Головна Майбутньому першокласнику Пам'ятки населенню Оголошення Контакти Звернення громадян
Розділи сайту
Калейдоскоп подій

17.04 2019 року працівники психологічної служби закладу взяли участь у Творчій майстерні «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди- 2019 або як стати вчителем на мільйон» на якій провели майстер- клас «Манна феєрія». Метою заходу була популяризація перспективного педагогічного досвіду освітян, які стали переможцями X Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті- 2018» та X Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2019», що відбулися впродовж 2018- 2019 навчального року у м. Києві.

 

 

В КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст №20 ВМР" 22.03.2019 відбулося презентаційне заняття для педагогів закладу на тему: «Моя школа - моя зона комфорту. Зручний комфортний новий освітній простір». Працівники психологічної служби провели майстер - клас, метою якого було сприяти усвідомленню учасниками тренінгу необхідності самовдосконалення і прагнення до особистісного і професійного зростання, як умови життєвого благополуччя, навчити вчителя максимально використовувати свій особистісний потенціал через організацію власного життєвого простору.

 


 
22.01. 2019 0 17.00 відбулось засідання голів батьківського комітету навчального закладу, де психологічна служба провела майстер - клас з батьками учнів 1-11-х класів на тему: «Кінострічка родинного спілкування». 
Мета заходу: формувати у батьків родинні почуття, прищепити відчуття приналежності до народу з міцним родовим корінням, багатими традиціями, звичаями; прослухати поезії та пісні про сенс людського життя, розвивати творчі здібності, активність, творчу думку; розкрити значення родинного виховання в історичному і релігійному досвіді людства. Формувати переконаність нетлінності духовних скарбів народу, глибоку повагу до батьків, землі - годувальниці, до минувшини і сьогодення рідної України. Сприяти розвиткові творчих здібностей батьків, бажанню примножувати родинні традиції, берегти свою національну культуру.
 
 

 

 

Знайомство класних керівників 7-11 класів з програмою
 «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».
Мета якої: сприяти самопізнанню, самореалізації, самоствердженню і самовдосконаленню особистості учня; розвиток відповідальної і безпечної поведінки, умінь адекватного прийняття рішень у різних життєвих ситуаціях; визначення та формування громадянської позиції школяра.

 Заняття з елементами тренінгу (для учнів початкової школи) на тему: 

«Від усмішки стане всім тепліше». 

Мета: сприяти адаптації учнів до школи, позитивному входженню дітей у шкільне життя, розвиток емпатії та комунікабельності дітей, комфортного психологічного клімату у колективі; розвиток мислення, пам'яті, уваги, уяви, довільності дій.

 

Розпочато заняття по роботі гуртка «Крок назустріч» за освітньою програмою «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації » (для учнів 7-х класів )

 

Працівники психологічної служби закладу нагороджені подякою за зайняте ІІ місце у номінації «Найкращий психологічно - інформаційний стенд» фестивалю «Ефективний менеджмент психологічної служби в умовах децентралізації та реформування освіти» 

 

 

19.04.2018 відбувся нетворкінг для заступників директорів з навчально-виховної роботи ІІ - ІІІ ступеня м. Вінниці на тему: «Педагогіка партнерства через інтегральну психологію. Пластилінографія». 

 

26.03.2018р. відбулась психологічна майстерня для учнів 5-Г класу «Пластиліновий світ і геометричні фігури».  

 

 

23.03.2018 р. відбулась психологічна майстерня для педагогів «Нові освітні можливості. Пластиліновий світ»

 

22.03.2018 р. відбулась творча майстерня для батьків 3,4,5 класів «Нові освітні можливості. Пластиліновий світ». 

06.03.2018 р. відбулась психологічна майстерня для учнів 3-В класу «Пластиліновий світ та емоції» 

 

10.01.2018 відбулось методичне об'єднання соціальних педагогів міста на тему: «Збереження соціально-педагогічного захисту дітей в умовах соціально-політичної кризи в країні".

 

 

Отримано сертифікат за участь у ІХ Міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті - 2017" та активну інноваційну діяльність у підвищенні якості освітнього процесу 

 

 

 

Було проведено ряд занять з елементами тренінгу щодо толерантного ставлення один до одного 

 

 

Відбувся відкритий бінарний урок для учнів 11-Б класу на тему: "Емоції та почуття" 

 

  

Сокор Світлана Сергіївна (соціальний педагог) стала переможцем (увійшла в золоту десятку) всеукраїнського конкурсу сучасних освітян "Умію вчити". 

 

 

Участь у міжнародній виставці Інноватика в сучасній освіті

24-26 жовтня 2017 року

Представлення авторського майстер- класу в Art- room (кімната творчості ) Сокор С.С. «Ковдра ароматів».

 

 

16.05.2017 р. на «На ярмарку фахових сподівань » нагороджена грамотою Департаменту освіти Вінницької міської ради за зайняте І місце у конкурсі " Кращий соціальний педагог загальноосвітнього навчального закладу психологічної служби системи освіти у 2016 - 2017 н. р."

 

 

19.05. 2017 р. на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбулась Панорама освітній інновацій, де соціальний педагог закладу Сокор Світлана Сергіївна нагороджена сертифікатом за майстер - клас «Аромоетюд», який був проведений на VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017», м. Київ 16 березня. За якісну підготовку матеріалів,особистий внесок у перемогу у конкурсі за тематичною номінацією Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти -2017» відзначена подякою Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.
 

 


Проведено майстер-клас для педагогів комунального закладу на тему: «Аромо-саше»

 

 

 

16-18 березня 2017 року відбулась Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2017" (м. Київ), на якій наша школа отримала ЗОЛОТУ медаль за методичний посібник "Соціально-психологічні технології регуляції емоційних станів дітей, що опинилися в кризі" (Дремко І.П., Сокор С.С.). У рамках виставки пройшли майстер-класи "Манна феєрія" (Дремко І.П.) та "Аромо-саше" (Сокор С.С.)

 
 
 

 

Розпочато заняття з елементами тренінгу для унів 5-Б класу за програмою "Я - моє здоров'я - моє життя"

 

 

 

 

В рамках проведення інформаційно-роз'яснювального тижневика "Рівний-рівному" щодо впровадження інклюзивної освіти здійснюється анкетування для учнів, педагогів та батьків.

 

Декадник толератності 

Григорій Сковорода писав: «Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам першим люблю». Під таким гаслом в нашому закладі пройшов декадник толерантності, в рамках якого відбулися тематичні кола для учнів 6-х класів на тему: "Кожний чує лише те, що розуміє", заняття з елементами на тему: "Толерантність врятує світ".

 

Новини закладу
Корисні посилання
21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел.(0432) 68-89-97, 68-88-03 E-mail: sch20@galaxy.vn.ua vins20@ukr.net