Головна Майбутнім першокласникам Оголошення Контакти Звернення громадян
Досягнення
Результативність участі учнів у конкурсах, олімпіадах у 2018-2019 н.р.

Прізвище, ім'яКлас Конкурс, змагання Результат Вчитель
Краєвська Каріна 4-Вміський етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика  ІСиротіна О.Л.
Новак Олександра 9-Вміський етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика ІСтанкевич Н.В.
Сирота Марія  10-Б ІІ етап Всеукраїснкьої учнівської олімпіади з біології  ІІІ Церковний І.Л.
Жолонко Анна10-А ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології  IЦерковний І.Л.
Бельдій Віталій7-АІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії  IСольська Л.П.
Новак Олександра 9-Вобласний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика ІІІСтанкевич Н.В.
Краєвська Каріна 4-Вобласний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика ІІІСиротіна О.Л.
Боднар Ілля 11-А міський фестиваль з робототехніки, номінація "РобоСумо" ІНаконечний О.О.
Гевчук Максим 11-Аміський фестиваль з робототехніки, номінація "РобоСумо"  І Наконечний О.О.
Даценко Владислав11-Б ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання IIIКостюк О.М.
Погосова Лілія8-В  ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання IIПарамзіна С.В.
 Обертинська Анастасія 11-Б  ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання III Парамзіна С.В.
Шевчук Марія8-А ІІ етап Всеукрїнської учнівської оліміпади з української мови та літератури  II Мазарчук А.В.
 Новак Олександра9-В  ІІ етап Всеукрїнської учнівської оліміпади з української мови та літератури  III Станкевич Н.В.
 Клюка Анна10-Б ІІ етап Всеукрїнської учнівської оліміпади з української мови та літератури   II Ящук Л.Л.
Ярчевська Олександра11-АІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій ІІ  Слушний О.М.
Ярчевська Олександра11-А Всеукраїнський конкурс з ІТ проектів та кіберспорту серед молоді у номінації "2Д графіка"  (старша вікова група) ІІ Слушний О.М.

Результативність участі педагогів закладу у всеукраїнському конкурсі
"УЧИТЕЛЬ РОКУ"

Участь педагогів закладу у міжнародних виставках

Грантова діяльність