Головна Майбутньому першокласнику Дистанційне навчання Оголошення Контакти Звернення громадян
Розділи сайту
Калейдоскоп подій
 Захід «Мій Миколай - захисник України»
СВЯТА НАБЛИЖАЮТЬСЯ... До дня Святого Миколая та Збройних сил України, 01.12.2023 року, для учнів та учениць 4-6-х класів, за сприяння волонтерського штабу «Українська команда» Вінниччини, відбувся захід «Мій Миколай - захисник України». в ході якого діти створили та направили листи-колажі захисникам України.
 
 
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» 
У закладі тривають заходи в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Мета акції - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Протягом тижня фахівчині психологічної служби провели заняття для учнів та учениць 7-9- х класів на тему: «Молодь разом проти насильства», інформаційний курс «Таємниці - правила захисту себе від насильства!», «Розкажи всю правду - правила захисту себе від насильства!», « Кричи! Біжи! Розкажи!» для учнів та учениць 1-6 класів. 
 
 
 
Заняття на розвиток ключових компетентностей
В рамках проведення тематичних тижнів фахівчині психологічної служби ліцею провели ряд занять на розвиток ключових компетентностей.
Психологічні хвилинки «Магія слів», практичні заняття «Управління емоціями», «Шлях який обираєш ти», «Ми всі різні, але рівні», «Найбільше щастя - це здоров'я», заняття - візуалізація «Океан».
З метою профілактики булінгу (цькування) вілеоуроки для учасників освітнього процесу «Як зупинити булінг», «Як запобігти булінгу. Поради для свідків», «Чотири види насильства. Відповіді на поширенні питання».
 
 
Чотирнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

Заступниця директора з навчально-виховної роботи Оксана Загородня та фахівчині психологічної служби ліцею Ірина Дремко та Світлана Сокор прийняли участь у Чотирнадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» в номінації «Психолого-педагогічний супровід учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану» з роботою «Технологія гармонізації емоційного стану учасників освітнього процесу в умовах війни» та були нагородженні Золотою медаллю, дипломом та іменними сертифікатами.

  
 
 Соціальний педагог Сокор Світлана пройшла конкурсний відбір на навчання в громадській правозахисній організації Ла Страда - України та отримала сертифікат по підготовці фасилітаторів за програмою «AdoKit: соціально - емоційна підтримка підлітків в Україні». Організація забезпечила не тільки практичними матеріалами, але й канцелярським приладдям для проведення арт- терапевтичних активностей. З листопада двічі на тиждень відбувалися заняття з учнями та ученицями 7-Г класу для покращення соціально- емоційного стану підлітків. Було проведено десять практичних занять з першої фази « Пізнаємо себе».

 
 
 
ОСВІТНІЙ ХАКАТОН. День 5. ЛІНІЯ СИНЕРГІЇ
У п'ятницю (09.12.22), в день психологічної підтримки були проведені ресурсні активності, криголами та соціо-емоційні кола, шерінг, що надихають і підтримують всіх учасників освітнього процесу.
Ігри з парашутом «Дощ, сонце і вітер», « Жени хвилю», « Прогноз погоди» та «Веселі м'ячики». Криголами « Мрій. Дій. Досягай».
Соціо- емоційне коло « Грані мого я» Для учнів та учениць 1-х,5-В та 5-Ж класів, для колег та колежанок. Активності сприяють розвитку фантазії, викликають душевне піднесення, натхнення, створюють емоційний та фізичний комфорт, формують позитивний настрій, надають душевної сили, спонукають учасників до дій.
 Для перегляду відео натисніть на картинку
 

 
В рамках інформаційно-роз'яснювального тиждевика щодо інклюзивного навчання "Рівний- рівному" ( 05.12 - 09.12) було проведено ряд занять для учнів та учениць ліцею. Ресурсні активності "Біла ворона" та "Картопля", відео казки з обговоренням "Соловейко з одним крилом" та "Подарунок". Для колег та колежанок інформаційне повідомлення "Що таке інклюзія у навчанні?" та повідомлення для батьків "Як говорити з дітьми про інклюзію?". 
 
 
12.09.2022 тематичне коло для учнів 1-х класів на тему: «Навички
спілкування»
 
 
14.09.2022 заняття з елементами тренінгу для учнів та учениць 7-х
класів на тему: « Психологічна рівновага» 
 
 
 
20.09.2022 заняття з елементами тренінгу для учнів та учениць 10 класів на тему: «Умій володіти собою» 
 
 

 
20.12.2021 Гра «Таємнича ніч Святого Миколая» 
 
17.12.2021 психологині організували спільно з шкільними омбудсменами та медіаторами флешмоб для підвищення загального емоційного стану для учнів та учениць початкових класів. Руханка - танок «Миколай». 
 
16.12.2021 відбувся круглий стіл для класних керівників 5-11-х класів на тему: «Безпечна школа. Маски булінгу». Практичний психолог та соціальний педагог провели вправи «Два яблука», «Біла ворона», «Камінь - ножиці - папір» та "Чому так стається". 
 
07.12.21 психологині Ірина Дремко та Світлана Сокор взяли участь у флешмобі до Дня української хустки. 
 
 
23.11.21 відбувся майстер-клас на тему «Гармонізація внутрішнього стану в умовах пандемії» для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти ВМТГ.
Проводили захід - Дремко І.П. (практичний психолог) та Сокор С.С. (соціальний педагог).
 
 
 
 Під час навчання з використанням технологій дистанційного навчання систематично проводяться вебінари з методистами Вінницького обласного центру практичної психології та соціальної роботи
 
 
 
 
 
З метою оптимізації організаційно-методичного напряму діяльності працівників психологічної служби Сокор Світлана Сергіївна та Дремко Ірина Петрівна, першими в м. Вінниця приймають участь в on-line методичному семінарі на тему: «Застосування Google-форм при заповненні документації практичного психолога, соціального педагога в умовах дистанційної діяльності в період поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні» та апробують електронні форми фахової документації.
 
Психологічна служба закладу приймала участь у Всеукраїнському освітньому афілійованому  оn -line марафоні mini - EdCamp Kozjatyn!  10 жовтня 2020 року на тему: «Формування компетентного громадянина в сучасних умовах».
Дремко Ірина Петрівна, практичний психолог та Сокор Світлана Сергіївна,соціальний педагог провели партнерську сесію у веблокації «Відповідальність» для учасників і учасниць практичних психологів і соціальних педагогів України,на тему: «Гармонізація емоційного стану в умовах пандемії. Життєвий ресурс поряд».

 
 
 
 
05.03. 2020р. наші партнери з Польщі завітали до кабінету психологічної служби. Працівники продемонстрували «куточок розвантаження», де розмішені світлові столики, для зняття емоційної напруги та «Лава примирення», яка надає можливість бути толерантними до думки інших, вирішувати конфлікти, брати відповідальність за побудову миру, дотримуватися рівних прав чоловіків/хлопців та жінок/дівчат.
 
  
 
24.02.2020р. було проведено заняття «Коло знайомств», метою якого було познайомити нового члена президентської ради, який прибув з комунального закладу "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №6 Вінницької міської ради", в рамках реалізації міського проекту учнівського самоврядування «За межами рідної школи». 
Учасники заняття знайомились, соціальний педагог, Сокор С. С. використовувала вправи для досягнення найрізноманітніших цілей - наприклад, для заохочення слухачів до відвертого спілкування, оприлюднення ними перед групою набутого професійного та життєвого досвіду; вирішення специфічних навчальних завдань тощо.
 

09.01.2020 працівники психологічної служби підготували та провели з класними керівниками закладу 1-11 кл. майстер - клас на тему «Мішечки гармонії».

 

Протягом новорічних свят працівники психологічної служби для педагогів закладу провели проект «Подарунок від таємничого Санти », де кожен учасник підготував та порадував подарунком свого нового друга. 

 

Питання сьогодення - побудова безпечного, мирного освітнього простору, де всім дітям комфортно. Це передбачає впровадження в систему освіти технології вирішення конфліктів шляхом співробітництва. В навчальному закладі освітній простір забезпечує особисту мирну стратегію поведінки в конфлікті «Лавкою примирення ». Хто посварився з другом - гайда на лавку миритися!  

 

17.12.2019 р працівники психологічної служби проводили творчу майстерню «Мішечок гармонії» в рамках семінару голів методичних об'єднань класних керівників міста Вінниці. 

 

26.11.2019 на педагогічній раді працівники психологічної служби провели ділову гру «Проектування моделі сучасного вчителя», де кожна група розглядала нові ролі сучасного педагога та якості, які йому притаманні. 

 

З 18.11.2019 р. по 22.11.2019 проводилися заняття з елементами тренінгу «Як попередити булінг » для учнів 2-А, Д, 4-Б, Д класів , «А чи готовий ти сьогодні робити зміни навколо себе?»7-А, Б,В,Г, 8-Б, В класів. Шкільні омбудсмени та медіатори підготували інформаційні повідомлення та пам'ятки. Мета заходів: формувати нетерпимість до проявів агресії; розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля; розвити навички надання і отримання допомоги.
В результаті роботи учні навчилися розпізнавати булінг і дружні піддражнювання; розробляти стратегії подолання булінгу; демонструвати емпатію до жертв насилля, припиняти булінг та звертатися по допомогу; називати джерела допомоги жертвам булінгу.

  

 13.11. 2019 на базі закладу відбувся майстер - клас для соціальних педагогів міста на тему: «Робота соціального педагога в проведенні інформаційно - просвітницької діяльності з питань профілактики булінгу в молодших класах». Метою заходу було: обмін досвідом роботи; сприяти формуванню вміння розпізнавати різні види булінгу; сприяти протистоянню різним видам насильства; формувати почуття гідності, гордості та поняття честі у стосунках; формувати дружні стосунки між учнями; сприяти оволодінню інформацією про юридичний захист та психологічну допомогу.

 

17.04 2019 року працівники психологічної служби закладу взяли участь у Творчій майстерні «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди- 2019 або як стати вчителем на мільйон» на якій провели майстер- клас «Манна феєрія». Метою заходу була популяризація перспективного педагогічного досвіду освітян, які стали переможцями X Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті- 2018» та X Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2019», що відбулися впродовж 2018- 2019 навчального року у м. Києві.

 

 

В КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст №20 ВМР" 22.03.2019 відбулося презентаційне заняття для педагогів закладу на тему: «Моя школа - моя зона комфорту. Зручний комфортний новий освітній простір». Працівники психологічної служби провели майстер - клас, метою якого було сприяти усвідомленню учасниками тренінгу необхідності самовдосконалення і прагнення до особистісного і професійного зростання, як умови життєвого благополуччя, навчити вчителя максимально використовувати свій особистісний потенціал через організацію власного життєвого простору.

 


 
22.01. 2019 0 17.00 відбулось засідання голів батьківського комітету навчального закладу, де психологічна служба провела майстер - клас з батьками учнів 1-11-х класів на тему: «Кінострічка родинного спілкування». 
Мета заходу: формувати у батьків родинні почуття, прищепити відчуття приналежності до народу з міцним родовим корінням, багатими традиціями, звичаями; прослухати поезії та пісні про сенс людського життя, розвивати творчі здібності, активність, творчу думку; розкрити значення родинного виховання в історичному і релігійному досвіді людства. Формувати переконаність нетлінності духовних скарбів народу, глибоку повагу до батьків, землі - годувальниці, до минувшини і сьогодення рідної України. Сприяти розвиткові творчих здібностей батьків, бажанню примножувати родинні традиції, берегти свою національну культуру.
 
 

 

 

Знайомство класних керівників 7-11 класів з програмою
 «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».
Мета якої: сприяти самопізнанню, самореалізації, самоствердженню і самовдосконаленню особистості учня; розвиток відповідальної і безпечної поведінки, умінь адекватного прийняття рішень у різних життєвих ситуаціях; визначення та формування громадянської позиції школяра.

 Заняття з елементами тренінгу (для учнів початкової школи) на тему: 

«Від усмішки стане всім тепліше». 

Мета: сприяти адаптації учнів до школи, позитивному входженню дітей у шкільне життя, розвиток емпатії та комунікабельності дітей, комфортного психологічного клімату у колективі; розвиток мислення, пам'яті, уваги, уяви, довільності дій.

 

Розпочато заняття по роботі гуртка «Крок назустріч» за освітньою програмою «Вирішення конфліктів мирним шляхом. Базові навички медіації » (для учнів 7-х класів )

 

Працівники психологічної служби закладу нагороджені подякою за зайняте ІІ місце у номінації «Найкращий психологічно - інформаційний стенд» фестивалю «Ефективний менеджмент психологічної служби в умовах децентралізації та реформування освіти» 

 

 

19.04.2018 відбувся нетворкінг для заступників директорів з навчально-виховної роботи ІІ - ІІІ ступеня м. Вінниці на тему: «Педагогіка партнерства через інтегральну психологію. Пластилінографія». 

 

26.03.2018р. відбулась психологічна майстерня для учнів 5-Г класу «Пластиліновий світ і геометричні фігури».  

 

 

23.03.2018 р. відбулась психологічна майстерня для педагогів «Нові освітні можливості. Пластиліновий світ»

 

22.03.2018 р. відбулась творча майстерня для батьків 3,4,5 класів «Нові освітні можливості. Пластиліновий світ». 

06.03.2018 р. відбулась психологічна майстерня для учнів 3-В класу «Пластиліновий світ та емоції» 

 

10.01.2018 відбулось методичне об'єднання соціальних педагогів міста на тему: «Збереження соціально-педагогічного захисту дітей в умовах соціально-політичної кризи в країні".

 

 

Отримано сертифікат за участь у ІХ Міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті - 2017" та активну інноваційну діяльність у підвищенні якості освітнього процесу 

 

 

 

Було проведено ряд занять з елементами тренінгу щодо толерантного ставлення один до одного 

 

 

Відбувся відкритий бінарний урок для учнів 11-Б класу на тему: "Емоції та почуття" 

 

  

Сокор Світлана Сергіївна (соціальний педагог) стала переможцем (увійшла в золоту десятку) всеукраїнського конкурсу сучасних освітян "Умію вчити". 

 

 

Участь у міжнародній виставці Інноватика в сучасній освіті

24-26 жовтня 2017 року

Представлення авторського майстер- класу в Art- room (кімната творчості ) Сокор С.С. «Ковдра ароматів».

 

 

16.05.2017 р. на «На ярмарку фахових сподівань » нагороджена грамотою Департаменту освіти Вінницької міської ради за зайняте І місце у конкурсі " Кращий соціальний педагог загальноосвітнього навчального закладу психологічної служби системи освіти у 2016 - 2017 н. р."

 

 

19.05. 2017 р. на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбулась Панорама освітній інновацій, де соціальний педагог закладу Сокор Світлана Сергіївна нагороджена сертифікатом за майстер - клас «Аромоетюд», який був проведений на VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017», м. Київ 16 березня. За якісну підготовку матеріалів,особистий внесок у перемогу у конкурсі за тематичною номінацією Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти -2017» відзначена подякою Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.
 

 


Проведено майстер-клас для педагогів комунального закладу на тему: «Аромо-саше»

 

 

 

16-18 березня 2017 року відбулась Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2017" (м. Київ), на якій наша школа отримала ЗОЛОТУ медаль за методичний посібник "Соціально-психологічні технології регуляції емоційних станів дітей, що опинилися в кризі" (Дремко І.П., Сокор С.С.). У рамках виставки пройшли майстер-класи "Манна феєрія" (Дремко І.П.) та "Аромо-саше" (Сокор С.С.)

 
 
 

 

Розпочато заняття з елементами тренінгу для унів 5-Б класу за програмою "Я - моє здоров'я - моє життя"

 

 

 

 

В рамках проведення інформаційно-роз'яснювального тижневика "Рівний-рівному" щодо впровадження інклюзивної освіти здійснюється анкетування для учнів, педагогів та батьків.

 

Декадник толератності 

Григорій Сковорода писав: «Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам першим люблю». Під таким гаслом в нашому закладі пройшов декадник толерантності, в рамках якого відбулися тематичні кола для учнів 6-х класів на тему: "Кожний чує лише те, що розуміє", заняття з елементами на тему: "Толерантність врятує світ".

 

Новини закладу