Головна Дистанційне навчанняМайбутньому першокласнику Оголошення Контакти Звернення громадян
Розділи сайту
Життя початкової школи

Педагогічна рада

  26.01.2021 р. у закладі відбулась педагогічна рада на тему: "Робота школи за новим стандартом: результативність адаптаційного циклу як передумова розвитку ключових компетентностей учнів в основному циклі навчання в НУШ"

На педагогічній раді було розглянуто наступні питання:
1. Новий стандарт початкової освіти: схоже і відмінне (вчитель початкових класів         Літв'якова І.Д.).
2. Особливості адаптаційного циклу. Критерії, правила і процедури оцінювання учнів (вчителі початкових класів Матюха А.А., Мірчук Л.В.).
3. Навчання на основі результатів адаптаційного циклу НУШ. Особливості навчання в 3 класі (вчитель початкових класів Головня І.В.).
4. Комплексні діагностичні роботи інтегрованих курсів з предметів «Українська мова» та «Я досліджую світ» (вчителі початкових класів Зайцева Л.С., Шарапова Г.П., Попова Л.В.).
 

 

МО вчителів початкових класів

 05.01.2021 року в початковій школі відбулося методичне об'єднання за темою: "Основний цикл навчання: урахування вікових особливостей дітей у контексті впровадження НУШ. Математична освітня галузь."

 

 "Декада математики"

  Відповідно до Плану заходів щодо проведення у 2020-2021 навчальному році Року математичної освіти у закладах освіти та з метою популяризації та активізації вивчення математики, розвитку математичних здібностей учнів у закладі була проведена «Декада математики» у період з 16.11.2020 р. по 27.11.2020 р..

Завданням декади математики було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації. Впродовж декади математики використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу. 

 Заходи були спрямовані на:

 розвиток творчої фантазії;
 логічного мислення;
 вміння орієнтуватися в інформаційному просторі;
 підвищення інтерес до вивчення математики;
 розвиток пізнавальної діяльності;
 формування обов'язковості, відповідальності, креативності 

 

 

 

 

  «Тиждень знань з безпеки життєдіяльності»

  З метою удосконалення організаційної та практичної роботи з питань безпеки дітей та учнівської молоді, свідомого та дбайливого ставлення дітей, учнівської молоді до свого здоров'я, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу у закладі з 16.11 по 20.11.2020 р був проведений «Тиждень знань з безпеки життєдіяльності».

Під час проведення тижневика були проведені: відкриті уроки, заняття з питань пожежної безпеки, охорони праці, безпеки життєдіяльності та профілактики всіх видів травматизму; бесіди щодо дотримання правил безпечного користування електроприладами, побутовою технікою, газовими приладами, сірниками. Під час занять з учнями, приділяли увагу усвідомленню необхідності вироблення навичок дотримання відповідних правил поведінки, оволодіння основними прийомами, методами і засобами захисту від несподіваних травм. 
 
 

 

У кожній дитині таланту краплина

  З 02 по 06 листопада 2020 року в навчальному закладі було проведено тиждень мистецтва «У кожній дитині таланту крапліна». Вчителі початкових класів дуже цікаво організовували роботу для учнів. Діти розгадували цікаві кросворди, загадки, ребуси мистецького характеру. Відвідували віртуальні екскурсії до Вінницького художнього музею, оперного театру та Лувру. Створювали неймовірні графічні зображення на темі «Крижані малюнки», з геометричних фігур, використовуючи метод танцю для створення різноманітних зображень. Частина класів колективів використовує роботу відомих людей у всьому світі художників та митців України, у тому числі частина інтегрувала математичні знання учнів із мистецькими витворами.
Незабутні емоції та цікаві форми роботи відображалися на уроках музичного мистецтва. Учні створили галерею робіт під назвою «Малюємо музику». Дійте з цим самим у ролі справжніх музикантів, граючи на перкусії та діатонічні дзвіночки. Учні четвертих класів можуть дозволити зграти в музичному вікторі «Перший мільйон». Незабутнім стало і «Караоке на майдані», яке подарувало масу емоцій. Цінною грою з музичного мистецтва в Тижневі стало знайомство з українськими народними музичними інструментами.
4 листопада оголошено денний театр у тижні «У кожній дитині таланту крапліна». Учні віртуально відвідали різні вистави Вінницького лялькового театру «Золотий ключик». Дітки інсценізували в класах колективних казок «Пан Коцький», «Золота рибка», «Колобок».
Гарні колективні та індивідуальні роботи створювали у творчій майстерні «Пальчики поспішайчики». Учні малювали природними штампами, у тому числі кількома долонями та пальцями, тубусами та трубочками, створювали різні сюжетні та предметні картини.
Впродовж тижня на уроки читання та української мови вчителі використовували міжпредметну інтеграцію опрацьовуючи загадки, народні прислів'я та покази про мистецтво та засоби його створення.
Вчителі початкової школи провели ряд відкритих уроків та заходів.
Всі класні колективи були нагороджені Підручниками закладу за «активну участь у тижневій початковій школі».
 

 

Всесвітній день доброти 

  13 листопада весь світ відзначав Всесвітній день доброти. Не секрет, що в сучасному світі високих технологій, з божевільним ритмом життя, доброти залишається все менше. Тому такий день насамперед потрібен для того, щоб нагадати про мораль і людяність, про чуйність і взаємодопомогу. Робити добро - дуже легко, потрібно лише почати!

У бібліотеці закладу було проведено захід, в якому взяли участь учні 4-Б класу. Дітки з цікавістю розповідали історії про добрі вчинки з власного життя. Створили разом Дерево доброти, заповнюючи його хорошими словами, які діти асоціювали лише з позитивними емоціями. Говорили з учнями про добрих та злих героїв казок та переглядали короткометражні мультфільми про добро.
Також була створена тематична виставка, де школярі вибрали для читання цікаві книги.
 

 

Новини закладу
Корисні посилання
21023, м.Вінниця, вул. Чумацька, 266 тел. 097-365-20-20 E-mail: headmaster@sch20.vin.ua