Головна Історія закладу Шкільна символіка Контакти Звернення громадян
Калейдоскоп подій

19.05. 2017 р. на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» відбулась Панорама освітній інновацій, де практичний психолог закладу Дремко Ірина Петрівна нагороджена сертифікатом за майстер - клас «Манна феєрія», який був проведений на VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017», м. Київ 16 березня. За якісну підготовку матеріалів,особистий внесок у перемогу у конкурсі за тематичною номінацією Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти -2017» відзначена подякою Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

Проведено майстер-клас для педагогів комунального закладу на тему: «Манна феєрія»

16-18 березня 2017 року відбулась Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2017" (м. Київ), на якій наша школа отримала ЗОЛОТУ медаль за методичний посібник "Соціально-психологічні технології регуляції емоційних станів дітей, що опинилися в кризі" (Дремко І.П., Сокор С.С.). У рамках виставки пройшли майстер-класи "Манна феєрія" (Дремко І.П.) та "Аромо-саше" (Сокор С.С.)

В рамках проведення інформаційно-роз'яснювального тижневика "Рівний-рівному" щодо впровадження інклюзивної освіти здійснюється анкетування для учнів, педагогів та батьків.

Декадник толератності

Григорій Сковорода писав: «Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам першим люблю». Під таким гаслом в нашому закладі проходить декадник толерантності, в рамках якого відбулися заняття з елементами на тему: "Толерантність врятує світ".

21023, м.Вінниця, вул. Блюхера, 250 тел.(0432) 68-89-97, 68-88-03 E-mail: s20@edu.vn.ua vins20@ukr.net