Головна Майбутнім першокласникам Оголошення Контакти Звернення громадян
Зі святом, любі жінки!

Кожного року на початку весни весь світ святкує чудове свято ніжності, щирості та краси - День усіх жінок. Наша школа також приєднується до привітань. Хочемо побажати вам, любі жінки, здоров'я, нехай Ваше серце горить любов'ю до людей, а Ваші мудрі очі і світла душа не знають смутку!
Приємним подарунком до свята став концерт організований учнями нашої школи. Приємно було чути щирі слова привітань та подяки до учителів, матусь усіх найрідніших жінок. Було помітно, що над концертом попрацювала дружня згуртована команда, яка змогла залучити усіх, від наймолодших до випускників. Особливо приємно було, що на свято завітала і Валентина Миколаївна Крот - вчитель географії нашої школи. Слова подяки сказані директором, розчулили серця багатьох у залі.
Ще раз вітаємо Вас зі святом!

Дата: 2018-03-14 21:48:12