Головна Розклад уроків Оголошення Контакти Звернення громадян
Розділи сайту
Калейдоскоп подій

 

10.01.2018 відбулось методичне об'єднання соціальних педагогів міста на тему: «Збереження соціально-педагогічного захисту дітей в умовах соціально-політичної кризи в країні".

 

 

Отримано сертифікат за участь у ІХ Міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті - 2017" та активну інноваційну діяльність у підвищенні якості освітнього процесу 

 

 

 

Було проведено ряд занять з елементами тренінгу щодо толерантного ставлення один до одного 

 

 

Відбувся відкритий бінарний урок для учнів 11-Б класу на тему: "Емоції та почуття" 

 

  

Сокор Світлана Сергіївна (соціальний педагог) стала переможцем (увійшла в золоту десятку) всеукраїнського конкурсу сучасних освітян "Умію вчити". 

 

 

Участь у міжнародній виставці Інноватика в сучасній освіті

24-26 жовтня 2017 року

Представлення авторського майстер- класу в Art- room (кімната творчості ) Сокор С.С. «Ковдра ароматів».

 

 

16.05.2017 р. на «На ярмарку фахових сподівань » нагороджена грамотою Департаменту освіти Вінницької міської ради за зайняте І місце у конкурсі " Кращий соціальний педагог загальноосвітнього навчального закладу психологічної служби системи освіти у 2016 - 2017 н. р."

 

 

19.05. 2017 р. на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбулась Панорама освітній інновацій, де соціальний педагог закладу Сокор Світлана Сергіївна нагороджена сертифікатом за майстер - клас «Аромоетюд», який був проведений на VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017», м. Київ 16 березня. За якісну підготовку матеріалів,особистий внесок у перемогу у конкурсі за тематичною номінацією Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти -2017» відзначена подякою Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.
 

 


Проведено майстер-клас для педагогів комунального закладу на тему: «Аромо-саше»

 

 

 

16-18 березня 2017 року відбулась Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2017" (м. Київ), на якій наша школа отримала ЗОЛОТУ медаль за методичний посібник "Соціально-психологічні технології регуляції емоційних станів дітей, що опинилися в кризі" (Дремко І.П., Сокор С.С.). У рамках виставки пройшли майстер-класи "Манна феєрія" (Дремко І.П.) та "Аромо-саше" (Сокор С.С.)

 
 
 

 

Розпочато заняття з елементами тренінгу для унів 5-Б класу за програмою "Я - моє здоров'я - моє життя"

 

 

 

 

В рамках проведення інформаційно-роз'яснювального тижневика "Рівний-рівному" щодо впровадження інклюзивної освіти здійснюється анкетування для учнів, педагогів та батьків.

 

Декадник толератності 

Григорій Сковорода писав: «Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам першим люблю». Під таким гаслом в нашому закладі пройшов декадник толерантності, в рамках якого відбулися тематичні кола для учнів 6-х класів на тему: "Кожний чує лише те, що розуміє", заняття з елементами на тему: "Толерантність врятує світ".

 

Новини закладу
Корисні посилання
21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел.(0432) 68-89-97, 68-88-03 E-mail: sch20@galaxy.vn.ua vins20@ukr.net