Головна Майбутнім першокласникам Оголошення Контакти Звернення громадян
Всеукраїнський науково-практичний семінар
У п'ятницю, 26 жовтня, наша школа приймала у свої стінах учасників триденного всеукраїнського науково-практичного семінару "Управління проектами у сфері науки, освіти, інновації та інформатизації". Семінар відбувся в рамках експериментально-дослідної роботи Всеукраїнського рівня "Варіантивні моделі комп'ютерно орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі". Керівник проекту - Гриб'юк О.О.
Із нашою школою гостей познайомив творчий колектив вчителів та учнів, а наукову роботу презентувала творча група, яка протягом декількох років працює в цьому проекті у складі заступника директора з навчально-виховної роботи - Слушного Олега Миколайовича, вчителя початкових класі - Сиротіної Ольги Леонідівни, вчителя біології - Церковного Ігоря Леонтійовича та вчителя хімії - Сольської Людмили Петрівни. Також учасників семінару вразили виступи учнів нашої школи - Крижанівського Віталія та Ємельяненка Антона, які презентували усім присутнім власний живий куточок.

Під час роботи на семінарі було проведено виступи, майстер-класи, STEM-майстерні та ще низку цікавих та корисних заходів. Головним надбанням, яке отримали усі учасники семінару є гарний настрій та безцінний досвід, який вони будуть використовувати у власній роботі.

Дата: 2018-11-16 12:50:02