Головна Майбутньому першокласнику Дистанційне навчання Оголошення Контакти Звернення громадян
Розділи сайту
Калейдоскоп подій

20.12.2021 Гра «Таємнича ніч Святого Миколая» 

 

17.12.2021 психологині організували спільно з шкільними омбудсменами та медіаторами флешмоб для підвищення загального емоційного стану для учнів та учениць початкових класів. Руханка - танок «Миколай». 

 

16.12.2021 відбувся круглий стіл для класних керівників 5-11-х класів на тему: «Безпечна школа. Маски булінгу». Практичний психолог та соціальний педагог провели вправи «Два яблука», «Біла ворона», «Камінь - ножиці - папір» та "Чому так стається". 

 

07.12.21 психологині Ірина Дремко та Світлана Сокор взяли участь у флешмобі до Дня української хустки. 

 

23.11.21 відбувся майстер-клас на тему «Гармонізація внутрішнього стану в умовах пандемії» для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти ВМТГ.
Проводили захід - Дремко І.П. (практичний психолог) та Сокор С.С. (соціальний педагог).

 

  Під час навчання з використанням технологій дистанційного навчання систематично проводяться вебінари з методистами Вінницького обласного центру практичної психології та соціальної роботи

 

 

З метою оптимізації організаційно-методичного напряму діяльності працівників психологічної служби Сокор Світлана Сергіївна та Дремко Ірина Петрівна, першими в м. Вінниця приймають участь в on-line методичному семінарі на тему: «Застосування Google-форм при заповненні документації практичного психолога, соціального педагога в умовах дистанційної діяльності в період поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні» та апробують електронні форми фахової документації.

 

Психологічна служба закладу приймала участь у Всеукраїнському освітньому афілійованому оn -line марафоні mini - EdCamp Kozjatyn!
10 жовтня 2020 року на тему: «Формування компетентного громадянина в сучасних умовах».
Дремко Ірина Петрівна, практичний психолог та Сокор Світлана Сергіївна, соціальний педагог провели партнерську сесію у веблокації «Відповідальність» для учасників і учасниць практичних психологів і соціальних педагогів України,на тему: «Гармонізація емоційного стану в умовах пандемії. Життєвий ресурс поряд».


 

 

05.03. 2020р. наші партнери з Польщі завітали до кабінету психологічної служби. Працівники продемонстрували «куточок розвантаження», де розмішені світлові столики, для зняття емоційної напруги та «Лава примирення», яка надає можливість бути толерантними до думки інших, вирішувати конфлікти, брати відповідальність за побудову миру, дотримуватися рівних прав чоловіків/хлопців та жінок/дівчат. 

09.01.2020 працівники психологічної служби підготували та провели з класними керівниками закладу 1-11 кл. майстер - клас на тему «Мішечки гармонії». 

 

Протягом новорічних свят працівники психологічної служби для педагогів закладу провели проект «Подарунок від таємничого Санти », де кожен учасник підготував та порадував подарунком свого нового друга. 

 

Питання сьогодення - побудова безпечного, мирного освітнього простору, де всім дітям комфортно. Це передбачає впровадження в систему освіти технології вирішення конфліктів шляхом співробітництва. В навчальному закладі освітній простір забезпечує особисту мирну стратегію поведінки в конфлікті «Лавкою примирення ». Хто посварився з другом - гайда на лавку миритися! 

 

 17.12.2019 р працівники психологічної служби проводили творчу майстерню «Мішечок гармонії» в рамках семінару голів методичних об'єднань класних керівників міста Вінниці.

 

26.11.2019 на педагогічній раді працівники психологічної служби провели ділову гру «Проектування моделі сучасного вчителя», де кожна група розглядала нові ролі сучасного педагога та якості, які йому притаманні. 

 

 

У закладі розпочато інформаційно - просвітницьку гру «Ліза та її друзі подорожують світом», для дітей молодшого та середнього шкільного віку про проблему торгівлі людьми і правила безпечних подорожей. Гра також торкається питань толерантності, командної роботи та розвитку лідерських навичок у команді.

 

17.04 2019 року працівники психологічної служби закладу взяли участь у Творчій майстерні «Школа педагогічної майстерності: Сучасні тренди- 2019 або як стати вчителем на мільйон» на якій провели майстер- клас «Манна феєрія». Метою заходу була популяризація перспективного педагогічного досвіду освітян, які стали переможцями X Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті- 2018» та X Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2019», що відбулися впродовж 2018- 2019 навчального року у м. Києві.

 

  В КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст №20 ВМР" 22.03.2019 відбулося презентаційне заняття для педагогів закладу на тему: «Моя школа - моя зона комфорту. Зручний комфортний новий освітній простір». Працівники психологічної служби провели майстер - клас, метою якого було сприяти усвідомленню учасниками тренінгу необхідності самовдосконалення і прагнення до особистісного і професійного зростання, як умови життєвого благополуччя, навчити вчителя максимально використовувати свій особистісний потенціал через організацію власного життєвого простору.

 

22.01. 2019 0 17.00 відбулось засідання голів батьківського комітету навчального закладу, де психологічна служба провела майстер - клас з батьками учнів 1-11-х класів на тему: «Кінострічка родинного спілкування». 

Мета заходу: формувати у батьків родинні почуття, прищепити відчуття приналежності до народу з міцним родовим корінням, багатими традиціями, звичаями; прослухати поезії та пісні про сенс людського життя, розвивати творчі здібності, активність, творчу думку; розкрити значення родинного виховання в історичному і релігійному досвіді людства. Формувати переконаність нетлінності духовних скарбів народу, глибоку повагу до батьків, землі - годувальниці, до минувшини і сьогодення рідної України. Сприяти розвиткові творчих здібностей батьків, бажанню примножувати родинні традиції, берегти свою національну культуру.

 

Знайомство класних керівників 7-11 класів з програмою
«Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».
Мета якої: сприяти самопізнанню, самореалізації, самоствердженню і самовдосконаленню особистості учня; розвиток відповідальної і безпечної поведінки, умінь адекватного прийняття рішень у різних життєвих ситуаціях; визначення та формування громадянської позиції школяра.

 

 

Працівники психологічної служби закладу нагороджені подякою за зайняте ІІ місце у номінації «Найкращий психологічно - інформаційний стенд» фестивалю «Ефективний менеджмент психологічної служби в умовах децентралізації та реформування освіти» 

19.04.2018 відбувся нетворкінг для заступників директорів з навчально-виховної роботи ІІ - ІІІ ступеня м. Вінниці на тему: «Педагогіка партнерства через інтегральну психологію. Пластилінографія». 

 

  

26.03.2018р. відбулась психологічна майстерня для учнів 5-Г класу «Пластиліновий світ і геометричні фігури».  

 

23.03.2018 р. відбулась психологічна майстерня для педагогів «Нові освітні можливості. Пластиліновий світ» 

 

 

22.03.2018 р. відбулась творча майстерня для батьків 3,4,5 класів «Нові освітні можливості. Пластиліновий світ».

 

 

 

19 березня 2018 року на базі закладу проведено семінар - тренінг по методиці впровадження програми виховних заходів "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція" з питань попередження торгівлі людьми. Тренер - Дремко І.П., практичний психолог закладу 

 

 

 

 В рамках проекту «Формування психологічної культури спілкування як чинник позитивного мікроклімату в шкільному середовищі» проведено майстер - клас для молодих педагогів закладу.

 

 

Отримано сертифікат за участь у ІХ Міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті - 2017" та активну інноваційну діяльність у підвищенні якості освітнього процесу

 

 

 

Було проведено ряд занять з елементами тренінгу щодо толерантного ставлення один до одного

 

 

Відбувся відкритий бінарний урок для учнів 11-Б класу на тему: "Емоції та почуття" 

 

 

 Дремко Ірина Петрівна (шкільний психолог) стала переможцем (увійшла в золоту десятку) всеукраїнського конкурсу сучасних освітян "Умію вчити". 

 

 

Участь у міжнародній виставці Інноватика в сучасній освіті

24-26 жовтня 2017 року

Представлення авторського майстер- класу в Art- room (кімната творчості ) Дремко І.П. «Кольорова мрія».

 

  

 

19.05. 2017 р. на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбулась Панорама освітній інновацій, де практичний психолог закладу Дремко Ірина Петрівна нагороджена сертифікатом за майстер - клас «Манна феєрія», який був проведений на VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017», м. Київ 16 березня. За якісну підготовку матеріалів,особистий внесок у перемогу у конкурсі за тематичною номінацією Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти -2017» відзначена подякою Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

 

 

Проведено майстер-клас для педагогів комунального закладу на тему: «Манна феєрія»

 

 

 

16-18 березня 2017 року відбулась Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2017" (м. Київ), на якій наша школа отримала ЗОЛОТУ медаль за методичний посібник "Соціально-психологічні технології регуляції емоційних станів дітей, що опинилися в кризі" (Дремко І.П., Сокор С.С.). У рамках виставки пройшли майстер-класи "Манна феєрія" (Дремко І.П.) та "Аромо-саше" (Сокор С.С.)

 
 

 

В рамках проведення інформаційно-роз'яснювального тижневика "Рівний-рівному" щодо впровадження інклюзивної освіти здійснюється анкетування для учнів, педагогів та батьків.

 

Декадник толератності

Григорій Сковорода писав: «Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам першим люблю». Під таким гаслом в нашому закладі проходить декадник толерантності, в рамках якого відбулися заняття з елементами на тему: "Толерантність врятує світ".

 

Новини закладу
Корисні посилання
21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел. 097-365-20-20 E-mail: headmaster@sch20.vin.ua