Головна Майбутньому першокласнику Пам'ятки населенню Оголошення Контакти Звернення громадян
Барвінок

Табір «Барвінок»

Пришкільний табір «Барвінок» з денним перебуванням дітей при комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради» працював з 03 по 21 червня 2019 року, в ньому відпочило і оздоровилось 150 учнів 2-5 класів.
Начальником табору працювала Місяць С.М., заступником начальника табору - Ванжула О.В.
Діти були розподілені у шість загонів:
І загін «Євродіти»
                      Панченко Наталія Іванівна
                      Зайцева Людмила Сергіївна
                      Бантюк Катерина Олександрівна
VІ загін «Helpful Friends»
Вихователі: Циркун Галина Сергіївна
                       Варваріна Оксана Іллівна
                       Шевченко Світлана Валеріївна
                       Наконечна Ярослава Василівна

Вся робота в таборі проводилася відповідно до плану, який був затверджений директором Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксаною Яценко.
Велику підтримку в організації роботи табору, у вирішенні невідкладних питань, оформленні документації надавали директор закладу Малінін В.В. та заступник директора з виховної роботи Гаврилюк К. А.
Щоденно в таборі працювали психолог Дремко І. П. та соціальний працівник Сокур С.С., які проводили психологічні заняття з елементами тренінгу, що допомогло дітям здружитися, пізнати себе, навколишній світ, бути розкутими, вільно почувати себе в колективі. А також щоденно медична сестра Правдюк Н.О., вихователі, учителі фізичного виховання Пламаділ О.В., Голуб Г.С., Каретіна А.О., Кирган Д.М., Бойко В.Л., Задачін С.І. проводили ЛФК (гімнастику для очей, ортопедичні вправи, вправи для хребта).
Розвивати творчі здібності дітей, їх нахили та уміння, удосконалювати фізичні навички, прививати любов до спорту нам допомагали справжні майстри своєї справи - керівники гуртків: Тітова О.П., Костюк О.М., Слободянюк І.С., Дрейчук О.В., Канюк В.М., Лейченко А.В., Кукса Л.В., Наконечний О.О., Гнатенко О.А., Рафалюк З.Д., Часник Т.М., Пламаділ О.В., Голуб Г.С., Кирган Д.М., Каретіна А.О., Задачін С.І., Бойко В.Л.
Завжди цікаві заняття готувала для дітей завідувачка шкільною бібліотекою Василишена В.Ю.
Здорове, смачне харчування дітей було організоване працівниками нашої їдальні: кухарем-бригадиром Місевич Любов'ю Григорівною та поваром: Чорноуз Надією Вікторівною.
Підтримували чистоту і здійснювали прибирання в таборі технічні працівники: Медведєва З.М., Терземан О.М., Мрищук Л.А., Павлюк О.І., Присяжнюк Т.В., Марущак Л.П.
Всі працівники закладу старалися зробити так, щоб дітям запам'ятався кожен день проведений в таборі.
Незабутнім цього року став відпочинок для вихованців табору завдяки співробітництва закладу з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «АЙСЕК в Україні». В рамках міжнародної програми стажувань AIESEC в таборі працювали два волонтери: представник Туреччини та представник Китаю. Діти відразу налагодили з ними тісних зв'язок у спілкуванні, мовний бар'єр не став цьому на заваді. І волонтери, і вихованці залишилися в захваті від спільного перебування в нашому таборі.
За час роботи табору «Барвінок» для дітей були проведені:
─ конкурси «Малюнок на асфальті», «Свято талантів», «Дитяча майстерня»;
─ спортивні ігри та естафети;
─ психологічні тренінги;
─ заняття гуртків за інтересами (музичний, спортивний, хореографічний, «Спілкуємось англійською», гурток інформатики та роботехніки);
─ майстер-класи «Квілінг», «Орігамі», «Чудесна стрічка»;
─ виставка поробок «Місто майстрів»;
─ квест «Золотий ключик»;
─ екскурсія в аквапарк «Маяк», відвідування «Дитячої планети», «Ігроманії», бібліотек, пожежної частини №4;
─ зустрічі з артистами лялькового театру, театру «Арлекін», артистами цирку «Ярослав», театрів «Вояж», «Андрійко», артистами філармонії, групою Юрій Воронюк та ляльки-велетні, учасниками центру підліткових клубів та аніматорів, дитячими омбудсменами, працівниками патрульної поліції.
Вихователі та їх вихованці проявляли велику винахідливість, фантазію, творчість, робили все для того, щоб було цікаво, весело, щоб запам'ятався кожний день проведений в таборі: «День знайомства», «День народження табору», «День здоров'я», «День юного художника», «День добра», «День казки», «День читача», «День безпеки», «День спорту», «День пісні», «День еколога», «День театру», «День розваг», «День закриття табору».
На канікули діти пішли веселі, щасливі та вдячні за цікаво проведений час.