Головна Майбутньому першокласнику Дистанційне навчання Оголошення Контакти Звернення громадян
Розділи сайту
Барвінок
Пришкільний табір «Барвінок»
комунального закладу
«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20
Вінницької міської ради»
 
 
  
З 08 по 25 червня 2021 року на базі закладу працював пришкільний табір з денним перебуванням дітей «Барвінок».
Начальник табору - Місяць С.М., заступник начальника табору - Ванжула О.В.
Всього в таборі відпочивало 180 дітей 2-5 класів.
Діти були об'єднані у дванадцять загонів:
І загін «Веселка»
Вихователі: Андреєва Інна Анатоліївна, Циркун Галина Сергіївна, Павлюк Тетяна Іванівна, Вовк Лариса Миколаївна;
ІІ загін «Бджілка»
Вихователі: Герасимович Ірина Станіславівна, Вербіловська Ірина Миколаївна, Березовська Альона Миколаївна, Головня Ірина Володимирівна
IІІ загін «Невгамовні»
Вихователі: Шарапова Галина Петрівна, Дода Людмила Григорівна, Бабчинська Маргарита Віталіївна, Панченко Наталя Іванівна;
ІV загін «Капітошки»
Вихователі: Юрченко Наталя Василівна, Кукса Лариса Володимирівна, Сиротіна Ольга Леонідівна, Мірчук Людмила Василівна;
V загін «Смішарики»
Вихователі: Броннікова Єлизавета В'ячеславівна, Шірпал Вікторія Сергіївна, Науменко Вікторія Віталіївна, Лисак Богдан Володимирович;
VІ загін «Сонцеграй»
Вихователі: Зайцева Людмила Сергіївна, Матюха Альона Андріївна, Рознюк Людмила Василівна, Рознюк Олег Петрович;
VІІ загін «Сонцеграй»
Вихователі: Саранчук Віта Віталіївна, Братко Владіслав Володимирович, Босенко Ольга Петрівна, Бадзюк Валентина Вікторівна, Кльофас Ганна Вікторівна;
VІІІ загін «Пізнайки»
Вихователі: Олійник Інна Юріївна, Літв'якова Інна Дмитрівна, Шаповал Ярослав Юрійович, Гура Ганна Олегівна;
ІХ загін «Нотограй»
Вихователі: Гусак Тетяна Олександрівна, Бубелянчик Марина Валеріївна, Ярошевська Валентина Михайлівна, Гоцюк Наталія Андріївна;
Х загін «Rainbow»
Вихователі: Редчук Лариса Олександрівна, Трач Оксана Василівна, Сулима Маргарита Андріївна, Балух Ольга Володимирівна;
ХІ загін «Coca Cola »
Вихователі: Суліменко Віолетта Олегівна, Мамчур Алла Тимофіївна, Слободянюк Ірина Сергіївна, Гнатенко Олена Андріївна;
ХІI загін «Kind Kids »
Вихователі: Варваріна Оксано Іллівна, Шевченко Світлана Валеріївна; Парамзіна Ірина Сергіївна, Колесник Олена Петрівна.

У таборі діти активно відпочивали, відвідували заклади культури, розважальні центри, роз виважали творчі здібності, нахили та уміння, удосконалювали фізичні навички, виховували навички здорового способу життя.

Щоденно в таборі працювали психолог Дремко І. П. та соціальний педагог Сокур С.С., які проводили психологічні заняття з елементами тренінгу, що допомагали дітям здружитися, пізнати себе, навколишній світ, бути розкутими, вільно почувати себе в колективі.
Учителі фізичного виховання Пламаділ О.В., Задачін С.І., Бойко В.Л., Кирган Д.М. проводили ранкову зарядку, ЛФК (гімнастику для очей, ортопедичні вправи, вправи для хребта), спортивні ігри на свіжому повітрі.
 Керівники гуртків: Тітова О.П., Парамзіна С.В., Костюк О.М., Самсонюк О.М., Рафалюк З.Д., Часник Т.М., Ткаченко А.О., Попова Л.В., Сергієнко Н.В., Канюк В.М., Стукаленко Л.В., Церковний І.Л., Сергеєв О.В. кожен день перебування дітей у таборі робили особливим і неповторним.
Здорове, смачне харчування дітей організовували працівники нашої їдальні: кухар-бригадир Гнатюк Лариса Володимирівна, повари: Загоруйко Ірина Василівна, Чорноуз Надія Вікторівна. Порядок у їдальні забезпечує Вермінська Наталія Петрівна.
Усі працівники закладу старалися зробити так, щоб дітям запам'ятався кожен день, проведений в таборі.
 
Розпочали ми свою роботу із «Дня знайомства». Діти познайомилися із вихователями, побачили кімнати, в яких вони проведуть табірні дні, прослухали бесіди з безпеки життя та правил поведінки під час проведення заходів, вивчили загонові девізи, промовки, табірні пісні, спланували свою роботу, вихователі провели анкетування з метою вивчення інтересів та нахилів дітей.
Урочисте відкриття табору відбулося 09.06.2021 в «День народження табору». Цей день запам'ятався цікавими розвагами. Для вихованців силами вихователів, керівників гуртків було влаштовано театралізоване дійство з казковими героями, які проводили різні змагання, конкурси. Також діти стали учасниками ігрової програми «Веселе літо».
У «День театру» вихованці табору відвідали театр ім.М.Садовського. Також цього дня кожен загін підготував виставу на довільну тему: від постановок класичних творів до сучасних сценок. Свято, що пройшло у вигляді конкурсу «Юні театрали», дуже сподобалось. Усі загони стали переможцями конкурсу в різних шести номінаціях.
«День юного художника» запам'ятався конкурсом «Малюнок на асфальті», що проходив під назвою «Розмалюю Україну кольорами щастя». Конкурс приурочили 30-річчю Незалежності України. Малювали всі, навіть ті, хто не дуже добре вміє малювати. Малювали і захищали свої малюнки, адже в них вони хотіли показати свій світогляд, своє бачення проблем сучасного життя, свої мрії про майбутнє України.
П'ятий день роботи табору - «День науки». Усі вихованці змогли взяти участь у квесті «Відкриваємо світ науки». Також в таборі пройшла виставка дитячих поробок, в загонах відбулася вікторина «Цікава наука»
У «День безпеки» наших вихованців медична сестра Обжилянська Н.О. навчила надавати першу невідкладну допомогу, вихователі провели тренування з евакуації. Також в цей день діти переглянули виступ агітбригади «Агенти 101».

Дитинство без казки неможливе. Отож, 15.06.2021 р. табірний день пройшов під назвою «День казки». Вихованці підготували казкові вистави у кожному загоні, які презентували на святі «Казка на сучасний лад». Цього дня діти відвідували Вінницький краєзнавчий музей.
16.06.2021р. - «День добра». Цей день почався із занять в загонах «Добро починається з тебе», які організували і провели вихователі. Пройшли загальнотабірні заходи: вікторина «Добре робиш - добре буде» та квест «На зустріч добрим справам». Відвідали Подільський зоопарк.
Ніщо у світі не замінить спілкування з книгою. Тому наступний день носив назву «День читача». Саме в цей день діти відвідали бібліотеки № 18. Також вихованці стали учасниками інтелектуальної гри «У світі книжок», яку підготували шкільні бібліотекарі.
Свято пісні організували Рафалюк З.Д. і Часник Т.М. для нашого табору в «День пісні»: були проведені конкурси «Голос табору» та «Відгадай мелодію», в якому брали участь не тільки вихованці, але й вихователі, переможці були нагороджені символічними медалями. Діти переглянули мультфільм «Лука» у 3D форматі в кінотеатрі «Родина».

22.06.2021р. - «День музею». В загонах дітям вихователі провели віртуальні екскурсії музеями світу. Цього дня вихованці відвідали Музей Повітряних Сил Збройних Сил України, взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави.

Цікавим для дітей був і «День смайлика». Вихованці табору взяли участь у конкурсі «Шоу сміхотунів», відвідали планетарій.
В «День здоров'я» вихованці табору взяли участь в спортивних іграх «Сильні, сміливі, спритні», а також відвідали аквапарк.
В «День закриття табору» дітям було радісно і сумно, не хотілося прощатися з табором, з друзями, з вихователями. Для вихованців був проведений квест «Прощай, табірне літо». Відбулася підсумкова святкова лінійка та святковий концерт. 
 
Новини закладу
Корисні посилання
21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел. 097-365-20-20 E-mail: headmaster@sch20.vin.ua