Головна Дистанційна освітаМайбутньому першокласнику Пам'ятки населенню Оголошення Контакти Звернення громадян
Розділи сайту
Кафедра вчителів математики, фізики та технологій

   Мрія кожного вчителя нашої кафедри - це учні, які виявляють щирий інтерес до предмета, зокрема до математики, фізики та інформатики. Але як здійснити цю мрію? 

   

    Ефективність процесу викладання математики визначається багатьма факторами, але головна роль, звісно, належить учителю. Учитель - людина, з якою волею доль стикається дитина, а «у детей любовь к предмету начинается с любви к учителю». Саме тому кожен вчитель повинен бути творчою, розвиненою, комунікабельною, цікавою, освіченою в багатьох сферах особистістю. «Педагоги не можуть успішно когось учити, якщо в цей самий час не вчаться самі...» говорив Адольф Дістервег. Отож кожен з нас, вчителів, - це учень, який постійно вчиться, який знаходиться в постійному творчому пошуку. 

   У своїй роботі вчителі методичного об'єднання математики, фізики та технологій застосовують інноваційні технології навчання, виховання учнів. Розвивають їх творчі здібності, інтелектуальну чесність, критичність мислення, гнучкість розуму, що потрібно для прийняття об'єктивного рішення будь-якої життєвої задачі. Спонукають своїх вихованців вести продуктивну дослідницьку діяльність з математики, фізики та інформатики. Завдання наших вчителів - переконати кожного учня в тому, що навіть мінімальний рівень знань з точних наук піднімає його на вищий рівень людського спілкування. Знання стають засобом, а не метою, саме тому робота вчителів МО спрямована на створення широкого простору для прояву та реалізації дитячої ініціативи. Сьогодні наша формула роботи: «Бачити - освітню ситуацію, передбачати - майбутнє в дитині, діяти - на заздалегідь спланованих позиціях».
   У 2015-2016 н.р. члени методичного об'єднання розпочали роботу над реалізацією нової методичної проблеми МО: «Упровадження веб-технологій у процес викладання математики, фізики та інформатики як засіб формування та розвитку інноваційної особистості»
   Кадровий потенціал закладу характеризується високим професійним рівнем учителів математики, фізики та інформатики. До складу методичного об'єднання входять 14 вчителів та 3 лаборантів.
 

Слушний Олег Миколайович - директор закладу,  вчитель інформатики. Закінчив ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Кваліфікаційна категорія - вища.
Тема самоосвіти «Інтеграційний підхід до вивчення інформатики як засіб розвитку особистості учня».
Блог, який веде вчитель: slushny.blogspot.com 
 
Ліпач Світлана Миколаївна - вчитель математики, голова методичного об'єднання вчителів математики, фізики та технологій. Закінчила ВДПІ ім. М. Островського.  Кваліфікаційна категорія - вища, педагогічне звання - вчитель-методист.
Тема самоосвіти «Впровадження нестандартних форм роботи, як засіб формування та розвитку інноваційної особистості»
 
Рознюк Людмила Василівна - вчитель математики, член обласної компенсаційної школи при КВНЗ «ВАНО». Закінчила ВДПІ ім. М. Островського. Кваліфікаційна категорія - вища, педагогічне звання - вчитель-методист.
Тема самоосвіти «Використання інноваційних технологій для підвищення розвитку інтересу».
 
Білоус Оксана Володимирівна - вчитель математики. Закінчила ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст І категорії.
Тема самоосвіти «Упровадження "хмарних" технологій у процес викладання математики як засіб формування та розвитку інноваційної особистості»
 
Братко Владіслав Володимирович - вчитель математики, фізики та економіки. 
Закінчив ВДПІ ім. М. Островського.
Кваліфікаційна категорія - вища, педагогічне звання - старший вчитель.
Тема самоосвіти «Шляхи та методи активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках математики та фізики».
 
Босенко Ольга Петрівна - вчитель математики.
Закінчила Київський державний університет ім. Т. Шевченка.
Кваліфікаційна категорія - вища.
Тема самоосвіти «Активізація розумової діяльності учнів 5- 6 класів на уроках математики».
 
Рознюк Олег Петрович - вчитель фізики та астрономії.
Закінчив ВДПІ ім. М. Островського.
Кваліфікаційна категорія - вища, педагогічне звання - вчитель-методист.
Тема самоосвіти «Роль новітніх технологій у навчанні, як дієвий фактор підвищення результативності». 
 
Мамчур Алла Тимофіївна - вчитель фізики, інформатики.
Закінчила ВДПІ ім. М. Островського. 
Кваліфікаційна категорія - вища, педагогічне звання - вчитель-методист.
Тема самоосвіти «Формування компетентного учня засобами мнемотехніки на уроках природничо-математичного циклу»

 

Наконечний Олег Олександрович - вчитель інформатики, заступник директора з НВР. Закінчив ВДПУ ім. М. Коцюбинсько-го. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії.
Тема самоосвіти «Розвиток пізнавальної активності учнів на уроках інформатики».

 Попова Леся Вікторівна - вчитель початкових класів, інформатики. 
Закінчила ВДПУ ім. М.Коцю-бинського.  валіфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії. 
Тема самоосвіти "Формування ключових компетентностей з інформатики в учнів початкових класів"

 

 
Парамзіна Світлана Василівна - вчитель інформатики та трудового навчання. Закінчила ВДПІ ім. М. Коцюбинського. Кваліфікаційна категорія - вища, педагогічне звання - вчитель-методист.
Тема самоосвіти: 
 
Дзигаленко Людмила Мико-лаївна - вчитель трудового навчання та технологій. Закінчила ВДПІ ім. М. Островсько-го. Кваліфікаційна категорія - вища, педагогічне звання - вчитель-методист, кандидат педагогічних наук.
Тема самоосвіти:
 
Костюк Олександр Миколайович - вчитель трудового навчання та технологій.
Закінчив ВДПІ ім. М. Островського.
Кваліфікаційна категорія - вища.
Тема самоосвіти:
 

Кукса Лариса Володимирівна - вчитель фізики, інформатики та асторономії. Закінчила ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст ІІ категорії.
Тема самоосвіти: Активізація пізнавальної діяльності учнів шляхом впровадження іноваційних технологій.

 Наконечна Ярослава Василівна - вчитель математики та фізики. Закінчила ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст.
Тема самоосвіти:

 

Юрченко Наталія Василівна - вчитель інформатики. Закінчила ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Кваліфікаційна категорія - спеціаліст.
Тема самоосвіти: «Впровадження інноваційних технологій для стимулювання розвитку інтелектуального і творчого потенціалу учнів, їх життєвих компетентностей у процесі вивчення інформатики»

  
  
  

 

Новини закладу
Корисні посилання
21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел. 097-365-20-20 E-mail: vinschool20@gmail.com