Головна Майбутньому першокласнику Пам'ятки населенню Оголошення Контакти Звернення громадян
Досягнення
Результативність участі учнів у конкурсах, олімпіадах у 2018-2019 н.р.

Прізвище, ім'яКлас Конкурс, змагання Результат Вчитель
Краєвська Каріна 4-Вміський етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика  ІСиротіна О.Л.
Новак Олександра 9-Вміський етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика ІСтанкевич Н.В.
Сирота Марія  10-Б ІІ етап Всеукраїснкьої учнівської олімпіади з біології  ІІІ Церковний І.Л.
Жолонко Анна10-А ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології  IЦерковний І.Л.
Бельдій Віталій7-АІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії  IСольська Л.П.
Новак Олександра 9-Вобласний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика ІІІСтанкевич Н.В.
Краєвська Каріна 4-Вобласний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика ІІІСиротіна О.Л.
Боднар Ілля 11-А міський фестиваль з робототехніки, номінація "РобоСумо" ІНаконечний О.О.
Гевчук Максим 11-Аміський фестиваль з робототехніки, номінація "РобоСумо"  І Наконечний О.О.
Даценко Владислав11-Б ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання IIIКостюк О.М.
Погосова Лілія8-В  ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання IIПарамзіна С.В.
 Обертинська Анастасія 11-Б  ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання III Парамзіна С.В.
Шевчук Марія8-А ІІ етап Всеукрїнської учнівської оліміпади з української мови та літератури  II Мазарчук А.В.
 Новак Олександра9-В  ІІ етап Всеукрїнської учнівської оліміпади з української мови та літератури  III Станкевич Н.В.
 Клюка Анна10-Б ІІ етап Всеукрїнської учнівської оліміпади з української мови та літератури   II Ящук Л.Л.
Ярчевська Олександра11-АВсеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій

ІІ етап - ІІІ

ІІІ етап - І

Слушний О.М.
Ярчевська Олександра11-А Всеукраїнський конкурс з ІТ проектів та кіберспорту серед молоді у номінації "2Д графіка"  (старша вікова група) ІІ місце у півфіналі, І місце у фіналі Слушний О.М.
Новак Олександра9-В Всеукрїнська учнівська оліміпада з російської мови

ІІ етап - ІІ

ІІІ етап - І

IV етап -І

Дорох Г.В.
 Бондар Катерина9-А  Всеукрїнська учнівська оліміпада з російської мови

ІІ етап - ІІ

ІІІ етап - ІІІ

Дорох Г.В.
 Потапчук Єгор6-Д  міський конкурс з ІТ, номінація "Початкове проограмування"ІІ місце Кукса Л.В.
 Савчук Дарина  Міський конкурс на кращого знавця українського правопису "Майстер української орфографії"  ІІ місце Колесник О.П.
 Янішевська Ангеліна  Міський конкурс на кращого знавця українського правопису "Майстер української орфографії"  ІІ місце Гура Т.Д.
 Шевчук Марія  Міський конкурс на кращого знавця українського правопису "Майстер української орфографії"  ІІ місце Мазарчук А.В.
 Віталій Крижанівський9-А конкурс науекових робіт І місце Церковний І.Л.
 Кучер Крістіна 2 Міський конкурс "Майстер краснопису" лауреат Гоцюк Н.А.
 Панченко Дар'я 3  Міський конкурс "Майстер краснопису" лауреатЯрошевська В.М.

Результативність участі педагогів закладу у всеукраїнському конкурсі
"УЧИТЕЛЬ РОКУ"

Участь педагогів закладу у міжнародних виставках

Грантова діяльність