Головна Майбутнім першокласникам Оголошення Контакти Звернення громадян
Кафедра вчителів природничих дисциплін

Освіта в сучасному світі націлена на розвиток і саморозвиток учнів відповідно до їхніх потреб та уподобань. При цьому основою й середовищем для особистісного розвитку стають не просто предметні знання, вміння та навички, а й досвід особистості щодо оволодіння ними. Суспільство вимагає від освітньої галузі створення таких умов, у яких дитина без шкоди для здоров'я освоює культурні цінності та різноманітні види діяльності, набуває знань і вмінь, які необхідні їй для життя й реалізації себе в складному суспільстві.
Тому, головною метою вчителів природничого циклу є створення умов для виявлення і розвитку творчих здібностей учнів, залучення їх до систематичної науково - дослідницької, пошукової, експериментальної роботи; формування і розвиток соціально зрілої, життєво компетентної, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної свідомості, підготовленої до професійного самовизначення.
У 2017 - 2018 н.р. члени методичного об'єднання розпочали роботу над реалізацією нової науково - методичної проблеми МО: «Створення комп'ютерно - орієнтованого середовища навчання предметів природничого циклу як засіб формування компетентної особистості в умовах нової української школи»
До складу методичного об'єднання вчителів природничого циклу входять 6 учителів.

ГАВРИЛЮК КАТЕРИНА АНАТОЛІЇВНА

Заступник директора з виховної роботи, вчитель географії
Закінчила ВДПУ ім.М. Островського, 1996 рік
Педагогічне звання - вчитель-методист
Педагогічний стаж - 21 рік.

КРОТ ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА

Вчитель географії
Педагогічне звання - старший вчитель
Педагогічний стаж - 42 роки