Головна Розклад уроків Оголошення Контакти Звернення громадян
Історія школи
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 м. Вінниці існує давно - з 1885 року. Заснована як церковно-приходська, пізніше стала однокласним, а потім - двокласним училищем.
До 1924 року школа була початковою, потім семирічною сільською школою села Малі Хутори.
У 1967 році село Малі Хутори приєднали до м. Вінниці. З цього часу школа стала називатись восьмирічною школою №20 м. Вінниці.
У 1960 році школу очолив учасник Великої Вітчизняної війни, історик Івацко Іван Андрійович. На цій посаді він працював 15 років.
У 1975 році директором школи став ветеран Великої Вітчизняної війни, кавалер 2-х орденів Вітчизняної війни І та ІІ ступенів і 2-х орденів Червоної зірки, відмінник народної освіти УРСР і СРСР, Яновський Мирон Іонович.
1 вересня 1982 року типова 3-х поверхова школа прийняла своїх перших учнів. Школа стала середньою.
У 1985 році посаду директора зайняв Волощук Петро Пилипович. Проте за станом здоров'я працював короткий час.
У 1986 році директором школи була призначена Бобкова Валентина Сидорівна. За час роботи на цій посаді Валентина Сидорівна стала досвідченим директором, відмінником народної освіти УРСР, членом президії міської профспілки вчителів.
З серпня 1991 року школу очолив Каньшин Валерій Михайлович, авторитетна в мікрорайоні та місті людина.
З серпня 2013 року директором школи призначено Малініна Володимира Володимировича.
Сучасна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 м. Вінниці - це самодостатній навчальний заклад, покликаний розуміти, підтримувати, розвивати, виховувати, навчати і підносити особистість.
Школа працює в дві зміни.
Педагогічний колектив школи дружній та злагоджений.
Заклад має хорошу матеріально-технічну базу для навчання і виховання школярів. Загальна площа всіх приміщень становить 5942,7 м2. Школа налічує 38 навчальних кабінетів (з них 16 зразкових), 3 майстерні (слюсарна, деревообробна та обслуговуючої праці), 2 спортивних зали, актову залу, велику їдальню, бібліотеку, зразковий комп'ютерний кабінет, оснащений останньою комп'ютерною технікою, інтерактивними дошками.
Навчально-виховний процес ґрунтується на ефективних новітніх освітніх та інформаційних методах, етико-гуманістичній взаємодії у співпраці всіх учасників педагогічного процесу.