Головна Майбутнім першокласникам Оголошення Контакти Звернення громадян
Вітаємо юного науковця!

Другий етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України проходив 17 лютого на базі Вінницької школи № 26. Перед ним діти писали контрольні роботи. Приємно, що учень нашої школи теж в числі кращих науковців-біологів області. Не дивлячись на свій юний вік Віталій Крижанівський учень 8-А класу під науковим керівництвом Церковного Ігора Леонтійовича успішно захистив свій проект «Равликотерапія у косметології». Його проект було визнано одним з найкращих в цій сфері, за що він успішно отримав ІІ призове місце. Сподіваємось, що Віталій і далі буде гідно представляти честь нашої школи на різноманітних заходах.

Дата: 2018-02-24 16:34:47