Головна Розклад уроків Оголошення Контакти Звернення громадян
Досягнення
2016-2017 навчальний рік
- 18.10.2016 р. вібдулась педагогічна майстерня для вчителів інформатики міста "Ігрові технології" (Слушний О.М., Мамчур А.Т., Наконечний О.О., Парамзіна С.В., Попова Л.В.)
20.10.2016 р. відбулась Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті", де методичний посібник "Модернізація навчально-виховного процесу..." (Стукаленко Л.В., Слушний О.М. та творча група вчителів) отримав диплом І ступеню. Також в рамках виставки пройшов майстер-клас "Шкіропластика" (Дзигаленко Л.М.), а також доповідачами на круглому столі "" були Слушний О.М. та Стукаленко Л.В.
- 16.03.2017 року відбувся семінар-практикум для вчителів природничого циклу міста "Використання технології "перевернутого" навчання" (Слушний О.М., Місяць С.М., Сольська Л.П., Церковний І.Л., Тітова О.П.).
- 21 лютого 2017 року комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради" отримав статус "ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РІВНЯ" (наказ МОН України №272 від 21.02.2017 р.).
- 16-18 березня 2017 року відбулась Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2017" (м. Київ), на якій наша школа отримала ЗОЛОТУ медаль за методичний посібник "Соціально-психологічні технології..." (Дремко І.П., Сокор С.С.). У рамках виставка пройшли майстер-класи "Манна феєрія" (Дремко І.П.) та "Аромо-саше" (Сокор С.С.), а також доповідачем на круглому столі виступ мав Слушний О.М. 17 березня 2017 року Слушний О.М., Сольська Л.П. та Церковний І.Л. взяли участь у...

Учениця 11-А класу Станкевич Єлизавета здобула І місце на обласному та всеукраїнському етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України (секція фольклористика).

2015-2016 навчальний рік

Щорічно учні нашої школи беруть участь в предметних олімпіадах, що дає їм змогу показати свої знання, захистити честь свою та школи. Тож давайте привітаємо учнів нашого закладу, які стали переможцями ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад:
1. Іванова Артема (9-А клас) - І місце в олімпіаді з хімії, ІІІ місце з біології, ІІІ місце з фізики;
2. Мілиха Богдана (11-Б клас) - І місце в олімпіаді з інформаційних технологій;
3. Слободанюк Наталію (11-А клас) - І місце в олімпіаді з трудового навчання;
4. Січінаву Лілі (9-А клас) - ІІ місце в олімпіаді з біології, ІІІ місце з хімії;
5. Швець Анастасію (10-А клас) - ІІ місце в олімпіаді з екології;
6. Ситника Романа (11-А клас) - ІІІ місце в олімпіаді з історії , ІІІ місце з трудового навчання;
7. Шикіра Дмитра (10-А клас) - ІІІ місце в олімпіаді з правознавства;
8. Станкевич Єлизавету (10-А клас) - ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури;
9. Іванову Катерину (7-Б клас)- ІІІ місце в олімпіаді з хімії;
10. Щербакова Олександра (10-Б клас) - ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій;

21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел.(0432) 68-89-97, 68-88-03 E-mail: s20@edu.vn.ua vins20@ukr.net