Головна Дистанційна освітаМайбутньому першокласнику Пам'ятки населенню Оголошення Контакти Звернення громадян
Розділи сайту
Інноватика і ми
Дослідно-експериментальна робота «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences»
   Відповідно до наказу МОН України №272 від 21.02.2017 р. комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради" тримав статус "ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РІВНЯ" за участь у дослідницькому проекті «Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі». Науковий керівник проекту - Гриб'юк Олена Олександрівна, кандидат педагогічних наук, провідний науковий співробітник ІІТЗН НАПУ. Більше інформації

Уроки фінансової грамотності від ПриватБанку 
   ЮніорБанк - соціальна програма фінансової грамотності для школярів, що принципово відрізняється від звичних шкільних програм. Дана програма також підтримує програми здорового способу життя для школярів, проводить акції та конкурси, дає можливість дітям спілкуватися з однолітками з різних куточків світу.
Освітня програма «ЮніорБанк» стартувала в 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні та Латвії, об'єднуючи понад 500 000 школярів.
   У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар'єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні. Більше інформації
 
Науково-педагогічний проект «Інтелект України»
   Мета всеукраїнського науково-методичного проекту «Інтелект України» - впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей та учнівської молоді.
   Науковий керівник проекту - доктор педагогічних наук, професор Ірина Володимирівна Гавриш.
   У межах проекту учні початкової школи навчаються за спеціально розробленими навчальним планом і навчальними програмами. До проекту розробники пропонують власний навчально-методичний комплекс (підручники - зошити з друкованою основою - посібники для вчителя), забезпечений комп`ютерною підтримкою (аудіо-, відеозаписами). Учні початкових класів, які працюють за проектом, мають високий рівень мотивації до навчання, уміють працювати з інформацією. Більше інформації
   У 2017-2018 році за цим проектом розпочав навчання 1-Б клас (класний керівник - Коломієць Ольга Федорівна). 
 
 "Кліматичні краплі" - платформа екологічно дружніх вчинків
    Мобільний додаток "Кліматичні краплі" відстежує та винагороджує екологічно-дружні вчинки громадян з метою захисту довкілля та клімату планети. «Зелені» вчинки учасників платформи відстежуються та переводяться в електронні бали, з подальшим їх обміном на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності партнерів платформи.
   Додаток переводить у бали рух велосипедом, заходи з утеплення будівель та виробництво сонячної електроенергії. Отримані бали можна обміняти на безкоштовні напої у партнерів додатку.
   У 2017-2018 році у закладі розгорнулася активна робота над покращенням екологічної ситуації в мікрорайоні Малі Хутори. Зокрема, педагогічний та учнівський колективи школи долучилися до платформи «Кліматичні Краплі». 
Більше інформації
 
 
 
Новини закладу
Корисні посилання
21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел. 097-365-20-20 E-mail: vinschool20@gmail.com