Головна Майбутнім першокласникам Оголошення Контакти Звернення громадян
Калейдоскоп подій

19.04.2018 відбувся нетворкінг для заступників директорів з навчально-виховної роботи ІІ - ІІІ ступеня м. Вінниці на тему: «Педагогіка партнерства через інтегральну психологію. Пластилінографія».

26.03.2018р. відбулась психологічна майстерня для учнів 5-Г класу «Пластиліновий світ і геометричні фігури».

23.03.2018 р. відбулась психологічна майстерня для педагогів «Нові освітні можливості. Пластиліновий світ»

22.03.2018 р. відбулась творча майстерня для батьків 3,4,5 класів «Нові освітні можливості. Пластиліновий світ».

19 березня 2018 року на базі закладу проведено семінар - тренінг по методиці впровадження програми виховних заходів "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція" з питань попередження торгівлі людьми. Тренер - Дремко І.П., практичний психолог закладу

В рамках проекту «Формування психологічної культури спілкування як чинник позитивного мікроклімату в шкільному середовищі» проведено майстер - клас для молодих педагогів закладу.

Отримано сертифікат за участь у ІХ Міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті - 2017" та активну інноваційну діяльність у підвищенні якості освітнього процесу

Було проведено ряд занять з елементами тренінгу щодо толерантного ставлення один до одного

Відбувся відкритий бінарний урок для учнів 11-Б класу на тему: "Емоції та почуття"

Дремко Ірина Петрівна (шкільний психолог) стала переможцем (увійшла в золоту десятку) всеукраїнського конкурсу сучасних освітян "Умію вчити".

Участь у міжнародній виставці Інноватика в сучасній освіті

24-26 жовтня 2017 року

Представлення авторського майстер- класу в Art- room (кімната творчості ) Дремко І.П. «Кольорова мрія».

19.05. 2017 р. на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбулась Панорама освітній інновацій, де практичний психолог закладу Дремко Ірина Петрівна нагороджена сертифікатом за майстер - клас «Манна феєрія», який був проведений на VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017», м. Київ 16 березня. За якісну підготовку матеріалів,особистий внесок у перемогу у конкурсі за тематичною номінацією Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти -2017» відзначена подякою Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

Проведено майстер-клас для педагогів комунального закладу на тему: «Манна феєрія»

16-18 березня 2017 року відбулась Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2017" (м. Київ), на якій наша школа отримала ЗОЛОТУ медаль за методичний посібник "Соціально-психологічні технології регуляції емоційних станів дітей, що опинилися в кризі" (Дремко І.П., Сокор С.С.). У рамках виставки пройшли майстер-класи "Манна феєрія" (Дремко І.П.) та "Аромо-саше" (Сокор С.С.)

В рамках проведення інформаційно-роз'яснювального тижневика "Рівний-рівному" щодо впровадження інклюзивної освіти здійснюється анкетування для учнів, педагогів та батьків.

Декадник толератності

Григорій Сковорода писав: «Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам першим люблю». Під таким гаслом в нашому закладі проходить декадник толерантності, в рамках якого відбулися заняття з елементами на тему: "Толерантність врятує світ".