Головна Майбутнім першокласникам Оголошення Контакти Звернення громадян
2018-09-11 14:05:39 ivanchik_1984@ukr.net
Підготовка до школи
Доброго дня. Мене цікавить таке питання, ми хочемо подати докменти на підготовку до школи. Коли це потрібно зробити і які документи потрібні?
2018-08-30 12:56:39 tarashvskiy.igor@gmail.com
Звернення щодо проблемних питань при перерозподілі учнів у третіх класах.
Щиро дякуемо керіництву школи та особисто директорові Володимиру Володимировичу, щодо оперативного вирішення питання, яке було зазначено у звернені. Сподіваюсь на розуміння та подальшу співпрацю у вирішенні проблемних питань у ствоврені Нової української школи то виконання вимог і стандартів Міністерства освіти. Бажаю педагогічному колективу школи сил, терпіння, позитиву та успіхів в нелегкій праці.
2018-08-29 21:30:39 tarashvskiy.igor@gmail.com
Перерозподіл учнів у третіх класах.
Доброго вечора. Звернутись до керівництва закладу стала ситуація яка склалася при перерозподілі учнів третіх класів. Не зрозуміло на чому грунтуеться перевід в новий клас. Класний керівник Наталія Володимирівна повідомила нас про рішення щодо переведення нашої дитини об 15 годині 29 серпня, то б то за пів доби до призначеної зустрічі класних керівників з учнями. На наші запити як це сталося, спочатку видумала якісь "Жребій", потім почала умовляти, що так буде краще (для кого краще та чого краще), потім пообіцяла виправити ситуацію. На самому ділі вона просто тягнула час та у 19 годині повідомила нам, що вона нічого не в змозі вже зробити та відмовилась від подальшого спілкування. Вся ця ситуація вказує на брудні справи при перерозподілу учнів, без вив чення їх побажань,бажань батьків а тільки грунтуються на амбіціях, "закулісних іграх" та предвзятому відношенню класного керівника до детини. Наша детина пришла в клас разом з дітьми з садочка, вони товарішують багато років. ПРошу Вас вирутитися в ситуацію.
2018-08-28 11:25:45 wikinet@ukr.net
Кількість
Доброго дня! Ще раз хочу запитати щодо кількості класів тому, що на попередній лист, мною так і не було отримано ніякої відповіді. Якщо до перших класів зараховано 197 учнів згідно списку, то скільки має бути сформовано класів, щоб виконати вимоги Міністерства освіти та вимог Нової української школи.
2018-08-14 23:15:27 wikinet@ukr.net
Кількість перших класів у 2018-2019 н.р
Доброго дня! Скільки перших класів буде сформовано на поточний навчальний рік і чи буде при цьому виконані вимоги щодо максимальної кількості (до 30) учнів в одному класі, що є дуже важливим для нормального навчального процесу??? На мою думку, і напевно більшості батьків першокласників, є те, що перевантаженість у навчальних класах ЗОШ 20 є проблемою, яка з року в рік немає вирішення. Надіюсь, що оскільки ми на порозі Нової української школи, то виконання вимог і стандартів є обов’язковим.
2018-08-06 10:59:15 karatinska92@mail.ru
Підготовка
2018-08-06 10:58:29 karatinska92@mail.ru
Підготовка до школи