Головна Майбутнім першокласникам Оголошення Контакти Звернення громадян
Семінар-тренінг у нашій школі
    У неділю, 20 травня, на базі нашої школи відбувся семінар для вчителів міста на тему: "Цифрова компетентність вчителя нової української школи". На семінар були запрошені висококваліфіковані тренери з Чернігова та Миколаєва.
 Зокрема, Дмитро Покришень, завідувач кафедри інформатики та ІКТ в освіті Чернігівського обласного інституту післядипломної освіти, який поділився досвідом на тему "Open Space: Світити і не перегоріти". Оксана Коваленко, вчитель матетматики та інформатики школи №2 міста Чернігова, один з найкращих вчителів за версією Global Teacher Prize, продемонструвала слухачам як всього за декілька кроків створити електронного підручника.
  Ольга Богданова, старший викладач Миколаївського інституту післядипломної педагогічної освіти свій підготувала свій виступ на тему: "Візуалізація як спосіб розуміння даних".
       Окрім наших вчителів на заході були також присутні вчителі інших шкіл міста, зокрема №5, №27, №26. Кожен вчитель по закінченню семінару, отримав сертифікат. Сподіваємось, що досвід, який був отриманий в ході зустрічі, сприятиме плідній праці усіх присутніх. А також дякуємо тренерам, і, сподіваємось, це не остання наша зустріч, адже підвищення своїх професійних якостей, є запорукою успіху кожного вчителя.

Дата: 2018-05-21 20:44:39