Головна Дистанційна освітаМайбутньому першокласнику Пам'ятки населенню Оголошення Контакти Звернення громадян
Розділи сайту
Мій преший зошит

Мій перший найкращий зошит 

«Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит», спрямована на реалізацію обласного проекту «Я - першокласник!».

Акція «Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит» (далі - Акція «ІТС») - форма організації виховної роботи з молодшими школярами, що ґрунтується на виховних технологіях колективного творчого виховання, створення ситуації успіху, ігрової діяльності. Сутність цих технологій в організації такого способу життя колективу, коли все ґрунтується на засадах моральності та соціальної творчості; коли між вихователями та вихованцями складаються у процесі діяльності суб'єкт-суб'єктні взаємини, в силу яких і вчитель, і учень рівнозначно почувають себе відповідальними за якісне виконання поставлених завдань; коли формування особистості відбувається у процесі самостійної та колективної творчої діяльності, у взаємозв'язку здійснюється спрямоване виховання різних ланок (виховання та самовиховання учнів і педагогів як особистісне, так і взаємне).
Організаторами Акції «ІТС» є ВАНО, районні (міські) методичні кабінети (центри), органи управління райдержадміністрацій та міських рад, колективи загальноосвітніх навчальних закладів за підтримки управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.
Мета та завдання Акції Індивідуальна творча справа
Акція «ІТС» проводиться з метою успішної адаптації учнів перших класів до навчання та спрямована на зниження рівня тривожності, подолання негативних емоційних станів в оволодінні навичками письма, забезпечення можливостей для підвищення самооцінки, гуманізацію міжособистісних стосунків дітей та дорослих.
Основними завданнями Акції «ІТС» є:
- Оволодіння навичками каліграфічного письма.
- Мотивування учнів перших класів до адекватної позитивної самооцінки.
- Набуття молодшими школярами навичок позитивної вербальної та невербальної комунікації. 
- Стимулювання побудови сприятливих взаємовідносин у колективі.
- Зміцнення психологічних та емоційних стосунків між учителем та учнем.
- Розвиток навичок саморегуляції емоційних станів.
Умови та алгоритм організації та проведення Акції ІТС:

 - Учитель пропонує учням завести робочі зошити: зошит з української мови (коса лінія), з математики (клітинка) для набуття навичок каліграфічного письма.

- Зошит підписується відповідно до вимог. На кожний зошит зверху розміщують напис «Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит»».
- Учні працюють в зошитах на уроках української мови, математики тільки в класі (записи від 2 до 4 рядків що уроку згідно з вимогами).
- Оцінювання робіт учителем здійснюється вербально. З метою заохочення, стимулювання учнів щодо дотримання графічних навичок письма, культури оформлення письмових робіт, гігієнічних правил письма в зошитах можна використовувати різні прийоми заохочення та самооцінка робіт учнями.
 
 
 
 
   

  

  

 

 У даному розділі розміщено фотографії акції "Мій перший зошит" 

1 клас, 1-й тиждень 2014-2015 н.р.

1 клас, 2-й тиждень 2014-2015 н.р. 

1 клас, 3-й тиждень 2014-2015 н.р. 

1 клас, 4-й тиждень 2014-2015 н.р. 

1 клас, 5-й тиждень 2014-2015 н.р.

1 клас, 6-й тиждень 2014-2015 н.р.

 

Новини закладу
Корисні посилання
21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел. 097-365-20-20 E-mail: vinschool20@gmail.com