Головна Розклад уроків Оголошення Контакти Звернення громадян
Кафедра вчителів початкових класів

Педагогічний колектив початкової школи складається з 22 учителів. З них 20 учителів з вищою освітою, 8 вчителів мають вищу категорію, 8 вчителів - І категорію, 2 вчителя - ІІ категорію та 4 вчителя - категорію «спеціаліст».
 Члени методичного об'єднання вчителів початкової школи працюють над темою методичного об'єднання вчителів початкової школи: «Формування та розвиток в учнів ключової навчальної компетенції в умовах впровадження Концепції Нової української школи».
  Методичну роботу на кафедрі побудовано на основі системного підходу та принципів неперервної освіти педагогічних працівників, на діагностичній основі, глибокому вивченні та аналізі результативності навчально-виховного процесу і рівня вихованості учнів, рівня професійної підготовки педагогів.
Члени методичного об'єднанням вчителів початкової школи використовують авторську комплексну програму розвитку кафедри школи І ступеня "Дивись не забудь - людиною будь!".
  У 2016-2017 н.р. було проведено міський семінар "Використання інтегрованого підходу до організації навчально-виховного процесу" для заступників директорів з навчально-виховного процесу під керівництвом заступника директора Коломієць О.Ф. та голови МО Березовської А.М. У проведенні заходу брали участь: Сиротіна О.Л., Головня І.В., Павлюк Т.І., Лучкова Л.В., Гоцюк Н.А., Часник Т.М..

Коломієць Ольга Федорівна - вчитель початкових класів, заступник директора з навчально-виховної роботи
Кваліфікаційна категорія - вища, педагогічне звання - вчитель-методист
Тема самоосвіти «Реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічному проекті "Інтелект України"»