Головна Майбутньому першокласнику Дистанційне навчання Оголошення Контакти Звернення громадян
Кафедра вчителів фізичної культури та здоров'я, захисту Вітчизни

Метою роботи професійної спільноти вчителів фізичної культури, основ здоров'я та захисту України є вдосконалення методики викладання сучасних уроків даних предметів, шляхом впровадження діяльнісного підходу,залучення учнів до самостійних занять фізичною культурою та спортом,вміння надавати першу медичну допомогу,мати навички з самозахисту та самозбереження в умовах військового стану.

У 2022-2023 році члени професійної спільноти працюють над такою темою: «Удосконалення методики викладання сучасних уроків з фізичної культури,основ здоров'я та захисту України шляхом формування компетентностей в єдиному освітньому просторі».

До складу професійної спільноти вчителів фізичної культури, основ здоров'я та захисту України входять 11 учителів.

Кирган Дмитро Михайлович - вчитель фізичної культури, тренер збірної школи з футболу (дівчата).
Кваліфікаційна категорія - вища.
Тема самоосвіти: «Використання американських технологій на уроках фізичної культури».

Пламаділ Олексій Володимирович вчитель фізичної культури, тренер збірної школи з хокею на траві.
Кваліфікаційна категорія - вища.
Тема самоосвіти: «Розвиток фізичних якостей шляхом використання позакласної роботи».

Калина Ганна Сергіївна - вчитель фізичної культури, керівник професійної спільноти вчителів фізичної культури, керівник гуртка з пішохідного туризму.
Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії.
Тема самоосвіти: «Розвиток фізичних якостей дітей середнього шкільного віку».
Задачін Сергій Іванович - вчитель фізичної культури.
Кваліфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії.
Тема самоосвіти "Пiдвищення рiвня фiзичного виховання школярiв шляхом впровадження в навчальний процес iновацiйних технологiй".
Бойко Віктор Леонідович - вчитель фізичної культури.
Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії.
Тема самоосвіти "Методика використання фізичної культури із метою оздоровлення та активного відпочинку ".

Броннікова Єлизавета Вячеславівна - вчитель фізичної культури.
Кваліфікаційна категорія - спеціаліст.
Тема самоосвіти: «Виховання потреб та бажання у систематичних заняттях фізичними вправами, створення умов для саморозвитку і самореалізації особистості учнів».

Шірпал Вікторія Сергіївна - вчитель фізичної культури.
Кваліфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії.
Тема самоосвіти: «Формування навичок ведення здорового способу життя засобами фізкультурно-оздоровчої роботи з учнями».

Дремко Ірина Петрівна - психолог, предмет "Захист України".
Кваліфікаційна категорія - вища.
Тема самоосвіти «Формування позитивного іміджу педагога-шлях до професійного успіху».

Варваріна Оксана Іллівна - вчитель основ здоров'я.
Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії.
Тема самоосвіти "Формування компетентностей, як умова успішної соціалізації особистості на уроках основ здоров'я".

Сокор Світлана Сергіївна - соціальний педагог, вчитель української мови та літератури.
Кваліфікаційна категорія-спеціаліст І категорії.
В закладі працює з 2008 н.р.
Тема самоосвіти: "Формування у здобувачів осіти відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм"

Кандаєв Віталій Русланович - вчитель фізичної культури.
Кваліфікаційна категорія-спеціаліст.

Лавренюк Максим Анатолійович- вчитель фізичної культури.
Кваліфікаційна категорія - спеціаліст.
Тема самоосвіти:"Виховання потреби і бажання в розвитку фізичних якостей у дітей середнього та старшого шкільного віку"