Головна Розклад уроків Оголошення Контакти Звернення громадян
Калейдоскоп подій

16.05.2017 р. на «На ярмарку фахових сподівань » нагороджена грамотою Департаменту освіти Вінницької міської ради за зайняте І місце у конкурсі " Кращий соціальний педагог загальноосвітнього навчального закладу психологічної служби системи освіти у 2016 - 2017 н. р."

19.05. 2017 р. на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбулась Панорама освітній інновацій, де соціальний педагог закладу Сокор Світлана Сергіївна нагороджена сертифікатом за майстер - клас «Аромоетюд», який був проведений на VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017», м. Київ 16 березня. За якісну підготовку матеріалів,особистий внесок у перемогу у конкурсі за тематичною номінацією Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти -2017» відзначена подякою Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

Проведено майстер-клас для педагогів комунального закладу на тему: «Аромо-саше»

16-18 березня 2017 року відбулась Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2017" (м. Київ), на якій наша школа отримала ЗОЛОТУ медаль за методичний посібник "Соціально-психологічні технології регуляції емоційних станів дітей, що опинилися в кризі" (Дремко І.П., Сокор С.С.). У рамках виставки пройшли майстер-класи "Манна феєрія" (Дремко І.П.) та "Аромо-саше" (Сокор С.С.)

Розпочато заняття з елементами тренінгу для унів 5-Б класу за програмою "Я - моє здоров'я - моє життя"

В рамках проведення інформаційно-роз'яснювального тижневика "Рівний-рівному" щодо впровадження інклюзивної освіти здійснюється анкетування для учнів, педагогів та батьків.

Декадник толератності

Григорій Сковорода писав: «Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам першим люблю». Під таким гаслом в нашому закладі пройшов декадник толерантності, в рамках якого відбулися тематичні кола для учнів 6-х класів на тему: "Кожний чує лише те, що розуміє", заняття з елементами на тему: "Толерантність врятує світ".

21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел.(0432) 68-89-97, 68-88-03 E-mail: s20@edu.vn.ua vins20@ukr.net