Головна Дистанційна освітаМайбутньому першокласнику Пам'ятки населенню Оголошення Контакти Звернення громадян
Дистанційне навчання
Педагогічний колектив школи №20 продовжує з 30.03.2020 р. здійснювати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. Доступ до уроків, які не потребують онлайн-спілкування між вчителем та учнями, здійснюється з 9.00 відповідно до розкладу уроків учнів 1-11 класів (див. щоденник). У разі організації освітнього процесу в режимі реального часу, вчитель завчасно повідомляє дату та час.
Нагадуємо, що під час дистанційного навчання здійснюється оцінювання здобувачів освіти їх вчителями (крім 1-2 класів). Тому просимо відповідально та ретельно виконувати вказівки педагогів, вчасно готувати домашнє завдання та проходити електронне тестування!

Задля організації навчання учнів під час карантину заклад використовує асинхронне навчання
тип навчання, в процесі якого обмін інформацією та інтеракціями між його учасниками - вчителями та учнями,  учнями між собою чи з електронними засобами навчання - відбувається не у реальному часі. Електронні ресурси, що використовуються для підтримки асинхронного навчання, включають у себе електронну пошту, соціальні мережі, електронні носії, інтернет-форуми, вікі, блоги, дистанційні платформи та хмароорієнтоване середовище від Google тощо.

З питань звертатись: vinschool20@gmail.com, 097-365-20-20.

21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел. 097-365-20-20 E-mail: vinschool20@gmail.com