Головна Майбутньому першокласнику Дистанційне навчання Оголошення Контакти Звернення громадян
Кафедра вчителів суспільних дисциплін

"... творячи свою національну державу, мусимо правильно розуміти сучасне, а це не можливо без знання своєї минувщини".

(І. Ворончук)

Сучасне викладання суспільних дисциплін спрямоване на забезпечення розвитку та соціалізації особистості, формуванні національної самосвідомості, загальної культури, світоглядних орієнтирів, екологічного стилю мислення і поведінки, творчих здібностей, дослідницьких і життєзабезпечувальних навичок, здатності до саморозвитку й самонавчання в умовах глобальних змін і викликів.
Історія надзвичайно захоплива і важлива наука в житті людства. Вона допомагає нам зрозуміти ким є ми, як ми дійшли до цього рівня розвитку і чому наш світ є таким зараз.
Тому професійна спільнота вчителів суспільних дисциплін сприяє розвитку історичного, критичного та творчого мислення, здатності розуміти загальний хід історичного процесу та проблем, що постають перед країною та світом. Сприяють формуванню політичної та правової культури, громадянської самосвідомості, пошани до державної символіки України в гармонійному поєднанні із національними та загальнолюдськими цінностями.

Вербіловська Ірина Миколаївна - учитель історії, правознавства
Закінчила ВДПУ ім.М.Коцюбинського, 2001 рік
Категорія - вища
Педагогічне звання - старший вчитель
Тема самоосвіти: "Компетентнісний підхід на уроках історії в сучасній історичній освіті України"

Гура Ганна Олегівна - учитель історії, правознавства.
Закінчила ВДПУ ім.М.Коцюбинського, 2018 рік
Категорія - спеціаліст
Тема самоосвіти: "Онлайн-сервіси на уроках історії під час дистанційного навчання"

Герасимович Ірина Станіславівна  - учитель історії, правознавства.
Керівник професійної спільноти вчителів суспільних дисциплін.
Закінчила ВДПУ ім. М. Коцюбинського, 1998 р.
Категорія - вища.
Педагогічне звання - старший вчитель
Тема самоосвіти: "Розвиток навичок критичного мислення в учнів на уроках історії".

Бабчинська Маргарита Віталіївна - учитель історії, правознавства.
Закінчила ВДПУ ім.М.Коцюбинського, 2006 рік
Категорія - перша
Тема самоосвіти: "Характеристика і принципи інклюзивної освіти"

Головатюк Юрій Анатолійович - учитель історії, правознавства.
Закінчив ВДПУ ім. М.Коцюбинського, 2009 рік.
Категорія - перша.
Тема самоосвіти: " Методичні особливості вивчення основ правознавства в школі"