Головна Майбутньому першокласнику Дистанційне навчання Оголошення Контакти Звернення громадян
Кафедра вчителів іноземних мов

Свою діяльність вчителі кафедри спрямовують на пошук наукових новинок, на створення творчої атмосфери, модернізацію форм, методів та засобів навчання та виховання дітей, а головне - на реалізацію принципу рівноправного діалогу між учителем та учнем.
У процесі роботи виправдали себе такі форми як моделювання уроків і проведення їх у мультимедійному класі, розвиток здібностей і природних обдарувань учнів, підвищення в учнів мотивації до навчання, розробка складних тем програми, ознайомлення вчителів із досягненнями психолого-педагогічної науки, прогресивним педагогічним досвідом, огляд новинок педагогічної та методичної літератури.
Робота членів кафедри відзначається активним упровадженням інтерактивних технологій. Найчастіше використовуються методи: «прес», «коло ідей», «мозковий штурм», симулятивні ігри та рольові ігри, робота у творчих групах. Учні школи беруть активну участь у Всеукраїнських конкурсах знавців англійської мови ‘Puzzle', ‘Greenwich' та німецької мови «Орлятко».
Напрями роботи вчителів кафедри: пошук шляхів підвищення ефективності уроку та професійної майстерності педагога, його відповідальності за навчання і виховання підростаючого покоління, підготовки учнів до життя; використання сучасних інформаційних технологій при навчанні іноземній мові; підвищення мотивації учнів до вивчення англійської мови за допомогою комп'ютерних технологій; творче опрацювання програмового матеріалу на основі використання різновидів лексичних, граматичних та мовленнєвих вправ; ефективні види діяльності на уроці, що допомагають активізувати пам'ять, увагу, уяву, знання, збагатити словниковий запас, оживити матеріал підручника для досягнення найкращих результатів в оволодінні англійською мовою; нові методичні підходи у навчанні учнів англійській мові; підбір аудіо-відео матеріалів для початкових, середніх та старших класі; підготовка груп учнів-старшокласників екскурсоводів для проведення екскурсій у шкільних музеях англійською мовою; проведення пошукової роботи, збір країнознавчих матеріалів з метою використання матеріалу на уроках і в позаурочний час; здобування навиків ділової мови на уроках та заняттях курсів за вибором; активізація роботи щодо обладнання навчальних кабінетів; удосконалення проведення предметного тижня.
На кафедрі працюють 17 вчителів: «Відмінник народної освіти», спеціаліст вищої категорії, старший вчитель - 1, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель -2, спеціаліст вищої категорії, вчитель-метод

Слободянюк Ірина Сергіївна - учитель англійської та німецької мов.
Кваліфікаційна категорія - вища, педагогічне звання - старший вчитель.
Голова методичного об'єднання вчителів іноземних мов з 2020-2021н.р..
Тема самоосвіти:

Сішко Марина Леонідівна - учитель англійської мови.

Кваліфікаційна категорія - вища.  Керівник гуртка «EnglishClub».
Тема самоосвіти:

Гнатенко Олена Андріївна - учитель англійської мови.

Тема самоосвіти:

Парамзіна Ірина Сергіївна - учитель англійської та німецької мов.

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії.

Секретар шкільного наукового товариства учнів «Smart».

Тема самоосвіти:

Стукаленко Лілія Василівна - учитель англійської мови.

Кваліфікаційна категорія - вища.

Педагогічне звання - вчитель-методист. Керівник гуртка «EnglishClub»

Тема самоосвіти:

Шевченко Світлана Валеріївна - учитель англійської мови.
Кваліфікаційна категорія - вища.
Керівник «Школи педагогічної адаптації молодих та малодосвідчених вчителів».
Організатор традиційних щорічних «Педагогічних ярмарків» (спільні проекти «Школи педагогічної адаптації молодих та малодосвідчених вчителів» та «Школи передового педагогічного досвіду.
Тема самоосвіти:

Редчук Лариса Олександрівна - учитель англійської мови.

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії.
Тема самоосвіти:

Пінчук Євгенія Савівна - учитель англійської мови.

Педагогічне звання- вчитель-методист.
Тема самоосвіти:

Балух Ольга Володимирівна - учитель англійської мови.

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії.
Тема самоосвіти:

Сулима Маргарита Андріївна - учитель англійської мови.

Тема самоосвіти:

Трач Оксана Василівна - учитель англійської мови.

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії.
Тема самоосвіти:

Суліменко Віолетта Олегівна - учитель англійської мови.

Стаж: 7 років
Тема самоосвіти:

Бігун Анна Володимирівна  - учитель англійської та німецької мов, Кваліфікаційна категорія - спеціаліст.
Тема самоосвіти:

Ткаченко Анна Олександрівна - учитель англійської мови.

Кваліфікаційна категорія - спеціаліст.
Керівник гуртка «Спілкуємось англійською»
Тема самоосвіти:

21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел. 097-365-20-20 E-mail: headmaster@sch20.vin.ua