Головна Розклад уроків Оголошення Контакти Звернення громадян
Розділи сайту
Барвінок
З 06 по 23 червня 2017 року на базі закладу працював пришкільний табір з денним перебуванням дітей «Барвінок».
Начальником табору було призначено Місяць С.М., заступником начальника табору - Ванжулу О.В.
Всього в таборі відпочивало 150 дітей 2-5 класів, серед них:
Діти були розподілені у шість загонів:
І загін «Веселка»
Вихователі: Зварич Олена Іванівна, Павлюк Тетяна Іванівна, Панченко Наталія Іванівна, Бантюк Катерина Олександрівна
ІІ загін «Сонечко»
Вихователі: Коцюруба Ольга Миколаївна, Бубелянчик Марина Валеріївна, Головня Ірина Володимирівна, Гоцюк Наталія Андріївна
ІІІ загін «Струмочок»
Вихователі: Шевченко Світлана Валеріївна, Редчук Лариса Олександрівна , Ярошевська Валентина Михайлівна, Лучкова Лариса Василівна
ІV загін «Дивосвіт»
Вихователі: Лейченко Антоніна Володимирівна, Стахміч Інна Павлівна, Сиротіна Ольга Леонідівна, Попова Леся Вікторівна
V загін «Невгамовні»
Вихователі: Бадзюк Валентина Вікторівна, Дода Людмила Григорівна, Вовк Лариса Миколаївна, Андреєва Інна Анатоліївна
VІ загін «Смайлик»
Вихователі: Босенко Ольга Петрівна, Гура Таїса Дмитрівна, Слободянюк Ірина Сергіївна, Мамчур Алла Тимофіївна
У таборі діти не лише відпочивали, відвідували заклади культури, розважальні центри, але й розвивати творчі здібності, нахили та уміння, удосконалювати фізичні навички, виховували навички здорового способу життя.
 
 
 
 
 
На виконання Закону України від 04.09.2008 р. № 375-V «Про оздоровлення та відпочинок дітей», наказу Міністерства освіти і науки України від 07.02.2013 року №121 «Про забезпечення права дітей на оздоровлення та відпочинок в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, підпорядкованих органам управління освітою», наказу Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 22.04.2014 р. № 234 «Про організацію заходів з відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2014 року», рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 29.06.2014 р. № 1234 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей м. Вінниця влітку 2014 року», наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради від 27.05.2014 р. № 389 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2014року» та з метою належної підготовки та проведення оздоровчої літньої кампанії у 2014 році, додержання законодавства щодо з 03 по 20 червня 2014 року працював пришкільний табір з денним перебуванням дітей «Барвінок».
Начальником табору було призначено Варваріну О.І., заступником начальника табору - Ванжулу О.В.
Всього в таборі відпочивало 180 дітей 2-5 класів, серед них:
Діти були розподілені у сім загонів: 
І загін - «Зорепад» (вихователі: Березовська А.М., Головня І.В., Вовк Л.М., Колесник О.П. );
ІІ загін - «Вітерець» (вихователі: Трач О.В., Шевченко С.В., Гусак Т.О., Медвецька В.І.);
ІІІ загін - «Смайлики» (вихователі: Сішко М.Л., Сольська Л.П., Бубелянчик М.В., Притулюк Н.В.);
ІV загін - «Краплинки» (вихователі: Гнатенко О.А., Слободянюк І.С., Панченко Н.І., Гоцюк Н.А.);
V загін - «Гномики» (вихователі: Босенко О.П., Скуратова І.А., Сиротіна О.Л., Ярошевська В.М.).
VІ загін - «Соняшники» (вихователі: Андреєва І.А., Циркун Г.С., Лейченко А.В., Стахова О.М.);
VІІ загін - «220V» (вихователі: Братко В.В., Вербіловська І.М., Герасимович І.М., Парамзіна І.С.).
Вся робота в таборі проводилася відповідно до плану, який був затверджений директором департаменту освіти В.В. Буняком.
Велику підтримку в організації роботи табору, у вирішенні невідкладних питань, оформленні документації надавали директор закладу Малінін В.В. та заступник директора з виховної роботи Гаврилюк К. А.
Щоденно в таборі працювали психолог Дремко І. П. та соціальний працівник Сокур С.С., які проводили психологічні заняття з елементами тренінгу, що допомогло дітям здружитися, пізнати себе, навколишній світ, бути розкутими, вільно почувати себе в колективі. А також щоденно лікар Хорольський Є.Е., медична сестра Безчеснюк О.С., вихователі, учителі фізичного виховання Пламаділ О.В., Голуб Г.С., Дерегуз А.І. проводили ЛФК (гімнастику для очей, ортопедичні вправи, вправи для хребта).
Розвивати творчі здібності дітей, їх нахили та уміння, удосконалювати фізичні навички, прививати любов до спорту нам допомагали справжні майстри своєї справи - керівники гуртків: Тітова О.П., Дзигаленко Л.М., Парамзіна С.В., Рафалюк З.Д., Часник Т.М., Сергієнко Н.В., Пламаділ О.В., Голуб Г.С., ДерегузА.І.
Здорове, смачне харчування дітей було організоване працівниками нашої їдальні: кухарем-бригадиром Місевич Любов'ю Григорівною та поварами: Загоруйко Іриною Василівною, Чорноуз Надією Вікторівною.
Підтримували чистоту і здійснювали прибирання в таборі технічні працівники: Медведєва З.М., Терземан О.М., Василишена В.Ю., Павлюк О.І., Рожук О.М.
Всі працівники закладу старалися зробити так, щоб дітям запам'ятався кожен день проведений в таборі.
Розпочали ми свою роботу із «Дня знайомства». Діти познайомилися із вихователями, побачили кімнати, в яких вони проведуть табірні дні, прослухали бесіди з безпеки життя та правил поведінки під час проведення заходів, вивчили загонові девізи, промовки, табірні пісні, спланували свою роботу, вихователі провели анкетування з метою вивчення інтересів та нахилів дітей. В цей день в табір приїздили представники Центру підліткових клубів з розважальною програмою. 
Урочисте відкриття табору відбулося 04.06.2014 в «День народження табору». Цей день запам'ятався цікавими розвагами. Для вихованців силами вихователів, керівників гуртків було влаштовано театралізоване дійство з казковими піратами, які проводили різні змагання, конкурси. Також був проведений конкурс «Вгадай мелодію». Найактивніші учасники конкурсу отримали заохочувальні призи, а переможці - символічні медалі. 
В «День здоров'я» вихованці табору взяли участь в спортивних змаганнях «Сильні. Сміливі, спритні», а також відвідали аквапарк. 
«День юного художника» запам'ятався конкурсом «Малюнок на асфальті».
Малювали всі, навіть ті, хто не дуже добре вміє малювати. Малювали і захищали свої малюнки, адже в них вони хотіли показати свій світогляд, своє 
бачення проблем сучасного життя, свої мрії. Також в таборі пройшло розважальне шоу театру «Арлекін», від якого вихованці отримали масу задоволень.
П'ятий день роботи табору - «День добра» - пройшов під гаслом «Твори добро». В загонах провили вихователі бесіди про добро, добрі справи, милосердя. Усі вихованці змогли взяти участь в ігровій програмі «Вогники добра». Також в цей день вихованці переглянули виставу «В дикому царстві синій птах».
Ніщо у світі не замінить спілкування з книгою. Тому наступний день носив назву «День читача». Саме в цей день діти відвідали бібліотеки №16 - І-ІV загони та №17 - V-VII загони. Також вихованці стали учасниками інтелектуальної гри «Стежинами книг». Переможці гри - загін №3 «Смайлики».
А в «День безпеки» наші вихованці зустрілися з працівниками ДАІ, навчилися надавати першу невідкладну допомогу, провели тренування з евакуації. Також в цей день діти взяли участь в квесті «Безпечний світ», який проходив на території табору і учасниками були команди усіх загонів.
Всі вихованці табору люблять фізкультуру, а деякі з них уже серйозно займаються спортом. В таборі цікаво пройшов «День спорту». Зранку табір відвідали представники ВМПДЮ ім. Лялі Ратушної з ігровою програмою, а в другій половині дня діти мали змогу дві години розважатись в «Дитячій планеті».
Свято пісні організували Рафалюк З.Д. і Часник Т.М. для нашого
табору в «День пісні»: були проведені конкурси «Голос табору» та «Караоке на майдані», в якому брали участь не тільки вихованці, але й вихователі, переможці були нагороджені символічними медалями. Також задоволення отримали діти від перегляду естрадно-ігрового шоу «Літо навколо світу», яке для вихованців табору представили артисти Вінницької обласної філармонії.
Цікавим для дітей був і «День еколога». Вихованці табору відвідали виставку екзотичних тварин «Джунглі», підготували виставку фотогазет «У світі дикої природи». Також в загонах пройшли вікторини «В світі флори і фауни».
Весь табір брав участь у «Дні танцю», кожному загону Сергієнко Н.В. поставила танець для проведення конкурсу «Майданс». Важко було обрати загін-переможець, всі загони нагородили подарунками, а кращим танцюристам вручили символічні медалі. Уже традиційно для табірної зміни обирається не тільки табірна пісня, але й табірний танець. Завершився цей день концертною програмою за участю вихованців табору.
Справжні туристи, кандидати в майстри спорту на чолі з Голуб Г.С. та Дерегузом А.І. організували «День туризму». Діти навчилися в'язати вузли, долати перешкоди. У цей день вихованці відвідали «Лабіринт ілюзій».
В «День закриття табору» дітям було радісно і сумно, не хотілося прощатися з табором, з друзями, з вихователями. Відбулося свято «Прощай, 
табірне літо». Діти отримали на згадку подарунки, диски з фотографіями, а на згадку про табірне літо кожний загін залишив свою фотогазету.
Новини закладу
Корисні посилання
21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел.(0432) 68-89-97, 68-88-03 E-mail: sch20@galaxy.vn.ua vins20@ukr.net