорт - це вірна дорога до здоров'я та довголіття!
11 вересня 2020 р. у комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради» відбулись вибори президента учнівського самоврядування. Перемогу виборов Голумбйовський Богдан, учень 9-Б класу. Богдане, вітаємо тебе з перемогою! Не зупиняйся на досягнутому, рухайся тільки вперед до перемог! Залишайся таким же цілеспрямованим, креативним та комунікабельним! Успіхів, натхнення та сил для втілення усіх задумів у життя!
"Зелені уроки" в рамкам Всеукраїнського місячника "Увага! Діти на дорозі!" 
Адміністрація комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради" оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників:Вчитель початкових класів (1 клас, тимчасово (декрет), 18 год); Вчитель математики (тимчасово (декрет), 18 год); Вчитель інформатики (постійно, 9 год.); Вчитель трудового навчання (хлопці)(постійно, 15 год); Вчитель біології (постійно, 15 год); Вчитель іноземної мови (англ., постійно, 18 год); Вчитель іноземної мови (англ., тимчасово (декрет), 18 год). Вчитель захисту Вічизни (тимчасово, 6 год) Прийом документів з 10 по 19 серпня 2020 року в каб. 101 (приймальня). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до комісії наступні документи: заяву про участь у конкурсі; трудову книжку (при наявності); заповнену особову картку (форма П-2) з відповідними додатками; фотокартка розміром 3,5 х 4,5 см; ксерокопії документів про освіту з додатками; копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України.
Конкурс відбудеться 21.08.2020 р. о 10.00 (каб. 201).
Адміністрація комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради» повідомляє, що з 03.08.2020 р. по 31.08.2020 р. заклад працює у режимі з 9:00 до 18:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00. Для довідок: 097-365-20-20, headmaster@sch20.vin.ua
Фактична кількість осіб, які будуть навчатися у закладі у 2020-2021 н.р.: (станом на 15.07.2020 р.)1 клас 5 146, вільних місць нема; 2 клас 5 178, вільних місць нема; 3 клас 6 188, вільних місць нема; 4 клас 5 164, вільних місць нема; 5 клас 5 156, вільних місць нема; 6 клас 5 166, вільних місць нема; 7 клас 4 142, вільних місць нема; 8 клас 5 167, вільних місць нема; 9 клас 3 109, вільних місць нема; 10 клас 1 37, вільних місць нема; 11 клас 2 59, вільних місць у 11-А - 2 (англійська філологія), в 11-Б-вільних місць нема. Ліцензований обсяг місць: - початкова освіта - 720; - базова освіта - 870; - повна загальна середня освіта - 180.
11 червня 2020 року відбувся звіт керівника нашого закладу Слушного О.М. перед громадськістю (звіт за 2019-2020 н.р.). Щиро вдячні за участь у конференції та позитивні оцінки роботи у 2019-2020 навчальному році.
Традиційно День вишиванки відзначають щороку в третій четвер травня. Таким чином, у 2020 році це свято відзначатимемо 21 травня. Вишиванка - оберіг, дзеркало народної душі, яскравий символ долі українського народу. Носіть вишиванки з гордістю, тому що це наша історія та культурне надбання, яке є тільки у нас, українців .
Щодо зарахування дітей до 1 класу в 2020 році З 01 червня 2020 року починається прийом заяв про зарахування дітей до перших класів комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради". Заяви будуть прийматися впродовж місяця - по 30 червня 2020 року (включно). Для особистої подачі документів слід попередньо записатися у секретаря закладу за тел. 097-365-20-20 (у робочі дні з 9.00 до 18.00) або через e-mail: headmaster@sch20.vin.ua). Під час подачі документів слід неухильно дотримуватися санітарно-гігієнічних, протиепідеміологічних правил. Переліку необхідних документів: - заява про зарахування до закладу; - копія свідоцтва про народження дитини (під час подання документів пред'являється оригінал відповідного документа); - оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обовязкового медичного профілактичного огляду" (Оскільки на час карантину в медичних закладах не проводять огляди дітей, медичну довідку можна буде надати до школи до 15.08.2020 р.); - оригінали документів, що підтверджують фактичне місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти.
Звертаємо увагу! Першочергове право на зарахування до закладу загальної середньої освіти мають: - діти, фактичне місце проживання яких на території обслуговування обраного закладу освіти підтверджене; - діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі; - діти працівників цього закладу освіти;
Обсяг місць на 2020-2021 н.р.: 1 клас 5 146, вільних місць - 146; 2 клас 5 178, вільних місць нема; 3 клас 6 188, вільних місць нема; 4 клас 5 166, вільних місць нема; 5 клас 5 156, вільних місць - 3; 6 клас 5 164, вільних місць нема; 7 клас 4 141, вільних місць нема; 8 клас 5 168, вільних місць нема; 9 клас 3 109, вільних місць нема; 10 клас 1 32, вільних місць - 32; 11 клас 2 59, вільних місць у 11-А - 6 (англійська філологія), в 11-Б-вільних місць нема;
До уваги працівників та батьків учнів закладу! 11 червня 2020 року о 17.00 відбудеться звітування директора школи Слушного Олега Миколайовича за 2019-2020 н.р. Формат проведення: онлайн-конференція на платформі ZOOM (вхід за посиланням). Запрошуються усі зацікавлені особи!
Щодо зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти Вінницької міської ОТГ у 2020 році. У зв'язку з оголошеним Урядом карантину до 24 квітня 2020 року зупиняється перебіг строків звернення до закладів загальної середньої освіти щодо зарахування дітей до 1-го класу у 2020 році. У разі продовження режиму надзвичайної ситуації мінімально можливий місячний термін подання документів для зарахування дітей до 1-го класу буде продовжено з урахуванням часу, що мине до завершення карантину. Зарахування дітей, які проживають на території обслуговування школи відбуватиметься у місячний термін після завершення карантину, а зарахування на вільні місця - до початку 2020-2021 навчального року.
Державна служба якості освіти України проводить онлайн-опитування з питань організації дистанційного навчання учнів під час карантину. Опитування анонімне, його результати будуть використані для вдосконалення організації дистанційного навчання школярів. Просимо дати відповіді на запитання: ✅ для учнів 👉 https://bit.ly/34kxkIR ✅ для батьків 👉 https://bit.ly/2UWhQI9 ✅ для педагогічних працівників 👉 https://bit.ly/2UQSI5e ✅ для керівників закладів освіти 👉 https://bit.ly/2UR6Ds4 Заповнення анкет займе не більше 10 хв. Ваша участь в опитуванні важлива!
До уваги учнів та батьків! З 23 по 29 березня 2020 р. включно для учнів школи відбудуться весняні канікули в умовах карантину. Адміністрація
У зв'язку з ймовірністю поширення коронавірусу на території України у Вінниці з 12 березня по 3 квітня призупиняється навчання в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста, а також в ДЮСШ, мистецьких закладах, підліткових клубах (джерело ).
Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» ( документ ).
Рухова активність дітей молодшого шкільного віку є природною біологічною потребою, ступінь задоволення якої багато в чому визначає подальший структурний і функціональний розвиток дитячого організму🤸♂️🤸♀️. Участі у фізкультурних святах сприяє виявленню ініціативи у виконанні рухових завдань, досягненню кращих результатів в умовах змагань, вихованню дружби, наполегливості, відповідальності, дисциплінованості та інших морально-вольових якостей. 👫Залучення батьків до безпосередньої участі у фізкультурних святах сприяє пропаганді фізичної культури серед населення, є однією з активних форм роботи педагогічного колективу школи з батьками у питаннях фізичного виховання. Проведене Пламаділом О. В., вчителем фізичнох культури, спортивне свято "Тато, мама і я - спортивна сім'я" стало яскравою подією для учнів і батьків паралелі перших класів. Молодці!!!
У перші дні березня у нашій школі пройшла виставка дитячих робіт «Творчий дивограй», участь приймали учні 1-9 класів. Були представлені роботи у різних техніках: папероплетіння, орігамі, аплікація, плетіння гачком, роботи деревиною, вишивка. Різноманітність робіт вразила усю школу. Дитячі вироби - це піднесений світ краси і фантазії. Роботи виконані руками юних майстрів доводять, що джерело творчості справжніх талантів - невичерпне. Організація таких виставок у школі є справжнім святом дитячої творчості. А радість творчості веде до появи впевненості в собі, до самоствердження, а в майбутньому до вміння знайти себе у дорослому світі.
У п'ятницю, 6 березня 2020 року, у школі №20, відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня! Дорогі жінки вітаємо із прекрасним весняним святом!!!
5 березня відбувся мастер-клас по розпису імбирного печива. Учні 5-Б класу (кл.керівник Андреєва І. А.) познайомилися з технікою розпису і прикрашання смачного печива. Діти проявили свою творчість та фантазію. 💐👩👧👦💐
5 березня 2020 року до Вінниці для обміну досвідом приїхала делегація польських освітян з міста Кельце. Вони відвідали партнерські школи, в тому числі були у стінах нашої рідної 20!!! При зустрічі з гостями міста-побратима були обговорені спільні проєкти, заходи, обміни учнями та вчителями. Це тільки початок, адже ми маємо чим пишатись!!! Заступниця міського голови Галина Якубович зазначила, що у Вінниці досить активне шкільне самоврядування, тому нам є що показати, а також є чому повчитися у польських колег.
У період з 24 по 28 лютого 2020 року у Вінниці реалізовувався щорічний міський проект учнівського самоврядування "За межами рідної школи", метою якого є обмін досвідом роботи в органах шкільного самоврядування. У проекті брали участь лідери загальноосвітніх закладів міста. Нам випала честь приймати у своїй школі члена учнівського самоврядування комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №6 Вінницької міської ради» Попова Валерія. Протягом тижня Президентська рада ознайомила гостя зі специфікою та родзинками своєї роботи, а Валерій був не лише глядачем, а й безпосереднім учасником запропонованих заходів. За цей період Президентська рада організувала, провела та долучилась до таких заходів: - коло знайомств; - веселі перерви; - гра-квест «Ми за здоровий спосіб життя»; - майстер-клас для командирів класів «Тімбілдінг»; - хвилини інформації «Вінниччина. Історія та сьогодення»; - участь у Всеукраїнській акції «Happy Мяу для Мурчика». На зустрічі за круглим столом, де підводили підсумки тижневика з обміну досвідом, усі вкотре зробили висновки, що такі проекти цікаві та корисні.
Учні нашої школи долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Happy Мяу для Мурчика» 1 березня відзначається Міжнародний день котиків. Саме до цієї дати благодійний фонд "Щаслива лапа" оголосив проведення Всеукраїнської акції "Happy Мяу для Мурчика". Учні нашої школи не залишилися осторонь проблеми братів наших менших та долучились до благодійної справи. З 17 по 27 лютого діти збирали корм, крупи, пелюшки, ковдри та ліки. Загалом було зібрано окрім пелюшок, ковдр та ліків близько 140 кг корму для тварин, 160 кг різних крупів. 28 лютого члени Президентської ради закладу передали усю зібрану допомогу притулку для тварин «Планета». Гадаємо, що ми змогли врятувати хоча б одне маленьке життя. Дякуємо усім, хто долучився до спільної справи та закликаємо робити добро щодня, а не тільки під час проведення благодійних акцій!
Якщо в п'ятницю 28.02.2020 був останній РОБОЧИЙ день зими, то в суботу 29.02.2020 останній ВИХІДНИЙ день зими❄️. Пройшла зима! Ми не жалкуєм! Ні! І день останній гарно відзначаєм. Хай тягнуться квітки до сонця вгору. Нехай ростуть і радують всіх нас Бо йде весна весела і чарівна. Радіє й оживає все земне!
В останній робочий день зими наші колеги плідно попрацювали на тренінгу "Складові ефективності сучасного педагога" від тренера Євгенії Татарової і очільниці Тренінгового центру "СУТО" Тетяни Ухіної. Дякуємо усім, хто був причетний до цієї справи, а також висококваліфікованим тренерам за нові знання та можливості.
З 17 лютого по 21 лютого в закладі проходив тиждень зарубіжної літератури «Таємниці словесної творчості». В рамках тижня вчителі зарубіжної літератури провели відкриті уроки в 5 - Б класі «Е.Портер «Полліанна». Полліанна та її друзі» (вчитель Андреєва І.А.), в 6 - А класі «В.Короленко «Сліпий музикант». Пошук Петром Попельським свого місця у світі. Тема мистецтва у повісті. Петро і Евеліна» (вчитель Циркун Г.С.) та в 10 - А класі «Ф.Достоєвський «Злочин і кара». Ідея і бунт Раскольнікова. Теорія Раскольнікова, її антигумання сутність» (вчитель Дорох Г.В.); цікавий предметний захід відбувся в 7 -А класі «Поетична вітальня. Вірші зарубіжних поетів про дружбу і кохання. Р. Бернс «Любов», Г.Гейне «Коли настав чудовий май» (вчитель Циркун Г.С.); учні 5 - В класу (вчитель Андреєва І.А) познайомилися з дивовижним світом поезії поетеси рідного краю - Світланою Шевченко; учні 8 - Г, А класів змагалися в грі « «Своя гра». Відродження» (вчитель Дорох Г.С.); до дня рідної мови проведено годину спілкування в 5 - Б (вч. Андреєва І.А.) «О слово рідне, хто без тебе я?» з метою виховувати почуття любові до рідної мови. Для учнів 10 -11 класів відбулася презентація творчості польського письменника С. Жеромського (вч. Дорох Г.В.). 
Команда Школа 20 м. Вінниці вдало виступила на 24 обласних змаганнях з пішохідного туризму в приміщенні, друге командне в своїй віковій групі та Діма Іваній 1 місце в особистому заліку. Пишаємось Вами!!!
В рамках міжнародного проєкту IREX «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» у 8-В класі пройшов відкритий урок з української літератури, який провела Канюк Валентина Михайлівна. Гостями були координатор проєкту у Вінниці пані Оксана Бондар та колеги. Урок пройшов насичено і яскраво. Діти показали свої успіхи у медіаграмотності.
Ми пишаємося своїм керівником Слушним О. М. і хочемо встелити його Зоряний Олімп шквалом компліментів, непідкупно щирих і цілком заслужених! Тому що, наш директор, в черговий раз довів, який він професіонал у галузі освіти, гарний господар та чудовий адміністратор. 27 лютого 2020 р. відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року-2019» за найбільш вагомі здобутки, професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності та визначні особисті заслуги. З семи номінантів «Діяч освіти та науки року» перемогли вчителька географії комунального закладу «Якушинецький ліцей» Галина Заболотна та директор КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради» Олег Слушний. Участь у його проведенні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Владислав Скальський, громадські діячі, державні службовці, депутати, діячі культури, мистецтва, освіти та науки, журналісти, медики, аграрії, працівники промислової, соціальної, комунальної, туристичної та торговельної сфери, ресторатори, фінансисти, правовики, меценати й благодійники, захисники України та волонтери, спортсмени, дизайнери й обдаровані люди. Загалом понад 100 вінничан були представлені в 33 номінаціях на обрання переможцями обласного конкурсу «Людина року-2019».
ПРОХАННЯ ПРО ДОПОМОГУ! Учениця 5-А класу Мейко Анастасія потребує дороговартісного лікування. Зараз дівчинка перебуває у центрі онкології. Хвороба шириться не просто швидко, а стрімко. Не можна гаяти часу. Родина буде вдячна кожному за фінансову підтримку. Номер картки мами Мейко Оксани Степанівни: ПРИВАТ БАНК 4149-4993-4592-6255 Дякуємо усім, хто долучиться до порятунку життя дівчинки!
Інформаційний марафон «Здоров'я як стиль життя» З 18 по 25 лютого 2020 року у закладі проходив інформаційний марафон «Здоров'я як стиль життя». Класні керівники провели години спілкування, бесіди за круглим столом, усні журнали, тематичні кола з актуальних тем щодо збереження здоров'я. Цікавий захід відбувся за ініціативи Президентської ради закладу - це захоплююча гра - квест «Ми за здоровий спосіб життя!», де команди 8-х класів змагалися в своїх знання про здоров'я та спорт, а також показали вправність у спортивній естафеті. Найшвидше і з найбільшою кількістю балів пройшла усі станції команда 8-Г класу (І місце), ІІ місце посіла команда 8-Б класу, ІІІ місце розділили команди 8-А та 8-В класів. Учнів 2-х класів стали учасниками інтелектуальної гри «Здоров'я усім». Подібні заходи є вкрай необхідними і актуальними, адже здоров'я - це безцінний скарб.
Учень 10-А класу Крижанівський Віталій у фіналі XVI Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників, що проходив 20 лютого 2020 року у місті Києві, з роботою: «Впровадження різних способів вермикультивування у приватному господарстві. Вплив температури та корму на розвиток сімей каліфорнійських червів» посів ІІ місце. Вітаємо, так тримати!!!
Українська мова - це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов'їна. Наша мова прекрасна і барвиста, наче дощова веселка. Не можна жити на рідній землі, не милуючись виплеканою народом у віках рідною мовою. Саме тому щорічно 21-го лютого ми святкуємо Міжнародний день рідної мови. А для того, щоб учні змогли виявити свої знання та вміння з української мови, у закладі було проведено гру-конкурс серед учнів 8-х класів «Українська - це модно! Українська - це круто! Єдиній і рідній мові - бути!» (Гура Т.Д.). Мета заходу - нагадати кожному про те, що рідна мова - це найцінніше надбання нашого народу, це його сила, відвага, це те, що його об'єднує.
21 лютого у 5 - Б класі (класний керівник Андреєва І.А.) було проведено годину спілкування до Міжнародного дня рідної мови на тему "О слово рідне, хто без тебе я?".. Мета заняття надати учням поняття про те,що рідна мова - це те життєдайне джерело з якого вони черпають свою енергію, силу, необхідність усвідомлення своєї належністі до певного етносоціального й соціально-культурного середовища; збагачення словникового запасу та мовлення учнів. Учні читали вірші про рідну мову, виконували цікаві завдання (гра "Словотворці", "Дивні перетворення", "Метод незакінчених тез"). Тільки з турботою,тільки з любов'ю мова буде жити і процвітати.
20 лютого в 1-А класі (класний керівник О.Л.Сиротіна) був проведений інтегрований Кейс-Урок💼 "Піщана казка". Де учні отримали інформацію: що таке пісок, його властивості💫, звідки з'явилися пустелі🏜, де використовують пісок🚜🏫⏳. Було проведено цікаві досліди з піском⏳, познайомилися з піщаною анімацією⚗️, попрацювали з кольоровим піском і виготовили яскраві малюнки✍️🎨. Діти та батьки дізналися багато цікавого про пісок та отримали велике задоволення. У підготовці та проведенні Кейс-Уроку🧰 активну участь взяли учні 5-В класу: А.Кушнір, М.Маліннікова, Н.Грабик, Н.Сугак. P.S. На перерві кожна дитина мала можливість створити на склі власні шедеври з піску🎨⚗️⏳.
У стінах 20-ї школи відбулося яскраве дійство🤩, на якому учні 1-А класу (класний керівник О.Л.Сиротіна👩🏫), учні 5-В класу (класний керівник О.П.Тітова👩🏫) та вчитель математики та інформатики Н.В.Юрченко👩🏫 спільно підготували та провели STEM-проєкт "Свято Валентина"🎊🎊. Учасники проєкту та гості поринули в історію виникнення свята, дізналися про традиції, символи💌🕊💐, легенди свята, обмінялися компліментами на різних мовах світу🇺🇦🇹🇴🇹🇼🇻🇳🇸🇱🇸🇬🇼🇸🇼🇸🇵🇱🇷🇺🇳🇨. Власними руками виготовили м'яку іграшку 🐼"Подарунок для друга"🐻. Учні 1-го класу продемонстрували свою майстерність, виготовивши з конструктора Lego🏗❤️ символ свята - Серце❤️.
1-й урок - 8.00 - 8.45 2-й урок - 8.50 - 9.35 3-й урок - 9.45 - 10.30 4-й урок - 10.40 - 11.25 5-й урок - 11.40- 12.25 6-й урок - 12.45 - 13.30 7-й урок - 13.40 - 14.25 8-й урок - 14.35 - 15.20 9-й урок - 15.30 - 16.15 10-й урок - 16.25 - 17.10 11-й урок - 17.20 - 18.05 12-й урок - 18.15 - 19.00
Пройшла міська гімназіада зі спортивного туризму серед шкіл міста Вінниці. Вітаємо нашу команду на чолі з Голуб Г. С. з почесним ІІ місцем у загальному заліку, а також учнів Сьомак Діану та Іванія Дмитра - з І місцями в особистому заліку. Пишаємося вами, тренеру вдячні за результативну роботу👏🏼💐🥇🥈🥇 
Від усього колективу вітаємо з ювілеєм хорошого працівника, добру людину і прекрасну жінку! Бажаємо міцного здоров'я, достатку, успіхів, радості, удачі, щастя, любові. Нехай життя б'є ключем, хай люди шанують, а будинок буде наповнений теплом і затишком. Марія Данилівна, з днем народження !!!
Асоціація двадцятих шкіл України (#A20sch) відкрила офіційну сторінку у Facebook, де розпочато серію дописів про усі "двадцяті" заклади освіти України ! Зустрічайте, перший заклад - наша рідна, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N20 Вінницької міської ради!!!
Зустріч з однокласниками. Вона повертає нас у ті незабутні роки юності, спогади, які так бережемо у пам'яті. Любі Випускники, як пройшла Ваша зустріч? Пропонуємо Вам поділитись своїми враженнями та фотографіями на сторінці школи №20 www.facebook.com/Szos20. На фото вчителі-випускники, що повернулися в стіни рідної школи продовжувати найкращі традиції.
В навчальному закладі відбулася загальношкільна батьківська конференція, на якій директором закладу було підведено підсумки І семестру 2019-2020 навчального року, присутнім розказали про режим роботи школи в ІІ семестрі, а також розглядалися ряд актуальних питань. Були присутні адміністрація закладу, активи класів, класні керівники. Голова батьківського комітету закладу Сторожук Галина Миколаївна розповіла про завдання, які було вирішено за підтримки небайдужих батьків. У своєму виступі, на завершення директор закладу Слушний Олег Миколайович подякував всіх за співпрацю та розуміння мети роботи -сучасний, відкритий, інноваційний навчальний заклад. В цілому конференція пройшла досить жваво та насичено.
27 січня 2020 року у закладі відбулась зустріч з письменницею Ольгою Дужак, автор фантастичної книгм "Ква(ко)ролі світів" та Іриною Ісовою, засновницею CEO SMM-agency та IRIS-agency для учнів 5-х класів. 📚
У закладі вчителями початкових класів проведено педраду "Реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічному проєкті "Інтелект України". Цей проєкт ось уже третій рік впроваджується в початковій школі нашого закладу. Мета зустрічі - ознайомити педагогів закладу з особливостями освітнього процесу за програмою "Інтелект України" та обговорити умови подальшого впровадження в основній школі.
22.01.20 р. до Дня Соборності Голуб Г. С., для учнів 7-х класів, провела спортивно-патріотичне свято "Стартінейджер". Вчитель фізичної культури спрямовує свою роботу на виховання працелюбності, морально-вольових якостей дітей, любові до занять фізичними вправами, потреби у збереженні й зміцненні здоров'я.
Підбиваючи підсумки соціально-просвітницького проекту О. Зімби "Я люблю читати"📖, Каратинський Олександр увійшов до списку переможців⭐️ (50-ки, за кількістю отриманих лайків за відеоролик), він отримав подарунок від письменника - набір книг📚 про пригоди Бровка та Мурчика. Нагадаємо, що у конкурсі приймали участь більше 1000 дітей, та серед учасників були і наші учні з 1- Г класу, наставник Матюха Альона Андрієвна.
Вчитися легко якщо розумієш, що твої знання можна застосувати на практиці. Проведений вчителями закладу інженерний тиждень надав можливість втілити найсміливіші проекти.
17 січня у закладі відбувся круглий стіл "Освітня система Польщі" Директор закладу Слушний Олег Миколайович ознайомив присутніх з системою освіти в Польщі. Вчителі, які відвідали І загальноосвітній ліцей ім. С. Жеромського, поділилися враженнями і обмінялися досвідом, щодо реалізації програми підготовки учнів в початковій та старшій школі. Були внесені пропозиції щодо подальшої співпраці з партнерським закладом м. Кельце.
8-11 січня 2020 року делегація вчителів комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради» у складі: Місяць С.М., Парамзіна С.В., Парамзіна І.С., Ванжула О.В., Гура Т.Д., Гура Г.О., Ліпач С.М., Суліменко В. відвідала І Загальноосвітній ліцей ім. С. Жеромського в м. Кельце (Польща) в рамках підписаного договору про співпрацю.
У початковій школі відбулося методичне об'єднання на тему: " Педагогіка партнерства як ключовий компонент Нової української школи. Математична галузь"
10 січня 2020 року заклад відвідали слухачі курсів Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» - вчителі трудового навчання Вінницької області. Для них Дзигаленко Л. М. провела два майстер-класи «Технологія виготовлення виробів зі шкіри» та«Технологія виготовлення виробіві з бісеру»
09.01.2020 працівники психологічної служби підготували та провели з класними керівниками закладу 1-11 кл. майстер - клас на тему «Мішечки гармонії».
9 січня викладачі кафедри педагогіки та професійної освіти доц. Волошина О.В., доц. Давидюк М.О., доц. Хамська Н.Б., доц. Шаманська О.І. відвідали комунальний заклад Загальноосвітня школа I-III ступенів № 20 Вінницької міської ради. Викладачі провели профорієнтаційну роботу щодо вступу на бакалаврат та магістратуру у Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського та взяли участь в роботі методичного семінару для класних керівників школи - круглого столу "Сучасні тенденції в роботі класного керівника"
Майже пів сотні вінницьких педагогів взяли участь у чемпіонаті з настільного тенісу. У Вінниці відбувся чемпіонат міста з настільного тенісу серед педагогів. Захід пройшов у приміщенні школи №23, представники якої і є ініціаторами проведення змагань. Організатори чемпіонату - департамент освіти міської ради, Вінницька міська організація профспілки працівників освіти. Захід пройшов за підтримки депутатів міської ради Сергія Кушніра та Олександра Парвадова. У нашому місті активно розвиваються різні види спорту, є чимало не лише професіоналів, які виступають на чемпіонатах різних рівнів, а й людей, які займаються спортом для власного здоров'я та задоволення. Сьогодні свої навики у грі в настільний теніс продемонстрували вчителі вінницьких шкіл. Серед них - не лише ті, хто навчає юних вінничан фізкультурі, а й викладає інші предмети. Вже 7 рік поспіль у місті проходить чемпіонат з настільного тенісу серед педагогів. Цього разу у ньому взяло участь майже пів сотні педагогів. Цей захід - не лише можливість показати свої спортивні навички, а й можливість вчителям провести свій вільний час спільно, познайомитись, поспілкуватись. Також, беручи участь у подібних змаганнях, вчителі дають чудовий приклад учням. Наприкінці заходи було визначено переможців. Серед жінок перше місце посіла Катерина Боцюра (школа №30), серед чоловіків - Олег Причишин (школа №18). Щодо шкіл, то перше місце у школи №20, друге - у школи №18 і третє - у школи №23.
30 грудня відбувся турнір учасників клубу "Темп", в якому брали участь школи №15, №16 та №20. Команда нашої школи здобула ПЕРЕМОГУ, під керівництвом тренера БОЙКО В. Л.. Дякуємо за сумлінну працю!!!
🎄Збережемо природу разом! 🎄Гарна нагода долучитися до новорічної акції "Придбати ялинку в горщику, а після свят передати рідній школі". Її учасники вже після новорічних свят зможуть подарувати хвойне дерево школі - тим самим подовживши життя деревцю.
27.12.19 у школу завітали гості з Департаменту освіти та міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з радісною звісткою та гостинцями: учениця 9б класу Люлько Вікторія стала переможцем у конкурсі соціальної реклами! Вітаємо Вікторію та пишаємося її здобутками!
Учні 9-А класу долучились до акціії "Купуй ялинку у горщику". Після свят зелену красунню учні подарують рідній школі, висадивши її біля нового спортивного ядра школи.
Старий рік минає, новий наступає... йде до завершення І семестр 2019-2020 н.р. Тому настав час підвести перші підсумки півріччя, яке було сповнене яскравими подіями та заходами у стінах рідної школи №20 ВМР! Дякуємо Наталі Юрченко за креатив!
❄26 грудня у закладі відбувся виховний захід для учнів 6А, 6Б класів, класні керівники Наконечна Я. В., Циркун Г.С., "З передзвоном, рік новий". Діти співали пісні, посівали, танцювали та повідомляли цікаву інформацію із різних країн світу. Отримали смачні подарунки від Діда Мороза❄
Віват, талановитим🏆! 23.12.19 міський голова Сергій Моргунов зустрівся з кращими учнями та педагогами у музично-драматичному театрі ім. Садовського. Цього року стипендіатами Вінницької міської ради стали 10 учнів школи N2️⃣0️⃣. Учительку зарубіжної літератури Галина Дорох удостоєно найвищою відзнакою Міністерства освіти і науки України - 🏅нагрудним знаком «Василь Сухомлинський». Учителька трудового навчання Людмила Дзигаленко отримала 📜подяку МОН України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність! Вітаємо талановитих 👩🏫колег та 👩🎓👨🎓учнів закладу!
ВІТАЄМО творчого вчителя, талановиту рукодільницю, доброзичливу людину Дзигаленко Людмилу Миколаївну з врученням Подяки МОН України!!! Дякуємо за роки самовідданої праці та любов до учнів.
Вітаємо Дорох Галину Володимирівну, учителя зарубіжної літератури, із отриманням почесної відзнаки МОН України - нагрудний значок ім. Сухомлинського. Дякуємо за роки самовідданої праці та любов до учнів.
Якою має бути НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА? Як зробити школу такою, щоб в ній було комфортно всім учасникам навчального процесу? Як зробити освіту в Україні якісною? Відповідь на ці та інші питання знають учні, як головні споживачі освітніх послуг. 10 грудня 2019 року команда Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області провела зустріч з лідерами учнівського самоврядування шкіл міста Вінниці на тему: «РЕФОРМА ОСВІТИ ОЧИМА ДІТЕЙ». Розкрили суть нової української школи, розповіли про позитивні зміни, що відбуваються в системі освіти, та проблеми, які ще потрібно вирішити. Володимир Малінін розповів учням про нову Державну службу якості освіти - державний орган, який підтримуватиме та допомагатиме школам у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти, презентувавши методичні рекомендації створені на допомогу школам - Абетку для директора. Президенти шкіл презентували свої навчальні заклади, брали активну участь в обговоренні теми реформи освіти та висловили своє бачення, якою вони бачать свою ідеальну школу. Адже наша спільна головна мета - створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме не лише знання, а й вміння застосувати їх у житті.
❄☃️Хай Новий рік з добром до вас прийде, Здоров'я, сміх і радість принесе, Різдво з колядою хай завітає, Щастям безмежним вас благословляє!⛄❄ Протягом новорічних свят працівники психологічної служби для педагогів закладу провели проект «Подарунок від таємничого Санти », де кожен учасник підготував та порадував подарунком свого нового друга.
У дружньому колі дуже чемних та слухняних діток!
Він ще досить юний співак, але енергія, з якою він виступає на сцені, захоплює усіх глядачів. На його рахунку вже чимало перемог та Гран-прі у різноманітних фестивалях. Про мрії й досягнення Ілля Сметанюк розповідає у рубриці "Успішні".  Переглянути відео за посиланням:
16 грудня 2019 року. Всеукраїнська конференція «Кращі гендерно-чутливі STEM-уроки: як викладати?» Чудовий, яскравий, змістовний захід, цікаві ідеї! Найкращі враження, море позитиву.
Питання сьогодення - побудова безпечного, мирного освітнього простору, де всім дітям комфортно. Це передбачає впровадження в систему освіти технології вирішення конфліктів шляхом співробітництва. В навчальному закладі освітній простір забезпечує особисту мирну стратегію поведінки в конфлікті «Лавкою примирення ». Хто посварився з другом - гайда на лавку миритися!
Працівники психологічної служби проводили творчу майстерню «Мішечок гармонії» в рамках семінару голів методичних об'єднань класних керівників міста Вінниці.
17.12.2019 р. в доброзичливій атмосфері пройшов семінар голів методичних об'єднань класних керівників міських шкіл на тему: "Сучасні тенденції в роботі класного керівника". Змістовні доповіді, зворушливий мюзикл "Золотий птах", захоплюючий квест "Калейдоскоп інновацій" викликали позитивні емоції у всіх присутніх. Наші класні керівники - КЛАСНІ!!!
На педагогічній раді закладу, працівники психологічної служби провели ділову гру «Проектування моделі сучасного вчителя», де кожна група розглядала нові ролі сучасного педагога та якості, які йому притаманні.
Серед класних колективів нашої школи, які організовували Андріївські вечорниці, був і 4-Д клас. 13 грудня 2019 року разом зі своїм класним керівником, Стахміч Іриною Павлівною, учні відтворили обряд проведення цього свята: співали пісні, танцювали, пекли та кусали калиту, ворожили, смакували варениками. 
9 грудня у школі відбувся день самоврядування. У батьків 1-А класу була можливість виступити у ролі вчителя, з якою вони чудово впоралися. День пройшов цікаво, насичено та, що важливо, діти залишилися задоволеними. 
Дивні квіти Розпустились На шибках вікна. Це Морозкові Приснилась Уночі весна. Качан Анатолій 
До наших четвероногих улюбленців з притулку Планета, 7 грудня, навідалися учні 7-А класу 20 школи м. Вінниця: Бистреніна Евеліна, Жуковський Дмитро, Кузь Олександр, Кравчук Артур, Рембайло Марія, Савчук Дарина. Дякуємо вам, любі друзі, за щирі почуття та любов до тварин та смаколики для собак. Особлива подяка Олені Петрівні, гарному педагогу, організатору та людині, яка долучає діток до такої гарної справи. 
6 грудня 2019 року в школі номер 20 відбулося урочисте святкування з нагоди дня Збройних сил України. Урочистості розпочалися з виконання гімну України. Учитель з предмета "Захист Вітчизни " підполковник Табачук Г. В. привітав присутніх зі святом. В своїй промові Григорій Васильович розповів про боєздатність ЗС України, про відвагу та героїзм військовослужбовців ЗСУ в зоні ООС, про підготовку молоді до служби в Збройних Силах та захисту Батьківщини.👮♂️ Після перегляду учнями фільму про сучасні ЗСУ та слайдів військову техніку захід продовжився ознайомленням тематичної виставки краєзнавчого музею м. Вінниці "Реліквії війни" та "Друга світова війна - Вінницький вимір". На огляд було представлено експонати зброї часів Другої світової війни, фотографії визволення Вінничини та України від фашистських загарбників. Учні 10-11 класів змогли ознайомитись з різними видами зброї та зробити пам'ятні світлини.👥
Учні 8-х класів нашої школи долучилися до всеукраїнського проєкту #5_причин_пишатися_Україною, для цього старости провели обговорення у класних колективах. Найбільшу гордість у восьмикласників викликають солов'їна мова, волелюбиві та добрі люди, мальовничі краєвиди/пейзажі українських земель, традиції, а також гастрономічна візитівка - борщ! Дякуємо за гарну ініціативу Людмила Таболина та Oksana Danylova! Слава Україні! 
6 грудня 2019 року учителі української мови та літератури закладу зустрічали гостей - слухачів курсів підвищення кваліфікації на базі ВАНО. Учитель української мови та літератури Ящук Л. Л. провела урок в 9-в класі на тему "Наталка Полтавка як уособлення кращих рис української дівчини". Також гості мали змогу подивитись мюзикл - музичну інсценізацію казки молодої письменниці Галини Крюк "Золотий птах". Захід підготували та провели Гура Т.Д., Рафалюк З.Д, Сергієнко Н.В.
Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина! 5 грудня 2019 року учнівські колективи 7б та 7г школи N20 були запрошені на факультет іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського. Для учнів студенти приготували свято німецької казки, під час якого представлено найпопулярніші казки німецькою мовою. Організаторами від закладу були вчителі іноземних мов Ирина Парамзина та Леся Валентинівна Дрейчук. Дякуємо Дмитрий Матиюк за запрошення!
Під час ІV фестивалю педагогічної майстерності вчителів природничого циклу майстер-класи дали вчителі біології Стецюк Л. І. та Церковний І. Л. зі своїми вихованцями.
Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм🇺🇦. З нагоди Дня української хустки, який відзначаємо 7 грудня, українки запустили модний флешмоб #УкраїнськаХустка. Колектив та учні найкращої школи👩🏫 №20 м.Вінниці вирішили підтримати таку національну ініціативу та взяти участь у флешмобі "Зроби фото з хусткою"📷.
Учні 8-А, 8-Б, 8-В, 9-Б, 9-В класів їздили на пізнавальну екскурсію в 7 міст України (Збараж, Вишнивець, Почаїв, Кремінець, Дубно, Луцьк, Острог). Відвідали замки, фортеці, Почаєвський монастир, Острозьку академію та інші пам'ятки архітектури. Отримали море вражень та позитивних емоцій.
5 грудня 2019 року на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся ІV регіональний Фестиваль педагогічної майстерності «LEADFEST». На захід традиційно запрошено діючих методистів-кореспондентів, учителів нашої школи: Дзагаленко Людмилу Миколаївну (трудове навчання), Рознюка Олега Петровича (фізика), Мамчур Аллу Тимофіївну (фізика, інформатика). Сертифікатами та почесними подяками Департаменту освіти та науки Вінницької ОДА нагороджено дипломантів XІ Міжнародної виставки "Інноватика в сучасній освіті - 2019": Слушного Олега Миколайовича, Наконечного Олега Олександровича, Наконечну Ярославу Василівну, Парамзіну Світлану Василівну. У рамках Фестивалю проходив також Форум учителів природничих дисциплін, на якому свій досвід презентував учитель біології, екології Церковний І.Л. та учень 10-А класу Крижанівський Віталій.
5 грудня 2019 року в закладі відбулась прем'єра мюзиклу "Золотий птах" для вчителів музичного мистецтва м. Вінниці та слухачів ВАНО. Мюзикл створений за мотивами казки молодої талановитої письменниці Галини Крюк. Казка написана для фестивалю "Золотий птах" для дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Це наочна ілюстрація цінностей, які завжди були, є і будуть актуальними для кожної людини: сім'я, любов, дружба, віра і надія. Захід підготували та провели: Рафалюк З. Д., Сергієнко Н. В., Гура Т. Д.

28 листопада у нас в школі були присутні представники школи усного рахунку "СОРОБАН" Унікальна можливість спробувати,відчути,зрозуміти. Запрошуємо батьків та учнів 20 школи на презентацію школи СОРОБАН. Чекаємо на Вас разом з дітками! Для детальної інформації пишіть у direct, або переходьте за посиланням нижче
Вітаємо колег-фіналістів: Куксу Ларису Володимирівну та Сиротіну Ольгу Леонідівну 245 унікальних, креативних та інноваційних STEM-уроків, що надійшли від вчительської спільноти з усієї України, протягом декількох місяців, прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі "Кращий STEM-урок". Експерти/ки відібрали 20 кращих уроків, автори/ки яких приїдуть на Фінальну конференцію. Лариса Володимирівна та Ольга Леонідівна 16 грудня в Києві представлятимуть свої STEM-уроки на Всеукраїнській Конференції. Також щиро вдячні за постійну підтримку та мудрі поради Пойді Сергію Андрійовичу.
Можливість зробити школу ще кращою! Шановні учні, долучайтесь!
Нагадуєм, що для здійснення зворотнього зв'язку усіх учасників освітнього процесу школа почала використовувати мобільний номер: +380 97 365 2020. Також стежте за новинами у Instagram: www.instagram.com/s20_vn/ а також офіційний канал школи №20 м. Вінниці в Telegram: https://t.me/s20_vn
Традиційне чаювання з Президентською радою учнівського врядування. Обговорили багато аспектів шкільного життя, зокрема, підготовку до проведення дня самоврядування у закладі (07.12 - День місцевого самоврядування).
Уся школа пишається юним науковцем Віталієм Крижанівським! Десятикласник, який мотивує інших учнів! Наука - це просто!
3 грудня 2019 року відбулось засідання творчої групи вчителів КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР", які беруть участь у всеукраїнському дослідницькому проєкті за темою дослідження "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі". З робочим візитом заклад відвідала Гриб'юк Олена Олександрівна, науковий керівник проекту, кандидат педагогічних наук, провідний науковий співробітник ІІТЗН НАПУ. У ході зустрічі обговорено підсумки участі у проєкті педагогів та учнів школи у 2018-2019 н.р. та окреслено завдання подальшої співпраці.
З 18.11.2019 р. по 22.11.2019 проводилися заняття з елементами тренінгу «Як попередити булінг » для учнів 2-А, Д, 4-Б, Д класів , «А чи готовий ти сьогодні робити зміни навколо себе?»7-А, Б,В,Г, 8-Б, В класів. Шкільні омбудсмени та медіатори підготували інформаційні повідомлення та пам'ятки. Мета заходів: формувати нетерпимість до проявів агресії; розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля; розвити навички надання і отримання допомоги. В результаті роботи учні навчилися розпізнавати булінг і дружні піддражнювання; розробляти стратегії подолання булінгу; демонструвати емпатію до жертв насилля, припиняти булінг та звертатися по допомогу; називати джерела допомоги жертвам булінгу.
Сьогодні #ЩедрийВівторок - Всесвітній день добрих справ та вчинків. У ЗШ №20 ВМР учнівським врядуванням ініційовано шкільну акцію "Тепло дружніх долонь", в рамках якого учні відвідали однокласників, які перебувають на тривалому лікуванні.
ОГОЛОШЕННЯ!!! Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 22 травня 2018 р. №1/9-331, листа Управління Служби безпеки України у Вінницькій області від 08.09.2018 р. № 53/8/278-532 «Щодо посилення заходів антитерористичної захищеності», рішення загальношкільної батьківської конференції закладу від 17.09.2019 р., протокол №1, у зв'язку з поширенням нещасних випадків та з метою організації заходів безпеки в місцях перебування дітей шкільного віку: ОБМЕЖИТИ ДОСТУП СТОРОННІХ ОСІБ ДО УСІХ НАВЧАЛЬНИХ, СЛУЖБОВИХ, СКЛАДСЬКИХ ТА ПІДВАЛЬНИХ ПРИМІЩЕНЬ ЗАКЛАДУ. Адміністрація
У Всесвітній День дитини 20.11.2019 у школі відбувся виховний захід для учнів 1-Г класу "Посвята у першокласники". Шкільна родина поповнилася найменшими, проте старанними й завзятими першокласниками. Підготувала та провела захід вчитель початкових класів Матюха Альона Андріївна. У дружбі, радості зростайте Хай сонце щастя світить вам щораз І перше свято це - запам'ятайте Нехай щастить вам діти, в добрий час!
З 11 по 15 листопада в початковій школі було проведено тиждень математики. Тиждень проводився з метою розвитку пізнавального інтересу учнів, їх індивідуальних, творчих та інтелектуальних можливостей.   
Учні початкових класів активно взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бебрас-2019" під керівництвом вчителів інформатики Попової Л.В. та Кукси Л.В. Діти виконували цікаві завдання, що вимагали логічного мислення та вправності при роботі за комп'ютером. Щороку кількість охочих проявити свою кмітливість, логіку, креативність росте. І завдання з року в рік стають цікавішими. Сподіваємось, що школярі добре справились із непростими завданнями. Бажаємо усім перемоги та отримати сертифікат з відмінним результатом!
В рамках проведення інтернет-олімпіад від освітнього проекту «На Урок» за сприянням вчителя інформатики Попової Л.В учні 3-4 класів спробували свої сили в олімпіаді з інформатики. Діти мали змогу перевірити матеріал, який вони вивчали раніше, виконати цікаві завдання, які розроблені відповідно до шкільної програми. Незалежно від результатів конкурсу, кожен учасник отримав сертифікат про участь, а переможці були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів всеукраїнського рівня.
Шановні друзі, хочемо згадати про ученицю 10-А класу Жолонко Анну, яка стала переможцем програми обміну майбутніх лідерів (FLEX). З вересня Анна навчається в американській школі і живе в американській сім'ї. Нещодавно Анна мала можливість познайомити своїх нових однокласників з Україною і Вінницею. Ретельно підготовлена доповідь супроводжувалася презентацією, а на завершення усі присутні пригощалися варениками і сирною запіканкою, приготованими Анною влосноруч. Усі були в захваті!!! Детальніше за посиланням!!!
23 листопада 2019 у Вінниці, в приміщенні «HUB Місто змістів» відбувся Форум Сучасних Викладачів «Освіта 3.0» в рамках соціального проекту «Освітній Хаб: територія нових можливостей для кожного». Учителі нашого закладу (Слушний О.М., Наконечний О.О. Парамзіна І.С. та Ліпач С.М) взяли участь у тренінгах Володимира Сташко (заступник директора Соціального проекту «Освітній Хаб: територія нових можливостей для кожного»), Ганни Просвєтової (теле- та радіо ведуча, експерт-консультант телеканалів СТБ та Україна, тренер з ораторського мистецтва) та Ірини Рудика (бізнес-тренер Освітнього хабу міста Києва). Місією Форуму - підготувати вчителів та викладачів до трансформації системи освіти та стимулювати нову парадигму процесу викладання згідно з сучасними вимогами суспільства та Нової Української Школи.
Одним із найбільш важливих факторів успіху при вивченні математики, фізики та інформатики є інтерес до предмета, формуванню якого, зокрема, сприяє проведення тематичних предметних тижнів, що забезпечують не лише залучення учнів до поглибленого вивченню математики, фізики та інформатики в межах шкільного курсу, але й сприяють розвитку особистісних якостей школярів, активізації розумової діяльності, розвитку творчих здібностей учнів.Тому з метою підвищення зацікавленості учнів до занять математикою, фізикою та інформатикою, розширення кругозору, поглиблення уявлення про використання відомостей із предметів у повсякденному житті з 11 листопада по 15 листопада 2019 р. у закладі було проведено тиждень математики, фізики та інформатики. Для проведення тижня були задіяні учні 5-11 класів, які були учасниками різних видів змагань. Тиждень запам'ятався учням пізнавальними хвилинами інформації, відкритими уроками, захоплюючими змаганнями, турнірами, конкурсами та турнірами.
20 листопада 2019 року заклад відвідали слухачі курсів Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» - вчителі трудового навчання Вінницької обласні. Для них Парамзіна С. В. провела два майстер-класи «Моделювання сучасного уроку трудового навчання з використанням електронних програмних засобів» та «Виготовлення м'якої іграшки безшовним способом».
Напередодні Всесвітнього Дня дитини, 19.11.2019р. у школі пройшов інтелектуальний квест на тему: " Рідна земля для нас всіх - Україна". Учасники- учні 3-4 класів здобули море нових знань, продемонстрували згуртованість та ерудицію. Підготувала захід педагог-організатор Лейченко А. В. за підтримки класних керівників.
18 листопада учні 7-г класу, кл.керівник Ліпач С. М., відвідали Тренінговий Центр підготовки працівників ОВС ГУНП УМВС України у Вінницький області. "Відповідальність неповнолітніх за вчинення булінгу чи інших протиправних дій" Під такою назвою відбулася бесіда для учнів. У ході спілкування діти дізналися про види відповідальності за вчинення булінгу та до кого можна звернутися за допомогою. Також учні отримали відповіді на такі актуальні питання як "Інтернет-небезпека.", "Дії при замінуванні будівлі", "Дії при знахідці сумки або предмету невідомого походження". Для присутніх були проведені майстер-класи, щодо дій при виявленні людини, яка втратила свідомість, правила повидінки в таких ситуаціях. Цінність такою зустрічі була в актуальності тематики, у порадах для дітей підлітків, у навичках здобутих під час практичної частини.
15 листопада відбулася зустріч педагогічного колективу ЗШ №20 І-ІІІ ступенів ВМР з директором Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадієм Кузьменком. Зовнішнє незалежне оцінювання - надзвичайно відповідальний етап в житті кожного випускника освітнього закладу, адже від його результатів залежатиме подальше навчання і життя в цілому. Успіх на ЗНО - це не фокус або везіння. Успіх на ЗНО - це, перш за все, старанність і наполегливість учня.
14.11.2019 р для батьків, учні 5-В класу, учителі Мазарчук А. В. (учитель української мови та літератури) і Шаповал Я. Ю. (учитель природознавства) провели відкритий інтегрований урок природознавства "Організм та його властивості. Різноманіття організмів" і української мови "Узагальнення та систематизація знань з теми "Будова слова." Різні прийоми та доброзичлива атмосфера під час уроку, сприяли активізації пізнавальної діяльності учнів. Якісна підготовка та кваліфіковане викладення навчального матеріалу стали запорукою реалізації компонентів цілепокладання.
Раді повідомити, що для здійснення зворотнього зв'язку усіх учасників освітнього процесу школа почала використовувати мобільний номер 097-365-20-20. Також стежте за новинами у Instagram та Telegram s20_vn
13.11. 2019 на базі закладу відбувся майстер - клас для соціальних педагогів міста на тему: «Робота соціального педагога в проведенні інформаційно - просвітницької діяльності з питань профілактики булінгу в молодших класах». Метою заходу було: обмін досвідом роботи; сприяти формуванню вміння розпізнавати різні види булінгу; сприяти протистоянню різним видам насильства; формувати почуття гідності, гордості та поняття честі у стосунках; формувати дружні стосунки між учнями; сприяти оволодінню інформацією про юридичний захист та психологічну допомогу.
12 листопада 2019 року у закладі була проведена педагогічна майстерня для вчителів математики міста на тему «Впровадження STEM - технологій при викладанні математики в школі». На початку заходу директор закладу Слушний О.М. привітав учасників та познайомив присутніх з МО вчителів математики, фізики та технологій, далі доповідала Ліпач С.М. про досвід вчителів кафедри по впровадженню STEM-навчання. Мамчур А.Т. презентувала STEM - проект «У пошуках втраченого коду», Ліпач С.М. та Шаповал Я.Ю. дали майстер-клас з впровадження міждисциплінарного підходу на уроках математики та географії, Наконечний О.О. провів групове заняття з теми «Освітня робототехніка в контексті STEM-навчання". Також на заході був присутній представник інтерактивної онлайн -школи GIOS Ірина Дасюк. Захід пройшов на високому методичниому рівні.
8 листопада, в Україні відбулася чергова щорічна акція "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності", присвячена Дню української писемності та мови. До написання радіодиктанту диктанту у закладі долучилися адміністрація школи, вчителі та учні. Нагадаємо, що:"Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був заснований в 2000 році з метою об'єднання громадян країни навколо мови. З тих пір щороку слухачі, а з недавніх пір і телеглядачі (акцію транслює телеканал UA: Перший) можуть взяти участь у написанні диктанту, щоб переглянути, наскільки добре вони знають державну мову. Проведення подібних заходів дозволяє не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку і збагачення."
8 листопада, у приміщенні "HUB Місто змістів" відбулася творча майстерня природничих студій на тему: "Вчити легко, грунтовно, цікаво". Учитель хімії Сольська Л. П. поділилася досвідом роботи з колегами. Це було вдале, надзвичайно цікаве та сповнене позитивом завершення ще одного робочого тижня.
Восьмого листопада в 7 А класі відбувся конкурс- подорож " Мова моя барвінкова". Учні знайомитись із історією рідної мови, розгадували ребуси, кросворди. Пізнавально і цікаво провели час.
8 листопада 2019 у закладі був проведенний STEAM-Quest "Wonders of autumn з англійської мови для учнів 5-х класів під керівництвом Парамзіної І.С. та з активною участю учнів 8-Г класу, які були у ролі координаторів на кожному з етапів гри. Також учнів порадував виступ Cheer Leaders (учениці 5-Д класу)!
6 листопада 2019 р., учні 9, 10 та 11-тих класів разом з вчителями провели акцію з висадження дерев на території нашої школи в рамках проекту "Екологічні учнівські ініціативи". У результаті акції "Посади дерево", завдяки спільним старанням, пришкільна територія поповнилася новими насадженнями, а діти отримали масу позитивних емоцій. Важливо озелененнювами місто і підвищувати екологічну свідомість вінничан, тому що дерева очищують повітря, яким ми дихаємо, слугують домівкою для птахів, захищають нас від спеки. Збереження та покращення стану довкілля - необхідна і корисна справа.
Тема щастя хвилювала людей у всі часи. Бути щасливим - хоче кожен з нас. Але як досягти цього? ... Людина, повинна знайти своє розуміння щастя. Цю актуальну тему, а саме "ЩАСТЯ В НАШИХ РУКАХ", було розкрито підчас відкритої години спілкування в 7-Г класі, разом з учителем Ліпач С. М. Метою заходу було спонукати учнів на самовиховання; розкрити дітям розуміння поняття «щастя», допомогти глибше засвоїти це поняття, сприяти розвитку вміння володіти ним, бути успішним, впевненим в собі та вміння приносити щастя іншим людям, прагнення стати активним будівничим вселюдського щастя; виховувати в учнів високі моральні якості. Були проведені такі інтерактивні вправи: «В твоїх руках щастя», «Асоціації», «Розмалюю щастя», «Видатні люди про щастя», «Рецепти щастя», «Все в твоїх руках.» На завершення учні, разом з учителем розмальовували напис «Щастя в кожній хвилині», який залишили собі на згадку. Також поділилися гарним настроєм і щастям з усіма присутніми, хто завітав на годину спілкування.
Учні 5-В класу разом зі своїм кл.керівником - Тітовою О.П. відвідали національний дендрологічний парк «Софіївка». Дітей вразило це надзвичайно красиве місце, яке після першого ж відвідування назавжди залишить приємні спогади у їхніх серцях. Цей парк відомий у всьому світі, як один з найкрасивіших, адже не дарма він отримав звучну назву «перлина України». Учні годувати лебедів та качок; кататись на човні по підземній річці; милувалися краєвидами, скульптурами, кожна з яких має свою історію. Повертаючись додому учні відвідали Немирівське городище, або як ще його називають Скіфські вали (стародавнє поселення, від якого залишилися оборонні насипи).
Захоплююча подорож до Умані, учні 6 А класу з своїм класним керівником Наконечною Я. В. на власні очі побачили туристичну перлину України - чудо, під назвою "Софіївський парк", з його дзеркальними ставками і фантастичними скульптурами, дивовижними ландшафтами і казковими гротами. Ландшафтний дендропарк «Софіївка» вже більше 200 років вражає, дивує і вчить любити красу. Це чудове місце для романтичних побачень і визнань в любові, адже сам парк народжений любов'ю і є розкішним подарунком Потоцького своїй дружині - красуні Софії. Ще один відвіданий куточок України 6 А клас має у своїй скрінці подорожей, море емоцій, задоволення та незабутніх вражень.
30.10.19р. у вчителів початкових класів відбулося методичне об'єднання за темою: "Системно - діяльнісний підхід як філософія освіти початкової школи. Компетентнісний підхід до навчання в науково - педагогічному проекті"Інтелект України" 
03.11.2019 учні 5-А класу (кл.керівник - Шаповал Я.Ю) та 5-Д класу (кл.керівник - Парамзіна І.С.) відвідали Вороновицький музей історії авіації та космонавтики, а також конеферму «Максикон». Учні познайомились з працями Олександра Можайського, матеріалами, які демонструють еволюцію української армії. Найбільше учнів зацікавили моделі бомбардувальників та найперших у світі літаків. Не менш цікавою та захоплюючою була екскурсія на конеферму «Максикон», де учні мали можливість дізнатись основні методи догляду за кіньми, погодувати, покататись, зробити фото та просто позитивно та гарно провести останній день осінніх канікул!
Будівництво спортивного ядра на території школи №20, це можливість для дітей змалку звикати до активного способу життя - в сучасних комфортних умовах. Оновлена спортивна база школи матиме поле для міні-футболу з трибуною, майданчики для гри у баскетбол, волейбол, теніс, для стрибків у довжину, а ще - гімнастичний та тренажерний, також облаштують бігові доріжки. Поруч буде зона для відпочинку. Увесь комплекс буде освітлений та під відеонаглядом. Сергій Моргунов, впевнений, що обрали правильний пріоритет, коли взялись осучаснювати шкільні стадіони та будувати нові дитячі та спортивні майданчики по всьому місту, і будуть це робити й надалі. До речі, заняття спортом підвищують рівень "гормонів радості" в організмі.
29.10.2019 р. на базі нашого закладу було проведено обласну Школу послідовників ППД щодо поширення досвіду Мамчур Алли Тимофіївни, вчителя фізики та інформатики, з теми "Формування; компетентного учня засобами мнемотехніки на уроках природничо-математичного циклу".
Вітаємо тренерів Киргана Д.М. і Голуб Г.С і команди.
Позитивний імідж - Goodwill, креативність, як шлях до розвитку закладу освіти - саме таку назву мав одноденний тренінг 27 жовтня 2019 року. Креативили, обмінювалися думками на тему «Як створити щось цікаве?», жваво обговорювали та визначали стратегічні цілі для навчального закладу з метою його популяризації, збільшення якості роботи, створення іміджу та ділової репутації. Щиро вдячні тренеру Дмитру Покришень (м. Чернігів) за практичні поради та інноваційні підходи.
26.10.2019р. в спортивному комплексі "Колос" відбулися легкоатлетичні змагання "Старти початківців ". Тут змагалися наймолодші легкоатлети (2007-2008; 2009-2010р.н.). В них приймали участь і учні школи #20 (Мамроцький Матвій, Майструк Віталій, Шаповал Станіслав, Петренко Дар‘я, Карпенко Дар‘я, Щербакова Дар‘я, Заєць Маріна, Гедз Анастасія на чолі з тренером Апостол - Шаповал І.В. Серед дівчат 2007-2008р.н. ll місце здобула Гедз Анастасія учениця 6-В класу, серед юнаків 2009-2010р.н. ll місце посів Шаповал Станіслав учень 5-А класу. З естафетного бігу 4 по 100метрів (серед 10 команд) наша команда здобула почесне ll місце.
Ми отримуємо регулярні оновлення та сповіщення звідусіль - месенджери, електронна пошта, медіа. «Бути в курсі» - модно, тож ми намагаємось охопити якомога більше інформації. Однак інформація може бути оманливою та перевантажувати наш мозок. Учителі нашої школи (Парамзіна І.С., Слободянюк І.С., Гнатенко О.А. та Бігун А.В) мали можливість протягом 5 тижнів відвідувати англомовні курси з медіаграмотності "Very Verified: A course on Media Literacy. На заняттях учителі вчилися орієнтуватися в інформації довкола, як розпізнавати дезінформацію та пропаганду, маніпулятивний контент, а також як захиститися від маніпуляцій. «Very Verified: онлайн-курс з медіаграмотності» розроблений міжнародною організацією IREX спільно зі студією онлайн-освіти EdEra.
24 жовтня на базі ВДПУ ім. М. Коцюбинського відбувся перший екологічного форуму для учнів та педагогічних працівників ЗЗСО міста Вінниці. Учитель біології Ігор Церковний та учень 10-А класу Крижанівський Віталій презентували свій науково-дослідницький проект «Компола». Далі продовжив виступ гість із м. Києва Кирило Томляк, який презентував на загал всеукраїнський проект «Кліматичні краплі» - додаток екологічно дружніх вчинків. Про досвід використання мобільного додатку та участь у даному проекті розповідали Vladyslav Kachur та Олег Слушний. Мобільний додаток "Кліматичні краплі" відстежує та винагороджує екологічно-дружні вчинки громадян з метою захисту довкілля та клімату планети. «Зелені» вчинки учасників платформи відстежуються та переводяться в електронні бали, з подальшим їх обміном на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності партнерів платформи. Додаток переводить у бали рух велосипедом, заходи з утеплення будівель та виробництво сонячної електроенергії. Отримані бали можна обміняти на безкоштовні напої у партнерів додатку. Мобільний додаток «Кліматичні краплі» є технічною основою шкільного конкурсу, в рамках якого шкільні громади провадять навчання з питань змін клімату, здійснюють еко-дружні вчинки та проекти, та обмінюють зароблені краплі на знижки та призи партнерів додатку. У 2019 році вдруге проходить конкурс найкращих учнів, вчителів та школи, що стають вуглецево-нейтральними через практичне втілення кліматично-дружніх вчинків та проектів з використанням мобільного додатку "Кліматичні Краплі".
19-20 жовтня учні 6-Г, 7-Б та 7-Г класів відвідали славетне місто Львів, де мали нагоду ближче познайомитися з неймовірною архітектурою, оцінити історичну красу Галичини та відчути смак славетного шоколаду.
Учні КЗ "Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. 20 ВМР" виступили з концертною програмою для усіх без винятку, у Вінницьких Хуторах, на святкуванні Дня Захисника України, козацтва та Покрови.
Український борщ та козацька каша, аніматори для дітей та концертна програма для усіх без винятку. Так, у Вінницьких Хуторах, що межує з обласним центром святкували День Захисника України, козацтва та Покрову. Подібне масове гуляння в селі відбулось вперше, а далі стане традицією.
22.10.2019 кафедра учителів української мови та літератури зустрічала колег з міста. Коло ідей для вчителів української мови та літератури "Нестандартні форми проведення уроків української літератури". Гостей привітав ансамбль "До-мі-сольки" піснею "Вітаєм" (керівник Часник Т. М.), Станкевич Н. В. підготувала пізнавальну доповідь. Гура Т. Д. та учні 7-Б класу показали фрагмент уроку-дослідження "Іван Франко" Захар Беркут" (робота в групах за спільним інтелектом). Ящук Л. Л. з учнями 11-Б класу підготували фрагмент уроку - досьє "Місто" В. Підмогильного - книга життя (шляхи долі і життєві іронії долі)". Учителями було використано різні форми роботи, учні брали активну участь у проведенні та підготовці. Потім учасники заходу відвідали мистецько-культурний центр ВДПУ ім. М. Коцюбинського.
Перемога!!! На одинадцятій міжнародній виставці, ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ 2019, наша школа здобула золоту медаль!!!"Впровадження міждисциплінарного підходу в закладі загальної середньої освіти." Слушний О. М. Наконечна Я. В. Наконечний О. О.
18 жовтня до дня козацтва, кафедра фізичного виховання, під керівництвом Броннікової Є.В, проводила козацькі забавлянки для учнів 5-х класів. Учні продемонстрували витримку, спритність та згуртованість. Перемогли колектив учнів 5-Д класу (кл.керівник Парамзіна І.С.), 2-ге місце 5-В (ТітоваДень козацтва О.П.), 3-тє місце 5-А (Шаповал Я.Ю.)
Одна з найкращих шкіл міста привітала нового керівника. Колективу школи №20 представили нового директора. Вітаємо Слушного Олега Миколайовича з посадою, бажаємо прогресивних, мудрих рішень та знаходити спільну мову з усіма учасниками навчального процесу. Успіхів Вам у всьому!
Традиційно до Дня козацтва та Дня захистника в закладі проводиться декадник.У цьому році для учнів 10-х класів, на базі КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 27 ВМР", проводили Гімназіаду серед допризивної молоді. Команди з шкіл міста бігали, підтягувалися на турніках, кидали гранати та стріляли з пневматичної гвинтівки...
20-22.09.19 в Budapest (Hungary) Пройшов Міжнародний турнір з Таеквон-До "Eagles Cup " Де клуб TORNADO здобув золото-2 срібло-1 бронза-2 В збірній клубу є учень 20 школи Щербаков Дмитро ІІІ місце спаринг (7-Г)
09.10.19 р. в закладі для учнів 8, 6 та 5 - тих класів проводили заняття Мельничук І.В. (керівник комп'ютерної школи "GoITeens" у Вінниці) та Романюк О.Б. (менеджер шоли). GoITeens - це інноваційна IT спільнота і освітня платформа для підлітків, де здобуваються технічні навчики, вдосконалюються soft skills і розмовна англійська, створюються командні проекти і знаходяться найкращі друзі!
Молоді педагоги міста ознайомилися з нашим закладом, роботою природничої кафедри. Відвідали урок цьогорічного переможця міського конкурсу молодих педагогів "Надія"- Шаповала Ярослава Юрійовича, з метою вивчення його методики викладання, ефективності використання сучасних засобів, методів та прийомів навчання. Присутні також із задоволенням послухали виступ Церковного І.Л., Слушного О.М., Москальчук Н. І. (зав. Методичним кабінетом міста), Дрозд Т.М. (методиста з природничих дисцеплін) та агітбригади вчителів. 
Сучасний світ змінюється надзвичайно швидко. Щодня ми всі працюємо з різноманітними сервісами Google. Але чи використовуємо ми усі можливості, які відкриває ця найпопулярніша у світі пошукова система? Чи знаємо історію та секрети успіху Google? І саме для того, щоб підтримати всіх, хто цікавиться інформаційними технологіями та користується сервісами Google учні 3-4 класів разом із вчителем інформатики Поповою Л.В. активно взяли участь у конкурсі «Ок, Google, з днем народження!» від освітнього проекту «На Урок». Діти дізналися цікаві факти з історії Google, отримали нові знання з використання інтернет-сервісів, масу задоволення та були нагородженні дипломами І,ІІ, ІІІ ступенів та сертифікатами учасників. 
До уваги батьків майбутніх першокласників! З 05 по 29 січня 2021 року відбувається ЕЛЕКТРОННА реєстрація дітей на підготовку дітей до школи на заняттях гуртка "Пізнайко". Через карантинні обмеження не буде особистого прийому та збору письмових заяв. Усі необхідні документи подаватимуться батьками у процесі роботи гуртка.
Вітаємо Слушного Олега Миколайовича з перемогою в номінації "Вибір українців"! Global Teacher Prize Ukraine
В рамках реалізації обласної програми "Розвитку інформаційних та інновійних технологій в закладах освіти області" Головою Вінницької обласної державної адміністрації Владиславом Скальським та Головою обласної ради Анатолієм Олійником нагороджено Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради" СЕРТИФІКАТОМ на отримання гранта в сумі 15000 грн. для реалізації проєкту "Сучасний фізичний експеримент у контексті STEM-освіти" Керівники проекту : Слушний Олег Миколайович, Наконечна Ярослава Василівна, Наконечний Олег Олександрович.
Студенти природничо-географічного факультету (група 3 АГТ, спеціальність 014 Середня освіта. Географія) у рамках проведення заняття з пропедевтичної практики відвідали КЗ ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 ВМР. Разом зі своїм наставником - доцентом кафедри педагогіки і професійної освіти Давидюк М.О.- майбутні педагоги потрапили на урок до нашого вчителя - Шаповала Ярослава Юрійовича - цьогорічного переможця міського конкурсу молодих педагогів «Надія». Цікаво і корисно було студентам спостерігати, як вибудовується і реалізується урок географії в динамічних і непередбачуваних умовах реального шкільного повсякдення, спостерігати не в якості учнів, котрі сидять за партами і слухають учителя, а в ролі справжніх фахівців, які прагнуть визначити доцільність дібраних учителем дидактичних засобів, методів і прийомів, оцінити ефективність уроку. Студенти розпитували Ярослава Юрійовича і про взаємини з колегами, учнями, батьками, про режим дня і проведення вільного часу, якого молодим учителям завжди бракує.
30 вересня 2019 р. у всеукраїнський день бібліотек Слушний Олег Миколайович разом з учнями КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" долучився до всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції "Бібліотеки повні людей". З учнями 11-А класу у стінах шкільної бібліотеки говорили про Олену Пчілку (видання "Це теж зробила вона") - дякуємо за подарунок Олександр Елькін (Oleksandr Elkin) та усій команді EdCamp Ukraine! А першачки з 1-А класу (кл.кер. Ольга Леонідівна Сиротіна) - знайомилися з вуличною шкільною бібліотекою та рухом буккросингу, для цього кожен приніс у школу улюблену книгу! Дійсно, читати - це круто!
Реконструкція шкільного стадіону та прилеглих територій успішно і впевнено просувається вперед.
У місті Вінниця пройшов відкритий Кубок з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» на призи міського голови серед шкільних та дорослих команд. Наша команда вчителів «Що? Де? Коли?» була у складі: Стукаленко Л.В, Мамчур А.Т., Гура Т.Д, Бабчинська М.В., Парамзіна І.С., Шаповал Я.Ю.
24.09.2019 вчителі нашого закладу зустрічали колег з області, слухачів курсів на базі ВАНО. Ділилися досвідом роботи: Церковний І.Л. - урок біології в 8-В кл. на тему: "Огляд будови травної системи людини" Шаповал Я.Ю. - урок природознавства в 5-А кл. на тему: "Властивості твердих тіл, рідин, газів"
Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. Україна завжди славилась своїми спортивними талантами. Фізичне виховання - це здоров'я нації. Наш заклад пишається кожним учителем кафедри фізичної культури. Вони своїм прикладом популяризують здоровий спосіб життя.
Інформація щодо впровадження Концепції Нової української школи у початковій школі комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради". У 2019-2020 н.р. сформовано мережу 1-2 класів, що працюють за програмою НУШ: 1-А Сиротіна Ольга Леонідівна (каб. 103) 1-Б Дода Людмила Григорівна (каб. 204) 1-В Зайцева Людмила Сергіївна (каб. 200) 1-Г Матюха Альона Андріївна (каб. 112) 1-Д Мірчук Людмила Василівна (каб. 102) 2-А Павлюк Тетяна Іванівна (каб. 106) 2-Б Гусак Тетяна Олександрівна (каб. 223) 2-В Шарапова Галина Петрівна (каб. 203) 2-Г Головня Ірина Володимирівна (каб. 105) 2-Д Лучкова Лариса Василівна (каб. 104) 2-Ж Бубелянчик Марина Валеріївна (каб. 222)
23 вересня 2019 року учні нашого закладу взяли активну участь у всеукраїнському танцювальному флешмобі під композицію гурту Open Kids "НАЗАВЖДИ" під загальним гаслом "Школа без булінгу - сім'я без насильства 365". Учнівська молодь за ДОБРО! ПОРЯДНІСТЬ! ТОЛЕРАНТНІСТЬ! ПОВАГУ! Ми віримо, що тільки разом зможемо змінити наш світ на краще!
До уваги батьків! Запис на гурток "Пізнайко" для майбутніх першокласників відбувається щовівторка з 16.00 до 18.00 у каб. 202.
1 вересня у школі традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року. На святковій лінійці усіх присутніх привітав з чудовим святом Днем Знань начальник управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області Малінін Володимир Володимирович. День Знань - це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. 
Дорогі школярі, шановні вчителі, поважні батьки, бабусі і дідусі щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини. Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!
Понеділок 02.09.2019 р. 0 - 7-ий урок першої зміни 00 - 6-ий урок першої зміни
РОЗКЛАД ДЗВІНКІВ
1-й урок - 8.00 - 8.45 2-й урок - 8.50 - 9.35 3-й урок - 9.45 - 10.30 4-й урок - 10.40 - 11.25 5-й урок - 11.40- 12.25 6-й урок - 12.40 - 13.25 7-й урок - 13.35 - 14.20 8-й урок - 14.30 - 15.15 9-й урок - 15.25 - 16.10 10-й урок - 16.20 - 17.05 11-й урок - 17.15 - 18.00 12-й урок - 18.10 - 18.55
3 марта закончилась разработка новой версии TIGER CMS. Создана система модулей + разработаны новые модули.
|
|