Головна Дистанційне навчанняМайбутньому першокласнику Оголошення Контакти Звернення громадян
Кафедра вчителів художньо-естетичних дисциплін

Мистецтво має унікальні можливості впливу на людину, тому художньо-естетичне виховання, насамперед, універсальний засіб особистісного розвитку школярів на основі виявлення індивідуальних здібностей, різнобічних естетичних потреб та інтересів. Ефективність роботи естетичного циклу полягає в тому, щоб у процесі сприймання, інтерпретації творів мистецтва і практичної художньо-творчої діяльності формувати в учнів особистісно-ціннісне ставлення до дійсності та мистецтва, розвивати естетичну свідомість, загальнокультурну і художню компетентність, здатність до самореалізації, потребу в духовному самовдосконаленні.
Проблема над якою працює кафедра «Формування професійних компетенцій творчого педагога як умова розвитку і самореалізації особистості учня через активну художню діяльність і творче самовираження у сфері мистецтва».
Життя не стоїть на місці. Воно стрімкими кроками, завдячуючи сучасним технологіям, рухається вперед. І завдання школи, кожної предметної кафедри, насамперед кафедри предметів художньо-естетичного циклу, які гармонізують внутрішній світ дитини з оточуючим світом, йти в ногу з науковим прогресом.
Наша школа взяла участь у конкурсі «Бюджет шкільних проєктів», в якому здобула перемогу і отримала грошову премію. На суму 298010 грн. було закуплено комп'ютерне обладнання, звукозаписуюче обладнання, музичні електроінструменти. Це дозволило створити інноваційне середовище для творчого духовного розвитку дитини. Вдало підібрана кольорова гама кабінету, телевізор (на великий екран якого проектуються записи провідних оркестрів світу) створює позитивну атмосферу, яка, дозволяє приторкнутись душею до скарбів світової культури, налаштовуючи школярів на творчу діяльність. Також учні мають можливість навчатися грі на різних музичних електронних інструментах; студія звукозапису дає можливість записати цю гру та вокал і прослухати запис. Такі можливості роблять учнів співучасниками творчого процесу, дають змогу поглиблювати рівень майстерності і брати участь в конкурсах різного рівня. Маючи такі унікальні можливості, вчитель надихається творчістю учнів і надихає на творчу діяльність їх, сприяючи гармонізації своїх вихованців з надскладним оточуючим світом.

Рафалюк Зоя Дмитрівна - вчитель музичного мистецтва, мистецтва, голова методичного об'єднання вчителів художньо-естетичного циклу, керівник вокального ансамблю старших класів «Світанок».
Кваліфікаційна категорія - вища, педагогічне звання - старший вчитель.
Тема самоосвіти «Використання інформаційно-комунікаційних технологій для створення сучасного мультимедійного уроку мистецтва».

Тітова Ольга Петрівна - вчитель образотворчого мистецтва, мистецтва, керівник гуртка «Очумілі ручки».
Кваліфікаційна категорія - вища, педагогічне звання - старший вчитель.
Тема самоосвіти «Арт-педагогіка як інноваційна технологія особистісно орієнтованого навчання та виховання».

Часник Тетяна Миколаївна - вчитель музичного мистецтва, керівник вокального ансамблю початкових класів «До-мі-сольки».
Кваліфікаційна категорія - спеціаліст, педагогічне звання - старший вчитель.
Тема самоосвіти «Використання нестандартних форм роботи на уроках музичного мистецтва з метою розвитку креативності учнів».

Сергієнко Наталія Вікторівна - керівник хореографічного колективу «Па-ті-па».
Кваліфікаційна категорія - спеціаліст.
Тема самоосвіти «Удосконалення творчих здібностей учнів під час занять з хореографії».

21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел. 097-365-20-20 E-mail: headmaster@sch20.vin.ua