Головна Майбутньому першокласнику Пам'ятки населенню Оголошення Контакти Звернення громадян
Мій преший зошит

Мій перший найкращий зошит

«Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит», спрямована на реалізацію обласного проекту «Я - першокласник!».

Акція «Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит» (далі - Акція «ІТС») - форма організації виховної роботи з молодшими школярами, що ґрунтується на виховних технологіях колективного творчого виховання, створення ситуації успіху, ігрової діяльності. Сутність цих технологій в організації такого способу життя колективу, коли все ґрунтується на засадах моральності та соціальної творчості; коли між вихователями та вихованцями складаються у процесі діяльності суб'єкт-суб'єктні взаємини, в силу яких і вчитель, і учень рівнозначно почувають себе відповідальними за якісне виконання поставлених завдань; коли формування особистості відбувається у процесі самостійної та колективної творчої діяльності, у взаємозв'язку здійснюється спрямоване виховання різних ланок (виховання та самовиховання учнів і педагогів як особистісне, так і взаємне).
Організаторами Акції «ІТС» є ВАНО, районні (міські) методичні кабінети (центри), органи управління райдержадміністрацій та міських рад, колективи загальноосвітніх навчальних закладів за підтримки управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.
Мета та завдання Акції Індивідуальна творча справа
Акція «ІТС» проводиться з метою успішної адаптації учнів перших класів до навчання та спрямована на зниження рівня тривожності, подолання негативних емоційних станів в оволодінні навичками письма, забезпечення можливостей для підвищення самооцінки, гуманізацію міжособистісних стосунків дітей та дорослих.
Основними завданнями Акції «ІТС» є:
- Оволодіння навичками каліграфічного письма.
- Мотивування учнів перших класів до адекватної позитивної самооцінки.
- Набуття молодшими школярами навичок позитивної вербальної та невербальної комунікації.
- Стимулювання побудови сприятливих взаємовідносин у колективі.
- Зміцнення психологічних та емоційних стосунків між учителем та учнем.
- Розвиток навичок саморегуляції емоційних станів.
Умови та алгоритм організації та проведення Акції ІТС:

- Учитель пропонує учням завести робочі зошити: зошит з української мови (коса лінія), з математики (клітинка) для набуття навичок каліграфічного письма.

- Зошит підписується відповідно до вимог. На кожний зошит зверху розміщують напис «Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит»».
- Учні працюють в зошитах на уроках української мови, математики тільки в класі (записи від 2 до 4 рядків що уроку згідно з вимогами).
- Оцінювання робіт учителем здійснюється вербально. З метою заохочення, стимулювання учнів щодо дотримання графічних навичок письма, культури оформлення письмових робіт, гігієнічних правил письма в зошитах можна використовувати різні прийоми заохочення та самооцінка робіт учнями.

У даному розділі розміщено фотографії акції "Мій перший зошит"

1 клас, 1-й тиждень 2014-2015 н.р.

1 клас, 2-й тиждень 2014-2015 н.р.

1 клас, 3-й тиждень 2014-2015 н.р.

1 клас, 4-й тиждень 2014-2015 н.р.

1 клас, 5-й тиждень 2014-2015 н.р.

1 клас, 6-й тиждень 2014-2015 н.р.