Головна Майбутнім першокласникам Оголошення Контакти Звернення громадян
Робототехніка
   Впровадження робототехніки у освітній процес робить навчання цікавим, продуктивним та захоплюючим, адже на уроках учні самостійно створюють роботів і програмують їх на виконання певних дій, таким чином, відбувається усвідомлення зв`язку між програмою і діями робота. Це дає можливість давати дітям основи програмування, щоуроку ускладнюючи завдання і поглиблюючи знання. Також робототехніка допомагає задовольнити потребу у навчанні дітей природничим наукам, інженерії, математики - учні відкривають для себе певні закономірності і фактори, якими вони пов'язуються між собою. За прогнозами фахівців робототехніка найближчим часом стане окремим предметом у школі, що дасть змогу швидко і якісно адаптувати дітей до сучасних умов розвитку інформаційних технологій і в подальшому стати конкурентоспроможними фахівцями ІТ-індустрії.
   У 2017-2018 році за підтримки батьківської громади в учнів школи з'явилася можливість вивчати основи робототехніки. У лютому 2018 року було придбано перший робот lego mindstorms ev3 education (базовий та ресурсний набори), обладнано поле для робототехніки. Також учителі інформатики підвищують свій фаховий рівень з питань впровадження робототехніки у м. Києві (Наконечний О.О., Слушний О.М., Мамчур А.Т.). О.М. Слушний також пройшов навчання "Основи робототехніки в контексті STEM" на базі комунального вищого навчального закладу "Вінницька академія непервної освіти".