Головна Історія закладу Шкільна символіка Контакти Звернення громадян
ДПА та ЗНО
ЗНО-2017. Відповіді на головні запитання

Відтепер складати випускні іспити у школі не треба! Як результат державної підсумкової атестації зарахують бали ЗНО з трьох предметів. А саме зарахують результати обов'язково з української мови, далі на вибір випускника - математика, або історія України (період ХХ- ХХІ ст), і третій - один із навчальних предметів за вибором випускника.

Коли? Із 23 травня до 16 червня, із 3 по 12 липня - додаткова сесія. Реєстрація на ЗНО - із 6 лютого до 17 березня. Реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО (для учасників АТО, мешканців з окупованого Криму, неконтрольованих територій Донбасу) - з 3 до 19 травня.

Графік проведення ЗНО з предметів такий:
23 травня - українська мова і література
25 травня - іспанська, німецька, французька мови
29 травня - англійська мова
31 травня - математика
2 червня - історія України
6 червня - російська мова
8 червня - біологія
12 червня - географія
14 червня - фізика
16 червня - хімія

Де? Інформація про місце проведення ЗНО та електронні запрошення-перепустки з'являться до 28 квітня. Їх слід шукати на власній інформаційній сторінці на сайті Вінницького регіонального ЦОЯО.

Скільки предметів складати? Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Загальна кількість предметів для вибору незмінна - 12.

Чи складати ДПА? Ні. Результати ЗНО з трьох предметів зарахують як результат державної підсумкової атестації. Обов'язковий предмет - українська мова, «обов'язково-вибірковий» - математика або історія України і третій предмет - на вибір випускника.

Скільки коштує? Скласти ЗНО має право кожен безкоштовно. Платним є лише пробне тестування. Воно вартуватиме 120 грн. Зареєструватися на нього можна буде у січні, проходитиме у перші суботи квітня.

Коли будуть результати? Результати оголосять трьома заходами: із перших предметів - українська мова і література, іноземні мови, математика до 15 червня. Історія України, біологія, російська мова - 19 червня географія, фізика, хімія - до 23-го червня. Оцінки ДПА електронною поштою будуть спрямовані у школи.

Чи буде обов'язковим ЗНО з англійської мови? Ні.

Чи змінилися програми по підготовці? У програмах по підготовці до тестування по 12 предметам суттєвих змін не відбулося. Певні несуттєві зміни у тестовому завданні є з української мови і літератури. Перелік тем, їхні обсяги можна знайти на сайті Вінницького регіонального ЦОЯО.

21023, м.Вінниця, вул. Блюхера, 250 тел.(0432) 68-89-97, 68-88-03 E-mail: s20@edu.vn.ua vins20@ukr.net