Головна Розклад уроків Оголошення Контакти Звернення громадян
Робота з обдарованими учнями

Зразок підпису роботи учасника оліміпади

ПРОТОКОЛИ ЗА 2016-2017 Н.Р.

Вінницьке територіальне відділення Малої академії наук оголошує
набір учнів 9-11 класів на 2017-2018 навчальний рік на відділення:

ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ: (секції: загальної біології, біології людини, зоології та ботаніки,медицини, валеології, психології, хімії).
ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК: (секції: екології, охорони довкілля, агрономії, ветеринарії та зоотехнії, лісознавства, селекції та генетики).
НАУК ПРО ЗЕМЛЮ: (секції: географії, геології, геохімії та мінералогії, кліматології, гідрології).
ІСТОРІЇ: (секції: історії України, історичного краєзнавства, археології, етнології, всесвітньої історії).
ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА: (секції: філософії, правознавства, релігієзнавства та історії релігії, журналістики).
МОВОЗНАВСТВА ТА ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА: (секції: української мови ,російської мови, англійської мови, німецької мови, французької мови, української літератури, світової літератури, літературної творчості, фольклористики, мистецтвознавства).
ТЕХНІЧНИХ НАУК: (секції: технологічні процеси та перспективні технології, інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій, машинобудування та робототехніки, екологічно-безпечні технології та ресурсозбереження, електроніки та приладобудування, науково-технічна творчість та винахідництво).
КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК: (секції: комп'ютерні системи та мережі,безпека інформаційних та телекомунікаційних систем, інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту, Internet-технології та WEB- дизайн, мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми).
МАТЕМАТИКИ, ФІЗИКИ, ЕКОНОМІКИ ТА АСТРОНОМІЇ (секції математики, прикладної математики, математичного моделювання, теоретичної фізики, експериментальної фізики, астрономії та астрофізики, економічної теорії та історії економічної думки, мікроекономіки та макроекономіки, фінанси, грошовий обіг і кредит).
При наукових відділеннях працюють школи математичних, біологічних, хімічних знань, англійської мови.
Слухачами ВМАН можуть бути учні 9-11 класів, які проявляють здібності до поглибленого самостійного вивчення основ наук, мають нахил до наукових досліджень, призери предметних олімпіад.
ФОРМА НАВЧАННЯ - ЗАОЧНА.
Секції ВМАН працюють на базі Вінницьких національних медичного, технічного, аграрного університетів, Донецького національного університету, Вінницького державного педагогічного університету, обласної станції юних натуралістів, центру технічної творчості учнівської молоді.
Прийом заяв до Малої академії проводиться до кінця жовтня 2017 року.
Загальні збори слухачів та членів ВМАН відбудуться 30 вересня об 11.00 годині в приміщенні ЗШ № 26 м. Вінниці.
Початок навчання з 01 жовтня 2017 року.
Для вступу до ВМАН учням потрібно обов'язково мати рекомендацію з навчального закладу.
Просимо провести відповідну роботу серед обдарованих, здібних до науки старшокласників та направити їх на навчання до ВМАН.
Довідки за телефоном: 61-16-56, 067-29-22-391
Адреса ВМАН: м. Вінниця, вул. Данила Галицького 2, обласна станція юних натуралістів.

21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел.(0432) 68-89-97, 68-88-03 E-mail: s20@edu.vn.ua vins20@ukr.net