Головна Дистанційне навчанняМайбутньому першокласнику Оголошення Контакти Звернення громадян
Кафедра вчителів фізичної культури та здоров'я, захисту Вітчизни

Кирган Дмитро Михайлович - вчитель фізичної культури, голова методичного об'єднання вчителів фізичної культури, тренер збірної школи з футболу (дівчата).

Кваліфікаційна категорія - вища.

Тема самоосвіти: «Використання американських технологій на уроках фізичної культури».

Пламаділ Олексій Володимирович вчитель фізичної культури, тренер збірної школи з хокею на траві.

Кваліфікаційна категорія - вища.

Тема самоосвіти: «Розвиток фізичних якостей шляхом використання позакласної роботи».

Голуб Ганна Сергіївна - вчитель фізичної культури, керівник гуртка з пішохідного туризму.

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії.

Тема самоосвіти: «Розвиток фізичних якостей дітей середнього шкільного віку».

Задачін Сергій Іванович - вчитель фізичної культури.

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії.

Тема самоосвіти "Пiдвищення рiвня фiзичного виховання школярiв шляхом впровадження в навчальний процес iновацiйних технологiй".

Бойко Віктор Леонідович - вчитель фізичної культури.

Кваліфікаційна категорія - вища.

Тема самоосвіти "Методика використання фізичної культури із метою оздоровлення та активного відпочинку ".

Броннікова Єлизавета Вячеславівна - вчитель фізичної культури.

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст.

Тема самоосвіти: «Виховання потреб та бажання у систематичних заняттях фізичними вправами, створення умов для саморозвитку і самореалізації особистості учнів».

Шірпал Вікторія Сергіївна - вчитель фізичної культури.

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст.

Тема самоосвіти: «Формування навичок ведення здорового способу життя засобами фізкультурно-оздоровчої роботи з учнями».

Дремко Ірина Петрівна - психолог, предмет "Захист України".

Кваліфікаційна категорія - вища.

Тема самоосвіти «Формування позитивного іміджу педагога-шлях до професійного успіху».

Варваріна Оксана Іллівна - вчитель основ здоров'я.

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії.

Тема самоосвіти "Формування компетентностей, як умова успішної соціалізації особистості на уроках основ здоров'я".

Сокор Світлана Сергіївна - соціальний педагог, вчитель української мови та літератури.

Кваліфікаційна категорія "спеціаліст". В закладі працює з 2008 н.р.

Тема самоосвіти: "Формування у здобувачів осіти відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм"

21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел. 097-365-20-20 E-mail: headmaster@sch20.vin.ua