Головна Майбутньому першокласнику Дистанційне навчання Оголошення Контакти Звернення громадян
Дистанційне навчання
Педагогічний колектив Вінницького ліцею №20  за потреби здійснює освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання для учнів 5-11-х класів. Доступ до навчального контенту, домашніх завдань, форм контролю здійснюється через систему МОЯ ШКОЛА та G Suite for Education відповідно до розкладу уроків та дзвінків для учнів 5-11 класів (див. щоденник). У разі організації освітнього процесу в режимі реального часу, вчитель завчасно повідомляє дату та час.
Нагадуємо, що під час дистанційного навчання здійснюється оцінювання здобувачів освіти їх вчителями. Тому просимо відповідально та ретельно виконувати вказівки педагогів, вчасно готувати домашнє завдання та проходити електронне тестування!

ВАЖЛИВО!
Задля організації навчання учнів під час карантинних обмежень заклад використовує асинхронне навчання
тип навчання, в процесі якого обмін інформацією та інтеракціями між його учасниками - вчителями та учнями,  учнями між собою чи з електронними засобами навчання - відбувається не у реальному часі. Електронні ресурси, що використовуються для підтримки асинхронного навчання, включають у себе електронну пошту, соціальні мережі, електронні носії, інтернет-форуми, вікі, блоги, дистанційні платформи та хмароорієнтоване середовище від Google тощо.

Контакти для консультацій: headmaster@sch20.vin.ua, 097-365-20-20.

21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел. 097-365-20-20 E-mail: headmaster@sch20.vin.ua