Головна Майбутнім першокласникам Оголошення Контакти Звернення громадян
Школа молодого вчителя
Не дивлячись на призупинення навчального процесу в усіх школах міста, наші вчителі продовжують
плідно працювати над розвитком своїх педагогічних здібностей.

У понеділок, 12 лютого, у нашому закладі відбувся семінар з елементами тренінгу для молодих вчителів та їх наставників під назвою "Золоті зерна досвіду". На семінарі були присутні тандеми молодих вчителів та їх наставників: Місяць С.М. - Шаповал Я.Ю.; Слушний О.М. - Наконечний О.О.; Бубелянчик М.В. - Шульгіна Л.І.; Ярошевська В.М. - Кльофас Г.В.; Головня І.В. - Бондар А.М.; Сиротіна О.Л. - Галузінська Л. І.; Лучкова Л.В. - Бантюк К.О.; Василишена В.Ю. - Суліменко В.О.
Під час семінару молоді вчителі, разом із наставниками ознайомились із особливостями розвитку критичного мислення у дітей. Цікавими доповідями про сучасні технології критичного мислення презентували Суліменко В.О. та Стукаленко Л.В. Також керівник школи молодого вчителя Світлана Валеріївна Шевченко разом із психологом нашої школи Дремко Іриною Петрівною провели низку цікавих тренінгових прийомів, які дозволили в незвичайній методиці закріпити отримані знання. Усі молоді вчителі з радістю відвідали цей захід і висловлюють слова подяки своїм наствникам та керівнику школи молодого вчителя - Шевченко Світлані Валеріївні.

Дата: 2018-02-13 14:20:04